Düğün Organizasyon İstanbul

Cennet Vadisi Gold

  • Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Cennet Vadisi Gold Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Cennet Vadisi Gold Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Cennet Vadisi Gold Sıkça Sorulan Sorular

Cennet Vadisi Gold şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Cennet Vadisi Gold şehir dışında hizmet veriyor.

Cennet Vadisi Gold ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Cennet Vadisi Gold ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Cennet Vadisi Gold hangi mekanlarda organizasyon hizmeti vermektedir?

Cennet Vadisi Gold tekne/yat düğünü, plaj/sahil düğünü, havuz başı düğünü, restoran, düğün salonu, balo salonu, bahçe/kır düğünü, kulüp/davet alanı mekanlarında organizasyon hizmeti vermektedir.

Cennet Vadisi Gold hangi organizasyon tarzlarında hizmet vermektedir?

Cennet Vadisi Gold vintage/retro, sade, klasik, romantik, bohem, modern, rustik, görkemli, gotik tarzdaki organizasyonlarda hizmet vermektedir.

Cennet Vadisi Gold düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Cennet Vadisi Gold düğün organizasyonu dışında nişan, parti, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, piknik organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Cennet Vadisi Gold hangi hizmetleri vermektedir?

Cennet Vadisi Gold davetiye, servis ve hizmet elemanı, dj, balayı, fotoğraf ve video, işık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, süsleme, dekor, catering, sanatçı, mekan giydirme, pasta, çiçek, kına gecesi, masa / sandalye temini, havai fişek hizmetlerini vermektedir.

Cennet Vadisi Gold düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Cennet Vadisi Gold organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Cennet Vadisi Gold Hakkında

Unutulmaz bir düğün töreninin sahibi olmanız için her detayla en ince ayrıntısına kadar ilgilendiğimiz organizasyon şirketimiz Cennet Vadisi Gold markamızla şimdi sizin de en mutlu gününüzü güzelleştirmek istiyoruz.

Yıllara dayanan tecrübemiz ve alanında uzman kadromuzla birlikte bugüne kadar pek çok organizasyon için çalışmalar yaptık. Tüm bu çalışmalar içerisinde ise en keyif aldıklarımız her zaman düğün hazırlıkları oldu. Birbirine aşkla bakan, sevgisi her halinden belli olan çiftlerimizin düğün mekanlarını aşkları kadar güzel bir hale getirmek en büyük isteğimiz. Çalışmalarımızı yaparken de her zaman sizden ilham alıyoruz. Özgün içeriklerimiz, birbirinden farklı konseptlerimiz ve kullandığımız kaliteli ekipmanlarımızla göz kamaştırıcı bir ortam yaratıyoruz.

Davetinizden önce sizi Cennet Vadisi Gold Beykoz’da ağırlıyoruz. Düğün mekanınızın neresi olacağını, nasıl aksesuarlardan ve renklerden hoşlandığınızı, hayalini kurduğunuz bir konsept olup olmadığı ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler paylaşarak hizmet kalitemize dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Hem sizin isteklerinizi hem de kendi çalışma prensiplerimizi birbiri ile harmanlayarak ortaya göz kamaştırıcı bir sonuç çıkmasını sağlıyoruz.

Her zaman kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Baştan aşağı her detayın içinize sinmesi için de sürekli fikrinizi ve onayınızı alıyoruz. Eğlencenizin başından sonuna kadar sizinle ilgileniyor, her şeyi planlıyor ve kusursuz bir şekilde uyguluyoruz. Kullanılacak çiçek aranjmanlarının renklerinden, masa, sandalye örtülerine, ışıklandırma sistemlerinden, sahne düzenine kadar her detayı planlıyoruz. Tüm bunların yanı sıra fotoğrafçı, DJ, sanatçı, dans ekibi gibi pek çok farklı alanda da size hizmet veriyoruz.

Siz de Beykoz organizasyon firmaları arasında yer aldığımız Cennet Vadisi Gold hakkında ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlarımızı detaylı olarak öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu, telefonu ve maili kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Bozhane Mah. Kapadokya Cad. No:28, Beykoz

  • Haritadaki Konumu

    Cennet Vadisi Gold Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.