Düğün Organizasyon İstanbul

byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon Sıkça Sorulan Sorular

byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon hangi hizmetleri vermektedir?

byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon catering, fotoğraf ve video, havai fişek, nikah şekeri, servis ve hizmet elemanı, davetiye hizmetlerini vermektedir.

byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon Hakkında


88' yılında Trabzon'da doğdu. Trabzon Lisesi'ni takiben Atatürk Üniversitesi Spor Akademisi Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılından beri faal el sanatları çalışması ile uğraşan annesi Sercan Çuvalcı sayesinde evin dekor ve tasarım odasında büyüdü ve bu sayede dekorasyon ve tasarim yaşam biçimi oldu.

İlk olarak Yönetim Becerilerini Geliştirme Sertifika Programı'na katıldı. Daha sonrasında Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı'na da katılarak profesyonelliğe ilk adımlarını attı. Bunun yanı sıra çeşitli reklam, tanıtım, organizasyon işleri ile vizyonunu genişletti. Organizasyon sektöründe yaklaşık 4 yıldır farklı yer ve alanlarda hizmet veren ekibimizi, sizlere daha iyiyi, daha güzeli sunabilmek adına, 2010 yılında byM Organizasyon çatısı altında bir araya getirdi.

byM, planlama konusunda uzmandır ve organizasyonunuza kalan süreyi dikkate alarak mükemmel bir program hazırlar. Organizasyon becerisini profesyonel bakış açısıyla harmanlayan ekibimiz, her anınızı size özel bir tasarımla renklendirmektedir.

Prensipli, titiz ve dinamik bir çalışma sistemine sahip, adindan söz ettiren ekibimizle, konuşulacak izler bırakmanın peşinden koşuyoruz. Kusursuz bir organizasyon planlaması için geç kalmadan Trabzon'un en elit organizasyon firması byM ile iletişime geçin; byM organizasyon sizler için çalışsın.

İletişim

  • Adres::

    Gazipaşa Mah. Nalçacıoğlu Sok. No:2/3 Trabzon

  • Haritadaki Konumu

    byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.