Ceremony Flowers & Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Diğer

Ceremony Flowers & Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Ceremony Flowers & Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Ceremony Flowers & Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Ceremony Flowers & Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Modern, Klasik , Rustik


 • Organizasyon Mekanı

  Bahçe/Kır Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Ceremony Flowers & Events Hakkında

1995 yılında yaratıcı ve tasarımcı İrem Yargıcı tarafından kurulan markamız Ceremony Flowers & Events bugün hâlâ aynı motivasyon ve heyecanla varlık göstermeye devam ediyor. “Ceremony” adını hayatın bir tören olduğunu düşündüğümüz için koyduk ve bu isme yakışır bir şekilde düğünlerle davetlere organizasyonel anlamda destek vermeye başladık. Hem davet planlamaları hem de çiçek aranjmanları yapıyor, üstelik bizi tanımlayan bu ikiliyi bir araya getirmenin her zaman bir yolunu buluyoruz.

Ceremony olarak kendimize neden tercih edildiğimizi sorduğumuzda zihnimizde hep şu birkaç şey canlanıyor; sunumlardaki yaratıcılığımız, elegant şıklığımız ve de davet için yarattığımız konseptleri nasıl öne çıkarmamız gerektiğine kafa yorarak özenle çalışmamız. Kurucumuz Yargıcı’nın bir organizasyonda en önemli unsurun konsepti olduğuna inanması sebebiyle hep davet sahiplerinin kimlikleri ile davetin gerçekleşeceği mekanın ve zamanın bir harmanını oluşturuyoruz.

Özel gün ve geceler denince aklınıza gelebilecek, düğünler başta olmak üzere çok sayıda ve türde etkinliği kendi dinamiklerine uygun olacak şekilde düzenleyebiliyoruz. Söz ve nişan merasimleri, kurumsal etkinlikler, özel gün kutlamaları, davetler, partiler, balolar, kokteyller, workshoplar ve daha pek çokları bizimle mümkün.

Düğünler özelinde konuşmak gerekirse hayatlarının en özel günü olan bu töreni her gelin ve her damat için sanki ilk kez yapıyormuşçasına özgün kılmaya çalışıyoruz. Seçtikleri mekanı, atmosferin ruhunu, aşklarını, mutluluklarını ve zevklerini işin içine koyuyor ve her birini bir bütün olarak ele alıyoruz. Bizi tercih edip kendilerini teslim eden çiftlerimize her şeyin hayal ettiklerinden de muhteşem olduğu kusursuz bir gün vaat ediyoruz. Detaylar ve en ufak ayrıntılar dahi düğün esnasında veya daha sonra fotoğraflarda rastlayıp onları gülümsetecek şekilde olmalı.

Ceremony Events İstanbul’da Bebek ve Kandilli ofislerinde sizi bekliyor. Randevu almak ve bizimle tanışmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Bebek Cevderpaşa Cad. Aslanlı Konak No:69/1

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ceremony Flowers & Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.