Byz & Beyaz Organizasyon

Byz & Beyaz Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Düğün organizasyonu denince akla gelen ilk firmalardan biri de Byz&. Bizler uzun yıllardan beri düğünler organize ediyor, özel gün ve davetlerde sizlerle beraber oluyoruz. Pek çok kişi düğün gününün harika ve kusursuz olmasını ister. Sizlerde kusursuz bir düğün akşamı yaşamak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey bizleri seçmek. Bizleri tercih eden çiftlerimizle ön görüşmeler gerçekleştiriyor ve nasıl bir düğün istediklerini ayrıntılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Her bütçeye uygun düğün organizasyon hizmetimiz bulunuyor. Bu nedenle tüm çiftlerimiz rahatlıkla bizleri tercih etmenin ayrıcalığını yaşıyor. Ekibimiz uzun yıllardan beri organizasyon hizmetinin içerisinde olduğu için istek ve beklentilerinizi doğru bir şekilde anlıyor ve en kısa sürede hazırlıyor.

  • Adres: Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. Nish İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Byz & Beyaz Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.