Empati Personel Temini

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Empati Personel Temini Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  5-10 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Empati Personel Temini Özellikler

 • Şehir Dışında Hizmet

Empati Personel Temini Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Servis ve hizmet elemanı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Servis elemanı ve personel sağlıyoruz.

Empati Personel Temini Hakkında

Organizasyonlarda en önemli unsurlardan bir tanesi personeldir. Farkında olmadan, organizasyonun kusursuz olması için konseptlere ve dekorlara odaklanırız. Ama organizasyondaki personelin kalitesi, geceyi iyi bir şekilde tamamlamak için çok önemli. Servis elemanlarını gece boyunca pek göremesek de aslında onlar gizli kahramanlarımız. Gecenin A’dan Z’sine kadar her şeyiyle ilgilenirler ve gecenin kusursuz olması için uğraşırlar. İşte bu personelleri ihtiyaç ve taleplere göre temin eden Empati Personel Organizasyon Hizmetleri, sizin için İstanbul Şişli’de faaliyet gösteriyor.

Öncelikle; çalışanlarımızın her türlü personel özlük haklarının, en ince ayrıntısına kadar takip edildiğini ve her imkânı sağlamaya çalıştığımızı belirtmek isteriz. Çalışanlarımız mutlu olursa, sizi de mutlu edeceklerdir.

Personellerimizde kişisel bakım ve hijyene çok önem veriyoruz. En mutlu günlerinizde, size hijyenik ve temiz bir hizmet sunuyoruz. Yemek servisleriyle de ilgilendikleri için, bu konu bizim için çok önemli ve içinizin rahat olması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bakımlı personellerimiz ile geceyi paylaşmaktan mutlu olacaksınız.

Aynı zamanda, gece boyunca hem sizinle anlaşabilmeleri hem de birbirleriyle uyumlu olmaları için servis elemanlarımıza eğitimler veriyoruz. Size her koşulda güler yüzlü hizmet garantisini sunuyoruz.

Eğer İstanbul dışındaysanız faydalanamayacaksınız diye düşünmeyin. Empati Personel Temin Organizasyon olarak şehir dışı hizmetimiz de mevcut. Sizin için ayrıca; açılışlar, baby shower, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar, kına, doğum günleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişanlar, partiler, piknikler ve sünnet düğünlerinde de hizmet vermekteyiz. Bu organizasyonlara personel talebi için bizimle 1 ay önceden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Siz de çalışanlar için bu yukarda saydığımız özelliklere önem veriyor ve Empati Personel Temin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Kuştepe mah. Mesidiyeköy Yolu cad. Demirsoy Apt. A Blok No:18/4 Şişli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Empati Personel Temini Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.