byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon

byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Sorular

  • Verilen Hizmetler , Nikah şekeri, , , Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, , , Davetiye, , Fotoğraf ve video, , , Catering, , , , ,

Hakkında


88' yılında Trabzon'da doğdu. Trabzon Lisesi'ni takiben Atatürk Üniversitesi Spor Akademisi Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılından beri faal el sanatları çalışması ile uğraşan annesi Sercan Çuvalcı sayesinde evin dekor ve tasarım odasında büyüdü ve bu sayede dekorasyon ve tasarim yaşam biçimi oldu.

İlk olarak Yönetim Becerilerini Geliştirme Sertifika Programı'na katıldı. Daha sonrasında Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı'na da katılarak profesyonelliğe ilk adımlarını attı. Bunun yanı sıra çeşitli reklam, tanıtım, organizasyon işleri ile vizyonunu genişletti. Organizasyon sektöründe yaklaşık 4 yıldır farklı yer ve alanlarda hizmet veren ekibimizi, sizlere daha iyiyi, daha güzeli sunabilmek adına, 2010 yılında byM Organizasyon çatısı altında bir araya getirdi.

byM, planlama konusunda uzmandır ve organizasyonunuza kalan süreyi dikkate alarak mükemmel bir program hazırlar. Organizasyon becerisini profesyonel bakış açısıyla harmanlayan ekibimiz, her anınızı size özel bir tasarımla renklendirmektedir.

Prensipli, titiz ve dinamik bir çalışma sistemine sahip, adindan söz ettiren ekibimizle, konuşulacak izler bırakmanın peşinden koşuyoruz. Kusursuz bir organizasyon planlaması için geç kalmadan Trabzon'un en elit organizasyon firması byM ile iletişime geçin; byM organizasyon sizler için çalışsın.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Tugce Akcay Adres Gazipaşa Mah. Nalçacıoğlu Sok. No:2/3 Trabzon
Diğer,
Evleneceklere Destek Hareketi
byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap