Düğün Organizasyon İstanbul

DB Organizasyon

  • Min. Fiyat
    600-800 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

DB Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

DB Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

DB Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

DB Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, DB Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

DB Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

DB Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

DB Organizasyon organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Modern"

DB Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

DB Organizasyon düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, nişan, doğum günü, sünnet düğünü, baby shower, parti, piknik, kurumsal etkinlikler, açılışlar, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

DB Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

DB Organizasyon işık ve ses ekipmanları, nikah şekeri, havai fişek, dekor, servis ve hizmet elemanı, davetiye, lcv hizmeti, kapalı çadır, pasta, fotoğraf ve video, çiçek, masa / sandalye temini, sanatçı, kına gecesi, barkovizyon, dj, mekan giydirme, catering, süsleme hizmetlerini vermektedir.

DB Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

DB Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 600-800 TL aralığından başlamaktadır.

DB Organizasyon Hakkında

Düğün gününüzü planlayan; size bu süreçte yol gösteren birileri olsun istemez miydiniz? Bu isteğinize kulak veriyor ve DB Organizasyon olarak sizin yanınızda olmayı teklif ediyoruz. Sizden aldığımız özgüvenle bu özel gününüzü yine sizinle birlikte stres altında olmadan planlıyoruz. Her ayrıntıda beklentilerinizi dinliyor; kişiliğinizi ve tarzınızı yakından tanıyarak düğün gününüze uyarlıyoruz.

Düğün gününüzü beraber planlıyoruz demiştik öyle değil mi? Peki neler yapıyoruz?

İlk olarak düğün mekanının dekorunun nasıl olacağına karar veriyoruz. Ön çalışmalar yaparak arzu ettiğiniz düğün konseptini dilediğiniz renklerde tasarlıyoruz. Nikah şekerlerinizi hazırlıyor masanızı sizin zevklerinize göre dizayn ediyoruz. Bunu yaparken sandalyelerinizi de unutmuyor onları da konseptinize uygun giydiriyoruz. Barkovizyon, DJ, fotoğraf ve video hizmeti dışında güler yüzlü ve işinde profesyonel servis ve hizmet elemanlarımız ile konuklarınızı ağırlama imkânı sunuyoruz. Düğün gününüzden önce verdiğimiz LCV Hizmetiyle konuklarınızın gelip gelmeyeceğini teyit ediyoruz. Oturma düzenini de ona göre ayarlıyoruz. Böylelikle düğün günü olası karışıklıklara önlem almış oluyor; size kendi düğününüzde misafirmiş hissi yaşattırıyoruz.

Düğün organizasyonu dışında açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet töreni ve nişan etkinlikleri de yapıyor bu hizmetlerimizde de iddialı olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Kişi başı 20-30 TL’den başlayan organizasyon hizmetlerimizden faydalanmak için ortalama 6 hafta önceden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En farklısını DB Organizasyon yapar diyor, İstanbul’da Düğün Organizasyon’u konusunda kendimize güveniyoruz. Siz de formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilir bu eğlenceli sürece dahil olabilirsiniz..

İletişim

  • Adres::

    Üsküdar İçerenköy Cad. No: 23 / B Ataşehir / İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    DB Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.