DeLa Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

DeLa Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

DeLa Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

DeLa Events Hakkında

Sınırsız hayal gücü ve yaratıcı fikirlerle çiftlerin en mutlu gününü güzelleştirmeye hazırız! Dela Events imzasıyla düğün organizasyonlarını gerçekleştirmeyen isteyen çiftlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

Kurucularımızdan Lal Denizli’nin kendi düğününü organize etmesi için aradığı firmalar arasında istediğini bulamayınca başladı hizmet serüvenimiz. Diğer kurucumuz olan Deniz Köletavitoğlu Ügümü kolları sıvadı ve o muhteşem düğünü Lal Hanım ile birlikte organize etti. O sırada fark edilen tek bir şey vardı. O da organizasyon işinden, yaratıcılıktan ne kadar hoşlandıkları! Bir ay süren kuruluş sürecinden sonra nihayet DeLa Events lansman partisi düzenlendi ve hizmet hayatına giriş yaptı.

“Bunu yapmak zor olur.” demek yerine hayallerin ötesine taşıdık bugüne kadar yaptığımız tüm işleri. Tekrara düşmeden her yeni hikayede farklı bir organizasyon konsepti oluşturduk. Hata payı olmadan bir sürü çiftin hayalini hayata geçirdik. Hala da bu çizgimizi koruyarak hizmet hayatında varlığımızı sürdürüyoruz. Yenilikleri yakından takip etmeyi ve kullanmayı oldukça seviyoruz. Bu nedenle İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında ismimizden söz ettirmeyi başarmamızın yanı sıra, konseptli davetler için de iddialı bir şekilde “Bizim işimiz!” diyebiliriz.

Aklında bir konseptle bizi ziyaret eden çiftlerimizin düşüncelerini kendi tecrübemizle birleştiriyoruz. Bazen de tercihi bize bırakan çiftler oluyor ve o zaman da sıfırdan bir dünya çiziyor, kuruyor ve sunuyoruz. Organizasyon işinin çizgileri asla olmadığı için bu da yaratıcılığımızı fazlasıyla besliyor. Organizasyonunuzdan önce sizinle bir araya gelerek fikirleri, birkaç gün boyunca beyin fırtınası yaparak yaratıcılığımızla buluşturuyoruz. Baştan sona her ayrıntıyı dikkate alarak planlıyor, önce kendi içimizde kararlaştırıyoruz. Tekrar görüştüğümüzde ise tek bir organizasyon konseptiyle yetinmeyerek mutlaka birkaç tane alternatifi de beğeninize sunuyoruz. Çünkü önemli olan sizin tam olarak neyi istediğiniz ve hayallerinize yakışanı bulmanız.

Görsel bir bütünlük içerisinde en küçük isteğinizin bile karşılık bulduğu bir düğün hazırlıyoruz. Yıllar sonra bile konuşulacak, iz bırakacak bir organizasyon olacağına emin olabilirsiniz. Eğer aradığınız tam da böyle bir firmaysa en kısa zamanda bizimle iletişime geçmelisiniz. Bunun için sayfa üzerindeki bilgileri kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Arnavutköy Mah. Beşiktaş İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    DeLa Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.