DB Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

DB Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  300-400 TL

DB Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

DB Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

DB Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Modern

DB Organizasyon Hakkında

Düğün gününüzü planlayan; size bu süreçte yol gösteren birileri olsun istemez miydiniz? Bu isteğinize kulak veriyor ve DB Organizasyon olarak sizin yanınızda olmayı teklif ediyoruz. Sizden aldığımız özgüvenle bu özel gününüzü yine sizinle birlikte stres altında olmadan planlıyoruz. Her ayrıntıda beklentilerinizi dinliyor; kişiliğinizi ve tarzınızı yakından tanıyarak düğün gününüze uyarlıyoruz.

Düğün gününüzü beraber planlıyoruz demiştik öyle değil mi? Peki neler yapıyoruz?

İlk olarak düğün mekanının dekorunun nasıl olacağına karar veriyoruz. Ön çalışmalar yaparak arzu ettiğiniz düğün konseptini dilediğiniz renklerde tasarlıyoruz. Nikah şekerlerinizi hazırlıyor masanızı sizin zevklerinize göre dizayn ediyoruz. Bunu yaparken sandalyelerinizi de unutmuyor onları da konseptinize uygun giydiriyoruz. Barkovizyon, DJ, fotoğraf ve video hizmeti dışında güler yüzlü ve işinde profesyonel servis ve hizmet elemanlarımız ile konuklarınızı ağırlama imkânı sunuyoruz. Düğün gününüzden önce verdiğimiz LCV Hizmetiyle konuklarınızın gelip gelmeyeceğini teyit ediyoruz. Oturma düzenini de ona göre ayarlıyoruz. Böylelikle düğün günü olası karışıklıklara önlem almış oluyor; size kendi düğününüzde misafirmiş hissi yaşattırıyoruz.

Düğün organizasyonu dışında açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet töreni ve nişan etkinlikleri de yapıyor bu hizmetlerimizde de iddialı olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Kişi başı 20-30 TL’den başlayan organizasyon hizmetlerimizden faydalanmak için ortalama 6 hafta önceden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En farklısını DB Organizasyon yapar diyor, İstanbul’da Düğün Organizasyon’u konusunda kendimize güveniyoruz. Siz de formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilir bu eğlenceli sürece dahil olabilirsiniz..

İletişim

 • Adres:

  Üsküdar İçerenköy Cad. No: 23 / B Ataşehir / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  DB Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.