Bu işletmeden teklif alarak ücretsiz iPhone XR çekilişine katılabilirsin!

E & G Organizasyon

0850 241 1764

Düğün Organizasyon

Kategori

Verilen Hizmetler

Ataşehir, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Seni En Deneyimli Organizatörlerle Buluşturalım!

Hayalindeki düğünü anlat, ücretsiz danışmanlarımız isteklerine uygun 5 organizasyon firmasıyla seni iletişime geçirsin!


Sorular

  • Verilen Hizmetler Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, Davetiye, Fotoğraf ve video, Catering

Önerilen Firmalar

AG Davet & Müzik Organizasyon
49 1 7

Kadıköy

AG Davet & Müzik Organizasyon

AG Davet & Müzik Organizason...

DOA Wedding & Events
118 10

Kadıköy

DOA Wedding & Events

Detaylar bütünü kusursuzlaştırır.. Doa Wedding & Events olarak profesyonel ...

Organizasyon Melekleri
101 1 12

Çekmeköy

Organizasyon Melekleri

Organizasyon Melekleri'ne hoşgeldiniz. Bireysel ve kurumsal etkinliklerini...

Hakkında

Çoğu firma işini gerçekten de titizlikle ve özenle yapar.
Fakat E&G olarak biz, klasik düğün organizasyonları dışında müteahhit mantığı ile değil bir mimar estetiği ile çiftlere yaklaşıyoruz ve hayalinizdeki düğünü gerçek kılıyoruz.

Düğün organizasyonunu gerçekleştireceğimiz çiftimiz için eğlenceli, bizim içinse ışık tutabilecek çok detaylı çalışmalar yapıp, kendilerine zaman ayırıyor ve yakından tanışıyoruz.

Çiftlerimizin evlilik sendromu içerisinde olduğunu bilerek her sene farklı psikologlardan eğitim alıp kendi bilgilerimizi yeniliyor ve çiftlerimize en memnun edici yollarla yaklaşıyoruz. Tabi sadece onların değil; kayınvalidelerimizin, gelin babalarımızın da psikolojilerini göz önünde bulundurarak ortamı yumuşatıyor, kişiler arasındaki dengeleri kurmaya özen gösteriyoruz.

Sizi anlamayan birisi size istediğinizi veremez, bu sadece işimizin değil hayatımızın bakış açısıdır.
Hayatınızın en yoğun ve yorucu organizasyonunu yapacağınızı düşünüp geriliyorsunuz. Ama eğer E&G'deyseniz tıpkı bir spa masaj salonuna gelmişcesine rahatlayın ve bir koltuğa yerleşin.

Biz sizin için her şeyi düşünüyoruz.

E&G Organizasyonun sahibi Ebru Göksu ÇAKIROĞLU;
16 yıldır sektörün içindeyim ve 500'ün üzerinde düğüne imza attım. Düğünlerini yaptığımız çiftlerimiz ile ilişkilerimiz showroomumuzdan içeri girdikleri andan itibaren arkadaşlığa, aramızdaki resmiyet samimiyete ve kalıcı bir dostluğa dönüşüyor. Çünkü biz beraberce düğün planlarına karar verdikten sonra kendimizi çiftlerimiz ile bir bütün olarak görüyor ve acı tatlı her olayda onların yanında oluyoruz.

Sezonluk partiler düzenliyoruz ve bu partilerde anılarını paylaşmak üzere sadece o yıl evlendirdiğimiz çiftler oluyor. Ayrıca E&G, düğününe imza attığı hiçbir çifti yıllar sonrasında bile yalnız bırakmıyor ve onlar sayesinde tüm aile ve yakın çevrelerinin de tercih edilen ismi oluyor.

Genelde bize en çok sorulan soru; "Bu senenin düğün trendi nedir?"

Bize göre bu işin modası yoktur. Önemli olan tek gerçek çiftlerin hayalleridir. Ve bizim adımıza da en harika olanı bu hayalleri gerçekleştirebilmektir. Çünkü kimileri 70'li yıllardan esinlenir, kimileri bir objeyi konsept olarak belirler, kimileri ise içinde belki bir şarkı veya beraber seyrettikleri film sahnesiyle düğünün bütünlüğünü sağlayacak unsuru elde eder. İşte bu yüzden biz butik düğünler yapıyoruz. Bizim için önemli olan sizin dilinizin ucunda olup da dillendiremediğiniz hayallerinizi su yüzeyine çıkartarak konuklarınıza karşı duygu ve zevklerinizin tercümanı olabilmek...

Hayatınızdaki bu en özel günde bizim tek amacımız da kusursuz olmak. Ve bu kusursuzluğu bize getiren şey ise hayallerinize sınır koymadan tüm taleplerinizi karşılayabilmemizdir.

Her düğün aslında iki başrol oyuncusu olan bir film gibidir. Nasıl ki filmin senaristi, yönetmeni ve başrol oyuncularının başarısı ortaya çıkan eseri ödüle taşıyorsa düğünde de unutulmaz ve yıllar sonra bile hatırlanacak bir eser yaratmaktır önemli olan.

Masallarda gördüğünüz sahnelerin masallarda kalmayıp ayağınıza gelmesi için...

İletişim

Ebru Goksu Cakiroglu

Fatos Calimli

  • Telefon: 0850 241 1764

  • Adres: Yenişehir mah. Barajyolu cad. Karakaş sok. No:12/2 Ataşehir

E & G Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Hayallerindeki Düğünü Birlikte Planlayalım!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.