Byzens Davet Organizasyon

Byzens Davet Organizasyon


ÖNERİLEN FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
C&C Ceren & C.Mert Düğün Tarihi: 05/09/2015

Her şeyiyle mükemmel bir organizasyon firması. Masa düzeni,canlı çiçekler,ses ve ışık düzeni, sanatçı seçimi her şey mükemmeldi. Pasta ile birlikte çıkan davul şov mükemmel ötesiydi. Byzens Organizasyon ve Aylin Hanım sayesinde çok keyifli,güzel,sorunsuz bir düğün oldu. Her şey için teşekkürler.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Byzens Davet Organizasyon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Minimum Paket Fiyatı 50-75 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehirdışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Hakkında

Tarihçe
Byzens 2001 yılından itibaren hızla sektörde yerini bularak, kuruluşundan bu yana Türkiye’de beğeni elde etti. Etkinlik Planlama ve Düğün tasarımı firması olarak itibarı günden güne artarak devam etmektedir. Yenilikçi Etkinlikler de ve Düğünler de gösterdiği detaylı yaklaşım,yerine getirdiği taahhütler ile sadık aile müşteri portföyünü elinde tutmaktadır.

Lider ve Yaratıcı davet planlama uzmanı Serdar Özen ve ortağı Taner Karatay’ın uzmanlığı ve hassasiyeti eşsizdir. Yetenekli profesyonellerden kurulan ekip, kavram istemcileri için dilek ya da hayal gücünü hayata getirmek için işbirliği yapar. İstanbul merkezli Byzens Türkiye genelinde, gelenek nüanslarına duyarlı, ama aynı zamanda sektöründeki en son teknolojileri ve öncü olanakları uyarlayarak organizasyonlar planlamaya devam etmektedir.
Tecrübelerimizi ve uzmanlığımızı Düğünler ile birlikte Kongre,Lansman,sergi, Açılış etkinliklerinde gösterdiği gibi, baby shower, mezuniyet, nişan, yıldönümleri, kına ve doğum günlerini de dahil ederek tebessümlere vesile olmaktadır.

Vizyonumuz
Türkiye’nin hatta belki Dünya’nın en saygın, yaratıcı ve talebe göre etkinlik planlama firmalarından biri olmak gibi iddialı bir amacımız var. Eşsiz kalite, hizmet, enerji ve stil vermek için bizim organizasyonlarımızın bilinenin dışında hayret ve şaşkınlıkla yaşanması ve izlenmesi için her gün çalışıyoruz.

Biz fikir ve uygulama da kendi içimizde üstün düşünen bir firmayız.. Yenilikçi tasarım felsefemiz hiçbir uygulamayı, etkinliği birbirine benzemez şekilde uygulamak: Etkinlik sahipleri için sosyo kültürel durumlara özel hazırlanmış hayalleri misafirlerinin huzurunda uygulamak, samimi ama profesyonel odaklı durmak, Tüm taahhütlerimizi bizden beklendiği gibi tüm etik kurallara uygun olarak yerine getirme çabasındayız.

Sevgi ve Saygılarımızla ..

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Serdar Özen, Serdar Özen, Melike Adres Bağdat cad.Tanzimat sok. Kural ap. 6/2 Caddebostan
Kadıköy,

YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
C&C Ceren & C.Mert Düğün Tarihi: 05/09/2015

Her şeyiyle mükemmel bir organizasyon firması. Masa düzeni,canlı çiçekler,ses ve ışık düzeni, sanatçı seçimi her şey mükemmeldi. Pasta ile birlikte çıkan davul şov mükemmel ötesiydi. Byzens Organizasyon ve Aylin Hanım sayesinde çok keyifli,güzel,sorunsuz bir düğün oldu. Her şey için teşekkürler.

V&S Vildan & Serkan Düğün Tarihi: 04/04/2015

Tüm gece övgü almama sebep oldunuz, herşey muhteşemdi candy corner dan tutun masalara , ambians a kadar emeğiniz ilgi alakanız için teşekkür ederim. Süpersiniz. Ekibe sevgiler

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen (1)
G&G Gökçe & Gökhan Düğün Tarihi: 12/09/2014

Byzens ekibiyle çalışma fırsatı bulduğumuz için çok şanslıyız! Bu kadar harika bir organizasyon firması olduğunuz için teşekkür ederiz. Geçmişe dönüp tekrar bu harika günü yaşayacak olsak, hiç tereddüt etmeden Serdar Bey ve ekibinin kapısını çalarız. Bizim hayallerimiz ekibin profesyonelliği ile birleşince ortaya unutulması mümkün olmayan bir gece çıktı. Ayrıca sadece hayallerimizi gerçeğe dönüştürmekle kalmayıp, bu yolda bize aile yakınlığı ile eşlik ettiniz. Açıkçası bizim sizden kopmaya hiç niyetimiz yok. Başka organizasyonlarda görüşmek üzere…

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
Ç&B Çiğdem & Burak Düğün Tarihi: 21/06/2014

Aşık olduğun kişiyle hayatının birleştiği anı ölümsüz kılmak ve bu anı binbir özenle ve emekle unutulmaz bir şölene çevirmek her gelin ve damat adayının hayalidir.
Bizim bu hayalimiz Byzens ile gerçek oldu J
İlk andan itibaren Serdar abi ve tüm arkadaşlar gösterdikleri yakınlık ve güleryüzle içimizi ısıttılar. En az bizim kadar heyecan ve özenle her şeyle tek tek ilgilendiler.
İstediğimiz her şeyi biz anlattık Byzens gerçekleştirdi. Güzel sürprizleri, ilgileri, güleryüzleri, yakınlıkları mutluluğumuza mutluluk kattı.
O gece tam bizim gecemizdi ve bunda Byzens’in emeği büyüktü.
Gecenin sonunda misafirlerin büyük bir mutlulukla salondan ayrıldıklarını görmek ve düğünümüzün üzerinden nerdeyse 9 ay geçmesine rağmen hala “Hayatımda gördüğüm en eğlenceli ve en güzel düğündü.” sözlerini duymak gerçekten anlatılmaz…
Sizleri çok seviyoruz.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
C&B Ceyhan & Barış Düğün Tarihi: 15/06/2014

En özel günümüzde böylesine istisnai bir firma sahibiyle çalışmamızın doğruluğunu halen devam etmekte olan dostluğumuzla pekiştirmiş olduk. Düğün öncesi sürecinde gelin ve damadın en çok ihtiyaç duyduğu ılımlı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla gönlümüzü fetheden sevgili Serdar, bizi strese sokmadan daima gülen yüzüyle ihtiyaç duyduğumuz ve duymadığımız her anda yanımızdaydı. Organizasyonumuzun a’ dan z’ ye herşeyinin eksiksiz ve sıkıntısız bir şekilde akıp gitmesiyle düğünümüz tahminimizden daha da muhteşem geçti. Düğünümüze davetli gelen pek çok gelin damat adayı arkadaşımızın gönlünü çalan, otele adım attığımız ilk dakikadan düğünün sonuna kadar bizi hiç bırakmayan, herşeyin en iyi şartlarda gerçekleşmesinde büyük emeği olan ve tüm gün boyunca bize tam destek olan dostumuz sevgili Serdar’ a tekrar çok teşekkürler ve kocaman sevgiler.

Firma tarafından eklenen teşekkür mektubudur. Beğen
 
Evleneceklere Destek Hareketi
Byzens Davet Organizasyon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Byzens Davet Organizasyon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap