Düğün Organizasyon İstanbul

Emel Divan'la Evlilik Asistanı

  • Min. Fiyat
    200-400 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Emel Divan'la Evlilik Asistanı Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
200-400 TL

Emel Divan'la Evlilik Asistanı Sıkça Sorulan Sorular

Emel Divan'la Evlilik Asistanı düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Emel Divan'la Evlilik Asistanı organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.

Emel Divan'la Evlilik Asistanı Hakkında

Türkiye'nin öncü kuruluşlarından Emel Divan’la Evlilik Asistanı, sektörde benzersiz bir hizmet sunmak amacıyla uzman isimleri bünyesinde bir araya getirerek özel bir ekip oluşturdu. Bu seçkin ekip, çiftlerin evlilik hazırlıkları sürecinde ihtiyaç duyacakları her şeyi tek bir çatı altında toplayarak kapsamlı bir evlilik danışmanlığı hizmeti sunuyor ve İstanbul düğün organizasyon firmalarına bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Deneyim

Emel Divan’la Evlilik Asistanı, genç çiftlerin unutulmaz bir düğün deneyimi yaşamasını sağlamak için sektördeki önde gelen markaların uzmanlarıyla işbirliği yapıyor. Profesyonel organizasyon, gelinlik ve damatlık seçimi, düğün mekanı ve dekorasyon, davetiye tasarımı, fotoğrafçılık ve video çekimi gibi her detayı ele alarak çiftlerin evlilik yolculuklarına unutulmaz bir başlangıç yapmaları için özveriyle çalışıyoruz.

Hizmetler

Özel ekibimizle düğün organizasyon şirketleri İstanbul’da tarzınıza ve bütçenize uygun alternatiflerimizle öne çıkıyoruz. Geniş bir yelpazede seçkin markaların katkılarıyla, özel düğün mekanlarından gelinlik seçimine, özel nikah şekeri ve davetiye tasarımından görsel şovlara, düğün organizasyonuna, profesyonel saç makyaj uzmanlarına ve sanatsal temalı fotoğraf çekimlerine kadar her detayı kapsayan kusursuz bir organizasyon gerçekleştiriyoruz. Sizlere sadece bugünü doyasıya yaşamak kalıyor.

Özel markalardan oluşan uzman ekip, evlenecek çiftlere özel sürpriz hediyelerle unutulmaz bir düğün hazırlığı yaşatıyor. Ayrıca, çiftlerin kişisel tercihlerine ve hayallerine göre tasarlanan butik düğünler ile özelleştirilmiş bir deneyim sunuyoruz. VIP hizmet anlayışıyla hareket eden Emel Divan’la Evlilik Asistanı, çiftlerin her ihtiyacını özenle karşılamakta ve onlara ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Evlilik asistanları ise çiftlerin yolculuklarında her adımda yanlarında olup, onlara danışmanlık yapar.

Ek Hizmetler

Emel Divan’la Evlilik Asistanı olarak, düğün planlamalarınızın yanı sıra sürpriz evlilik teklifleri konusunda da hizmet vermekteyiz. Romantik bir atmosfer yaratmak ve unutulmaz bir anı oluşturmak için özel evlilik teklifi fikirleri sunuyoruz. Ayrıca, evlilik hazırlıklarınız için hazırlık takvimi, evlilik listesi ve düğün bütçesi gibi önemli konularda size rehberlik ediyoruz. Profesyonel ekibimiz, düğün gününe kadar olan süreçte tüm detayları düşünerek size yardımcı olurken, düğün günü de sizin için kusursuz bir deneyim haline geliyor.

Düğün hazırlıklarıyla birlikte gelen yoğunluk ve yoruculuğun farkında olan bir ekibiz. Sizler için düğününüzün hayallerinizdeki gibi olması çok önemli olduğunu biliyor ve bu bilinçle hareket ederek mükemmel bir hizmet sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz, her ayrıntıyı titizlikle planlayarak, isteklerinizi göz önünde bulundurarak ve size özel bir yaklaşımla çalışır. Eğer İstanbul düğün organizasyon fiyatları ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve ekibimizle tanışmak isterseniz sayfada yer alan iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Acıbadem Cad. Melahat Hanım Apt. No:176 Bahçe Katı Acıbadem-Üsküdar-İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Emel Divan'la Evlilik Asistanı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.