Brides Project*

Brides Project
Ortalama bir düğünde gelin ve damadın sadece “planlama” için harcadığı minimum süre 230 saattir. Yine bir düğünde ortalama görev alacak tedarikçi firma sayısı minimum 10'dur.

Yoğun iş temponuz içinde; dekor, ses, ışık, video, fotoğraf, çiçek, davetiye ve mekan seçimi için tüm görüşmeleri tek başınıza yapacak; müsaitlik bilgilerini derleyip, teklifleri karşılaştıracak kadar bol zamanınız var mı? Hangi çiçekçi ve hangi dekor firması hayalinizi yansıtacak? Tüm bu firmaları değerlendirecek ve koordine edecek vaktiniz yoksa; yıllardır sektörün en iyi mekan ve tedarikçileri ile omuz omuza çalışmış uzman bir ekibin düğününüzü planlamasına izin vermelisiniz.

Brides Project ekibi tüm bu görevleri üstlenerek, sektördeki otel ve tedarikçi firmalarla yıllar süren ilişki ve tecrübesi sayesinde size para ve zaman kazandıracaktır. Düğün için ayırdığınız bütçeye uygun analiz yaparak, sektörün yeni teknolojilerini; ekibin yaratıcı fikirleri ile birleştirerek beğeninize sunacaktır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (10)

+ Yorum Yaz
T&E Tuğba & Emre Düğün Tarihi: 08/10/2016

Kına davetimde ve düğünümde brides project ile çalıştım, çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim.

B&F Burcu & Furkan Düğün Tarihi: 24/09/2016

24 Eylül günü ve bütün bu süreçte yanimda olan,destegini dostlugunu eksik etmeyen hayallerimin otesinde en kucuk detaylari bile benim gonlume gore hazirlayan en onemlisi samimiyetleri ile hep yanimda olan brides project ekibine cok tesekkur ederiz...

G&C Gözen & Cankat Düğün Tarihi: 09/09/2016

Bu ekip benim canım! 9 Eylül 2016 tarihine Fransız Bahçelerinde evlendik. Brides Project'ten Sevda Hanım ile; fransız bahçenin bizi yönlendirdiği bahçenin müzik ve ses işlerini yapan şirket olan Mymusic ile görüşmeye gittiğimizde tesadüfen tanıştık. O gün aramızda oluşan enerji sonrasında organizasyon için başka hiçbir firma ile görüşmedim bile. İyi ki de öyle yapmışım :) Sevda Hanım ve ekibinden Burçin Hanım ile birlikte ortak karar vererek oluşturduğumuz konseptimiz "vintage" oldu. Muhteşem ekibim, bahçenin tarihi dokusunu da çok iyi hesaba katarak hayal ettiğimizin de ötesinde unutulamayacak bir geceye vesile oldu. Son derece profosyonel, bütçe planlamasını çok iyi yapan ve yöneten bir ekip olmalarının yanında istenileni fazlası ile karşılıyorlar. Onları çok seviyorum.

C&M Ciğdem & Murat Düğün Tarihi: 23/09/2016

On September 23, 2016 at Sait Halim Pasa Yali we had our greatest Day in life. I am so proud of all in love decorated details up to the small flowers that gave our Wedding the special beauty. I want to thank the Brides Project Family for this Amazing Work. Especially I want to appreciate Sevda Tasliya for her careful work. I also want to thank the worlds cutest Zeynep for all her help at day and night. Of Course my thanks will also go to Mrs. Burcin who completed our happiest day by her Amazing ideas and and her fabolous Power of Imagination. Without all of you I Could Not have realized my wonderful day. It was an honour for me to get your inspirations. Yours Sincerely, Cigdem and Murat

