byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon

byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon

Düğün Organizasyon

Kategori

Diğer, İstanbul

İlçe, İl


Sorular

  • Verilen Hizmetler Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, Davetiye, Fotoğraf ve video, Catering

Hakkında


88' yılında Trabzon'da doğdu. Trabzon Lisesi'ni takiben Atatürk Üniversitesi Spor Akademisi Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılından beri faal el sanatları çalışması ile uğraşan annesi Sercan Çuvalcı sayesinde evin dekor ve tasarım odasında büyüdü ve bu sayede dekorasyon ve tasarim yaşam biçimi oldu.

İlk olarak Yönetim Becerilerini Geliştirme Sertifika Programı'na katıldı. Daha sonrasında Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı'na da katılarak profesyonelliğe ilk adımlarını attı. Bunun yanı sıra çeşitli reklam, tanıtım, organizasyon işleri ile vizyonunu genişletti. Organizasyon sektöründe yaklaşık 4 yıldır farklı yer ve alanlarda hizmet veren ekibimizi, sizlere daha iyiyi, daha güzeli sunabilmek adına, 2010 yılında byM Organizasyon çatısı altında bir araya getirdi.

byM, planlama konusunda uzmandır ve organizasyonunuza kalan süreyi dikkate alarak mükemmel bir program hazırlar. Organizasyon becerisini profesyonel bakış açısıyla harmanlayan ekibimiz, her anınızı size özel bir tasarımla renklendirmektedir.

Prensipli, titiz ve dinamik bir çalışma sistemine sahip, adindan söz ettiren ekibimizle, konuşulacak izler bırakmanın peşinden koşuyoruz. Kusursuz bir organizasyon planlaması için geç kalmadan Trabzon'un en elit organizasyon firması byM ile iletişime geçin; byM organizasyon sizler için çalışsın.

  • Adres: Gazipaşa Mah. Nalçacıoğlu Sok. No:2/3 Trabzon

byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.