D'lara Chocolate&Events

E-posta Gönder

  • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

D'lara Chocolate&Events Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

D'lara Chocolate&Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

D'lara Chocolate&Events Sık Sorulan Sorular

D'lara Chocolate&Events düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

D'lara Chocolate&Events organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.


D'lara Chocolate&Events hangi hizmetleri vermektedir?

D'lara Chocolate&Events barkovizyon, servis ve hizmet elemanı, işık ve ses ekipmanları, dj, masa / sandalye temini, dekor, mekan giydirme, havai fişek, süsleme, çiçek, davetiye, kına gecesi, fotoğraf ve video, pasta, nikah şekeri, catering hizmetlerini vermektedir.


D'lara Chocolate&Events düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

D'lara Chocolate&Events düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, açılışlar, nişan, baby shower, parti, sünnet düğünü, doğum günü, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.


D'lara Chocolate&Events ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

D'lara Chocolate&Events ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


D'lara Chocolate&Events şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, D'lara Chocolate&Events şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

D'lara Chocolate&Events Hakkında

Hayallerinize bir adım daha yaklaşmak ve ömrünüz boyunca hatırlayacağınız bir düğün organizasyonu için profesyonel ekibimizle sizleri bekliyoruz. D'lara Chocolate And Events olarak, değişen trendleri yakından takip eden, sizin isteklerinizi önemseyen ve memnuniyetinizi kazanmak için gereken özveriyi gösteren bir firmayız. Gelin o muhteşem günün tüm organizasyonunu birlikte planlayalım!

Peki istediğiniz doğanın içinde bir kır düğünü mü yoksa ferah bir salon düğünü mü? Merak etmeyin her isteğinizi yerine getirebilecek ekipman ve tecrübeye sahibiz. Ziyafet düzeninden kokteyl düzenine nikâh töreni hazırlamadan kına gecesi organizasyonuna kadar birçok hizmetimizden dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. Düğün gününüzü kendiniz ve konuklarınız için unutulmaz hale getirecek firmamız İstanbul’da faaliyet gösteriyor. Ama talep edildiğinde şehir dışındaki çiftlerimize de destek olmaktan mutluluk duyacağız.

Peki organizasyonunuzu planlama sürecimiz nasıl ilerliyor?

Öncelikle nasıl bir düğün konsepti istediğinizi konuşabilmek adına bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmelerde seçim yaptığınız mekânın fiziksel özelliklerini de dikkate alarak kullanacağımız aksesuar ve renkleri belirliyoruz. Dekor ve konsept konusunda kararsız olan çiftlerimize daha önce yaptığımız çalışmaları göstererek fikir sahibi olmalarına yardımcı oluyoruz.

Dekor konusunda başka ne gibi hizmetlerimiz var?

Hazırladığımız birbirinden güzel müzikler eşliğinde hem eğlenecek hem de o özel günün tadını sonuna kadar çıkaracaksınız. Organizasyonlarınız çerçevesinde sunduğumuz müzik olanakları tamamen profesyonel olup pop, yabancı, caz gibi dilediğiniz tarz müzik hizmeti alabilirsiniz. Müzik dışında mekân süsleme, catering, düğün pastası, masa ve sandalye temini, hizmet elemanı, fotoğraf ve video gibi imkânlarımızdan da faydalanabilirsiniz.

İstanbul düğün organizasyon firmaları arasında fark yaratacak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız sayfanın üst kısmındaki ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.