Kübra Düğün Tarihi: 02/09/2016

Bir kına hayal ettim barok döneminden fırlamış bir salon; siyahın ve beyazın hakimliğimin yanında kırmızı güller, uzun uzun masalar, tam da istediğim o kasvetli havayı veren uzun uzun şamdanlar, arka fonda Bach ve Handel... Tabiki bu yazdıklarım Brides Project ekibinin yaptıklarını tam anlamıyla anlatmaz. Bunlar hayeller kısmı ve salona giriş vakti geldiğinde salon konuklarla tamamlanmışken gördüğüm manzara hayallerimin üstüydü. En mutlu günlerimden birinde yanımda olan her istediğime olur yaparız tabikide diye ailemle gönülden bağlı olduğumuz Sevda ablama, benim bir an olsun yanımdan ayrılmayan Zeynepe, fikirleri ve fotoğrafçılıyla harika bir iş çıkaran Burçine, güler yüzüyle operasyonu gerçekleştiren Tarığa, ve diğer tüm Brides Project ekibine çok ama çok teşekkür ederim. En mutlu günümü hayalken gerçeğe dönüştürdünüz. Şunuda söylemeden geçemiycem sizinle hissettiğim sanki ailemden birileriyle bu organizasyonu yaptık. Desteğiniz her daim yanımda olduğunuz için tekrar tekrar teşekkür ederim.

M&A MONA & ALIREZA Düğün Tarihi: 03/06/2015

Dear Sevda and the Brides project team Thank you all so much for making our dream day perfect. We could not have asked for better service than what you provided. Although this was your first experience of a persian wedding, expert orchestration of our wedding day was unbelievable. Every detail exceeded our expectations. Arrangement of the persian style ceremony was astonishing. our guests had an amazing day. Many thanks to you and all the team in particular your fantastic photographer, Betty, who all did a fantastic job

H&T Hazel & Tolga Düğün Tarihi: 26/12/2014

Bridesproject tam anlamıyla bir marka. Tüm dokunuşlarıyla hayatınızın en önemli anını emanet edip, rahat nefes alacağınız bir yer. Sevda Hanım, kusursuz dokunuşları olan çok sihirli bir el ve kesinlikle bir Wedding Planerdan fazlası. Özellikle bizim gibi çok çalışan ve sürekli yurtdışı seyahatleri olan ve mükemmelliyetçi bir çiftseniz sadece Brideproject'e gününüzü emanet edin ve geride tek bir şüpheniz kalmasın. Yaptığım en keyifli, uzun, samimi toplantıları Sevda Hanımın ofisinde gerçekleştirdim. Harika bir ekip, sonsuz bir güven, samimi kahkaha dolu neşeli bir ortam, sihirli, mukemmel dokunuşlar ve bir zerafet gurmesi olan Sevda Hanım... Eğer rahat bir nefes almak ve tüm davetlileri büyülemek istiyorsanız doğru yerdesiniz! Herkesin özel günü muhteşemdir fakat Sevda Hanım ve Bridesproject ile fevkalede ne demekmiş onu anlıyoruz. Biz çok eğlendik! Çok heycanlıyız! İyi ki varsınız, sizi çok seviyoruz. Siz olmadan asla bu kadar güzel olamazdı.

R&A ROXANA & AL Düğün Tarihi: 21/06/2014

Al and I really want to thank you for all the help and the hard work you guys did for our wedding events. We are finally recovering from all the fun and coming back to reality. Everything was great! Our guests had a great time and our families were in general very happy!

E&S Elif & Selahattin Düğün Tarihi: 14/06/2014

With her postitive attitute and beautiful heart, Sevda is now like family to us! She was there for us during the planning period shared all our fears, hapiness and excitements. When the BIG day arrived, Brides Project took all stressful responsibilities from our shoulders and let us enjoy every bit of it! THANK you...

İ&M İnci & Murat Düğün Tarihi: 30/11/2013

Effort is always a proof of future businesses. Brides Project put an incredible effort on our wedding. They kept every single word they said and made our wedding the most unforgetable day of our lives. We loved every bit of Brides Project services, decoration and details as much as our 400 guets . We are glad to have such a great friend, Sevda. I wish you all the BEST!

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Brides Project ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Brides Project hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap