Ekip Tour

E-posta Gönder

Ekip Tour

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

Ekip Tour Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  400-500 TL

Ekip Tour Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Ekip Tour Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Ekip Tour Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Catering, DJ, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Fatih Belediyesinin Alt tedarikçi firmasıyız. Bütün Sur içi organizasyonlarda imzamız bulunmaktadır. Daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.

Ekip Tour Hakkında

Düğün organizasyonu yapmak son derece keyifli, önemli ve bir o kadar da zor bir iştir. Söz konusu olan kendi organizasyonunuz ise bu biraz daha karışık ve heyecanlı bir süreç haline gelebilir. Bu yüzden, profesyonel organizasyon ekibimizle Ekip Tour markası altında faaliyet gösteriyoruz. Hayatınızın en güzel anlarını benzersiz kılmak için çalışıyor, organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan her şeyi tek bir çatı altında topluyoruz. Nasıl mı? Anlatalım:

Eyüp düğün organizasyon firmaları arasında yer alan Ekip Tour ailesi olarak düğünden yaklaşık bir hafta önce sizi tanımak istiyoruz. Bu sayede detayları görüştüğümüz toplantılar düzenleyebiliyor, davetiniz için ön hazırlıkları tamamlıyoruz. Mesela; harika bir gece için şıklığa önem verdiğinizi biliyor, bu yüzden de demo masa tasarlayarak her aksesuar ve dekoru inceleme şansı sağlıyoruz. İsteklerinize uygun bir şekilde stilize edilecek mekanınız için masa ve sandalye süslemelerine davetli sayınıza göre başlıyoruz. Konuklarınızın rahatını ve konforunu önemsiyor, harikulade bir atmosferde değerli olduklarını hissettikleri bir şekilde ağırlanmalarını sağlıyoruz. Zaten tam da bu sebeple LCV hizmeti veriyor, konuklarınıza tek tek ulaşarak davete katılımlarını teyit ediyoruz.

Ziyafet veya kokteyl düzeninde tasarladığımız davet alanının şıklığını; nikah töreni platformu, dans pisti, gelin yolu ve sahne kurulumu ile tamamlıyoruz. Üstelik göz kamaştırıcı gecenizi; catering hizmetleri, yetenekli ses sanatçıları, müzik ve eğlenceyle taçlandırıyoruz. Enfes tatlarla konuklarınıza gece boyunca özel sunumlarda bulunuyor, bunun için güler yüzlü servis ekibimize güveniyoruz. Müzik, ses, ışık ve truss sistemlerinin kurulumunu da yaparak kaliteli eğlence için hazır oluyoruz. Geriye sadece tarzınıza uygun repertuvarlara sahip; ses sanatçıları, DJ ve orkestramızın sahnede yerini alması kalıyor… Tüm bunların yanında; araç kiralama, nikah hediyesi tasarlama, kına gecesi ve özel davetler için gerekeli aksesuarları temin etme gibi hizmetlerimiz de var.

En güzel anlarınızı siz yorulmadan dizayn eden uzman ekibimizle tanışmak için siz de bir an önce Ekip Tour iletişim formunu doldurun. Form aracılığıyla İstanbul düğün organizasyon şirketleri arasında yer almamızı sağlayan avantajlı hizmetlerimizin detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Otakçılar Cad. Flatofis D Blok No:78 K:1 D:9

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ekip Tour Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.