byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

Verilen Hizmetler

Diğer, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Sorular

  • Verilen Hizmetler Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, Davetiye, Fotoğraf ve video, Catering

Önerilen Firmalar

Show Organizasyon
34

Kadıköy

Show Organizasyon

Yepyeni bir hayata adım atmak için evlenmeye hazırsınız. Peki ya bundan son...

Eyüp

Stüdyo Dijifoto

DÜĞÜN NİŞAN DIŞ ÇEKİM NATUREL DOĞAL ALANDA DOĞAL MEKANLARDA FOTOĞRAF ÇEKİM...

Ataşehir

Limon İkram Ve Turizm Ltd Şti

Düğünlerin ayrılmaz parçası olan nikah şekerlerinizi bizimle birlikte seçeb...

Hakkında


88' yılında Trabzon'da doğdu. Trabzon Lisesi'ni takiben Atatürk Üniversitesi Spor Akademisi Bölümü'nden mezun oldu. 1998 yılından beri faal el sanatları çalışması ile uğraşan annesi Sercan Çuvalcı sayesinde evin dekor ve tasarım odasında büyüdü ve bu sayede dekorasyon ve tasarim yaşam biçimi oldu.

İlk olarak Yönetim Becerilerini Geliştirme Sertifika Programı'na katıldı. Daha sonrasında Tasarım Kültürü ve Yönetimi Sertifika Programı'na da katılarak profesyonelliğe ilk adımlarını attı. Bunun yanı sıra çeşitli reklam, tanıtım, organizasyon işleri ile vizyonunu genişletti. Organizasyon sektöründe yaklaşık 4 yıldır farklı yer ve alanlarda hizmet veren ekibimizi, sizlere daha iyiyi, daha güzeli sunabilmek adına, 2010 yılında byM Organizasyon çatısı altında bir araya getirdi.

byM, planlama konusunda uzmandır ve organizasyonunuza kalan süreyi dikkate alarak mükemmel bir program hazırlar. Organizasyon becerisini profesyonel bakış açısıyla harmanlayan ekibimiz, her anınızı size özel bir tasarımla renklendirmektedir.

Prensipli, titiz ve dinamik bir çalışma sistemine sahip, adindan söz ettiren ekibimizle, konuşulacak izler bırakmanın peşinden koşuyoruz. Kusursuz bir organizasyon planlaması için geç kalmadan Trabzon'un en elit organizasyon firması byM ile iletişime geçin; byM organizasyon sizler için çalışsın.

İletişim

Tugce Akcay

  • Adres: Gazipaşa Mah. Nalçacıoğlu Sok. No:2/3 Trabzon

byM WEDDİNG Davet Organizasyon Trabzon Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.