Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Florart Çiçek Hakkında

Florart Çiçek markamız 2014 yılından bu yana hizmet veriyor. İstanbul, Erenköy’de kurduğumuz Florart Çiçekçilik Okulu’nun bünyesinde en özel gününüzde yanınızda olacağımız bir organizasyon firmamız mevcut. 10 yılı aşkın süre boyunca birçok çiçekçi ve organizasyon firmasına da eğitim verdik. Deneyimlerimizin ışığında davetinizi hayallerinizin ötesine taşıyoruz. Alanında uzman bir ekiple çalışıyor, kaliteli dekor ögeleri kullanıyoruz.

Deneyim

İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında verdiğimiz profesyonel eğitimi işe dönüştürmemiz ile ön plana çıkıyoruz. İngiltere, Hollanda ve Türkiye’de çiçekçilik, eğitim, fuar ve süsleme alanlarında 10 yıllık tecrübeye sahibiz. Florart Çiçekçilik Okulu’nda yetiştirdiğimiz mezunlarımız ve kendi ekibimizle birlikte son trendlere uygun etkinlik süslemeleri yapıyoruz. Yurtdışı deneyimimiz sayesinde farklı ülkelerin kültür ve zevklerine uygun çözümler üretiyoruz.

Hizmetler

Düğün, davet ve tüm diğer organizasyonlarınızda süslemeye dair her adımı birlikte atıyoruz. Etkinlik düzenleme konusundaki deneyimimizi sizinle paylaşıyor, talepleriniz doğrultusunda çözümler üretiyoruz. Konsept, çiçek ve malzeme seçimi konusunda danışmanlık veriyoruz. Hayallerinize bir adım daha yaklaşmanız için organizasyonunuzun görsel bir temsili olan mood board’lar hazırlıyoruz. Ardından demo çalışmaları yaparak seçtiğiniz seçenekleri önceden görmenizi sağlıyoruz. Diğer hizmetlerimiz ise şöyle;

-Masa düzeni
-Işıklandırma
-Çiçek tasarımı
-Müzik
-Servis ve catering
-Mekan giydirme
-Vazo ve saksı seçimi
-Tedarik
-Nakliye
-Tasarım ekibi
-Konsept oluşturma
-Oluşturulmuş konsepti uygulama
-İstenilen ek hizmetlere karşılık verme
-Yeni nesil süsleme malzemeleri
-Trendlere uygun malzeme seçimi ve sunumu

Dekorasyon / Süsleme

Florart Çiçek markası profesyonel floristler yetiştirmeye devam ederken, düzenlediği etkinliklerde de hünerlerini göstermekten çekinmiyor. Çiçeklerin büyülü dokunuşuna çok inanıyoruz. Bu sebeple mevsim çiçeklerinden ithal çiçeklere kadar geniş yelpazede seçenek sunuyoruz. Konsept bütünlüğünü önemsiyor, dekoratif ögeler ve çiçekleri uygun renklerde seçiyoruz. Özel gününüzden size kalacak olan anıları hem zihninizde hem de fotoğraflarda en tatlı şekilde ölümsüz kılabileceğiniz bir atmosfer yaratıyoruz.

Ek Hizmetler

Florart Çiçek’te her ayrıntı özenle düşünülür, tasarlanır, gerçeğe dönüştürülür. Düğün mekanınızı profesyonel ekibimizle süslerken, gelin ve damat çiçeği konusunda da işimizi şansa bırakmıyoruz. Gelinliğiniz, saçınız, düğün mekanınız gibi tüm detayları düşünerek gelin çiçeği aranjmanı yapıyoruz. Damat çiçeğini de tüm bu uyumu bozmadan yaratıyoruz. Uzaklara ulaşmayı ihmal etmiyoruz. Özel günlerinde bizi yanında isteyenler için farklı şehirler ve ülkelere de hizmet veriyoruz.

İstanbul Anadolu yakası düğün organizasyon şirketleri arasında en çok da çiçekler konusundaki yetkinliğimiz ile öne çıkıyoruz. Düğün ve davetlerinizi romantik, canlı ve görsel açıdan çekici bir hale getirmek için en iyi ekiplerle çalışıyoruz. Siz de çalışmalarımızı görmek ve detaylı bilgi almak isterseniz, profilimizdeki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonu ise size ve taleplerinize hızlı bir şekilde dönmemizi sağlıyor.

İletişim

  • Telefon:

    0212 963 36 46

  • Adres:

    Çobanyıldızı sk. 26/1 A, Gün apartmanı Erenköy/Kadıköy/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Florart Çiçek Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.