Esen Ajans & Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Esen Ajans & Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  400-500 TL

Esen Ajans & Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Esen Ajans & Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Esen Ajans & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Modern, Klasik ve Yöresel seçeneklerimiz mevcut

Esen Ajans & Organizasyon Hakkında

Esen Ajans & Organizasyon olarak 1999 yılından beri İstanbul Bahçelievler’deyiz. Organizasyon konusundaki 20 yıllık tecrübemizle sadece İstanbul değil çevre illerde de hizmet veriyoruz. Bütün ekipmanlarımız ve organizasyon malzemelerimiz şirketimize ait, dışarıdan kiralamak istenirse izin vermiyoruz. Çünkü size karşı bir sorumluluğumuz olduğunun farkındayız ve ürünlerimizi sadece biz kullanmazsak onların kalitesinden ve sağlamlığından emin olamayız. Bu sebeple hizmet verdiğimiz kişilerin memnuniyeti bizim için ticari karlılıktan önce geliyor.

Ana kadromuz 20 kişilik bir ekipten oluşuyor ve gerektiği takdirde eleman desteği de alıyoruz. Bu ekip başta düğün olmak üzere şirketimizin hizmet verdiği açılış, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon gibi diğer organizasyonlarınız için bütün isteklerinizi gerçekleştirebilecek yeterliliğe ve profesyonelliğe sahip.

Ayrıca düğün sırasında çifte destek olup düğünü yönlendirecek ve her şeyin kusursuz ilerlemesini sağlayacak bir organizasyon supervisor’ımız da var.

Özel olarak istediğiniz bir tema varsa ve konsept organizasyonlar istiyorsanız dert etmeyin, bu konuda oldukça başarılıyız. Renk konusunda da bir sınırlamamız yok, her renkte seçeneğimiz mevcut.

Farklı masa ve sandalye çeşitlerimiz var. Organizasyonunuza göre en uygun tarzda ve kalitede masa sandalyeyi sizin için ayarlıyoruz.

Son dönemlerde oldukça popüler olan ve hemen her çiftin istediği nişan masası hazırlama hizmeti veriyoruz.

Organizasyonunuz için seçtiğiniz renkleri ve düzeni görebilmeniz için demo masa hazırlıyoruz böylelikle uyumu görebiliyor eklemek çıkarmak istediğiniz şeyleri de düğünden önce son kez revize edebiliyorsunuz.

Çiçekte yapay ve canlı olmak üzere iki seçenek de mevcut. Çiftin isteğine ve konsepte göre ayarlama yapabiliyoruz.

Eksiksiz bir organizasyon için doğru adres Esen Ajans & Organizasyon’la iletişime geçmek ve fiyat teklifi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bahçelievler Şirinevler Mah. 7 Sok.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Esen Ajans & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.