DB Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

40-50 TL

Min. Fiyat

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 40-50 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Modern

Önerilen Firmalar

Erna Organizasyon
75 6 6

Maltepe

Erna Organizasyon

40-50 TL
Cielo Event
42 1

Çekmeköy

Cielo Event

40-50 TL
Lylawedding
73 3 30

Kadıköy

Lylawedding

30-40 TL

Hakkında

Düğün gününüzü planlayan; size bu süreçte yol gösteren birileri olsun istemez miydiniz? Bu isteğinize kulak veriyor ve DB Organizasyon olarak sizin yanınızda olmayı teklif ediyoruz. Sizden aldığımız özgüvenle bu özel gününüzü yine sizinle birlikte stres altında olmadan planlıyoruz. Her ayrıntıda beklentilerinizi dinliyor; kişiliğinizi ve tarzınızı yakından tanıyarak düğün gününüze uyarlıyoruz.

Düğün gününüzü beraber planlıyoruz demiştik öyle değil mi? Peki neler yapıyoruz?

İlk olarak düğün mekanının dekorunun nasıl olacağına karar veriyoruz. Ön çalışmalar yaparak arzu ettiğiniz düğün konseptini dilediğiniz renklerde tasarlıyoruz. Nikah şekerlerinizi hazırlıyor masanızı sizin zevklerinize göre dizayn ediyoruz. Bunu yaparken sandalyelerinizi de unutmuyor onları da konseptinize uygun giydiriyoruz. Barkovizyon, DJ, fotoğraf ve video hizmeti dışında güler yüzlü ve işinde profesyonel servis ve hizmet elemanlarımız ile konuklarınızı ağırlama imkânı sunuyoruz. Düğün gününüzden önce verdiğimiz LCV Hizmetiyle konuklarınızın gelip gelmeyeceğini teyit ediyoruz. Oturma düzenini de ona göre ayarlıyoruz. Böylelikle düğün günü olası karışıklıklara önlem almış oluyor; size kendi düğününüzde misafirmiş hissi yaşattırıyoruz.

Düğün organizasyonu dışında açılış, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet töreni ve nişan etkinlikleri de yapıyor bu hizmetlerimizde de iddialı olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Kişi başı 20-30 TL’den başlayan organizasyon hizmetlerimizden faydalanmak için ortalama 6 hafta önceden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

En farklısını DB Organizasyon yapar diyor, İstanbul’da Düğün Organizasyon’u konusunda kendimize güveniyoruz. Siz de formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilir bu eğlenceli sürece dahil olabilirsiniz..

İletişim

Dilek Bali

  • Adres: Üsküdar İçerenköy Cad. No: 23 / B Ataşehir / İstanbul

DB Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!