Cantuğ Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Cantuğ Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Cantuğ Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Cantuğ Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Cantuğ Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Cantuğ Organizasyon Hakkında

Hep bir düğün hayal ettiniz değil mi? Şimdi de onları gerçekleştirmeye ve masalınızı bitirmeye geldi sıra. Yeni bir sayfa açacağınız yaşamınızda aileniz ve dostlarınızla beraber kutlama yapmak, sevdiğinize “Evet” dediğinizi bir kere de şahitlilerin huzurunda dile getirmek istiyorsunuz. Siz doğru mekânı seçin, biz güzelleştirelim. Cantuğ Organizasyon olarak özel günlerinize sihirli dokunuşlar yapıyor, görsel açıdan haz veren mekânlar tasarlıyoruz. Kurucu ve planlayıcımız Tuğba Polat önderliğinde unutulmaz bir gece geçireceksiniz. Tüm hayallerinizin gerçekleştiği gecede unutulmaz detaylar sizi bekliyor.

Bizi İstanbul düğün organizasyon firmalarından ayıran özelliğimiz farklı konseptler sunabilmemiz!

Hayalinizdeki düğün konsepti nedir? Renkli çiçeklerin yer aldığı bir tören mi? İhtişamlı bir balo salonunda mı evlenmek istiyorsunuz? Tavanın çiçek aranjmanlarıyla dolduğu, kendinizi bahçede hissedeceğiniz bir tören mi hayaliniz?

Organizasyon ekibimizle yapacağınız toplantı da tüm süreci konuşuyoruz. Hayalinizdeki sarı papatya detaylara sahip bir sahil düğünüyse hemen sizin için beyaz sandalyelerimizi konumlandırabiliriz. Yoksa pembe ve mor çiçeklerin yer aldığı ihtişamlı vazolar istiyorsanız da hemen organizasyon ekibimiz en sevdiğiniz çiçekleri bir araya getirsin.

En güzel canlı çiçekleri davetli masalarına, gelin takına, merdivenlere, mekânın tavanına aklınıza gelebilecek her konuma yerleştiriyor, peri masalını andıran bir mekân tasarlıyoruz. Konuk masalarında kendinizi bazen bir ormanda hissedecek bazen de denizin kokusu burnunuza dolacak. Konseptlerimizin gerçekliğini ve güzelliğini hissedeceksiniz.

İster kilise düzeninde isterseniz de yemekli düzende organizasyonunu gerçekleştirebilirsiniz. Oturma düzenin için tifanny, Napolyon ya da şeffaf sandalyeler kullanıyoruz. Tüm sandalye çeşitlerine sahibiz. Böylece hayalinizdeki görüntüye beraber ulaşıyoruz.

Farklı sunum tabakları kullanıyoruz. Renk renk tabaklarımız, ihtişamlı bardaklarımız ve konsepte göre değişiklik gösteren masa düzenimiz sizden tam puan alacak. Yeri geliyor inci işlemeleri tabaklar kullanıyoruz. Bazense yemyeşil yaprakların sunum altlığı olduğu sade tabaklar. Hep sizin istediğiniz gibi bir düğün tasarlıyoruz. Bu nedenle İstanbul en iyi düğün organizasyon şirketleri arasında yer alıyoruz.

Gelin taklarından, şamdanlara, mekân giydirme, tüller, ışıklandırmalar hepsi sizi hayran bırakacak ve unutulmayacak bir gün yaşayacaksınız. Dostlarınızla beraber unutulmaz saatler geçirecek, bu özel günde yüzünüzdeki gülümsemede hiç eksik olmayacak. Gelin, töreni beraber organize edelim. Sayfa üzerinde yer alan Cantuğ Organizasyon iletişim formunu doldurabilir, bilgilerini bizimle paylaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Esenşehir Mah. Geldemir Sok. No:4 Ümraniye İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Cantuğ Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.