Bosphorus Wedding Organization

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Bosphorus Wedding Organization Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  300-400 TL

Bosphorus Wedding Organization Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Bosphorus Wedding Organization Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Bosphorus Wedding Organization Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Kişiye özel, her alanda hizmet veriyoruz.


 • Organizasyon Mekanı

  Bahçe/Kır Düğünü, Plaj/Sahil Düğünü, Kulüp/Davet Alanı, Restoran, Tekne/Yat Düğünü, Düğün Salonu

Tüm Sorular

Bosphorus Wedding Organization Hakkında

12 yıllık deneyimimizle Türkiye’nin dilediğiniz şehrinde hayallerinizin düğününe bizimle ulaşabilirsiniz. 8 kişilik ekibimiz her anınızda yanınızda olarak hiçbir eksiğinizin olmamasını sağlıyor. Her alanda her kişiye özel hizmet veriyoruz. Nostaljik, klasik, modern ya da rustik düğün konsepti isterseniz aradığınız sayfa burası olabilir. Her şeyin önceden belirlenmiş olmasını isteyeceğinizi biliyoruz ve size özel hazırlanmış örnek masa ile kusursuz bir organizasyon olmasını istiyoruz.

Misafirlerinizi oturtacağınız sandalyeleri de önceden belirleyip, nasıl oturacaklarını ve masa düzenini kurgulamak isterseniz; palmiye, tiffany, napolyon sandalye çeşitleri ve yuvarlak- kare masa tipleri ile size çeşitlilik sağlıyoruz. Düğününüzün zaman planlamasını yapacak, misafirleri yönlendirecek, damat ve gelinin yanında olup onların ihtiyaçlarını karşılayacak organizasyon sorumlumuz, deneyimleriyle harika bir düğün olmasını sağlıyor. Servis elemanlarımız güler yüzlü bir şekilde size en iyi hizmeti sunuyor. Yemekli bir organizasyon isteğiniz olup soğuk servis olmasından yana hiçbir korkunuz olmasın. Yemek servislerimiz sunum ve lezzet açısından istediğiniz şekilde ve sıcak olacak. Düğün pastanızın görsel bir şölene dönüşmesini istiyorsanız istediğiniz gibi tasarlayıp lezzetini de size layık yapabiliriz. Zaten özel gününüz olan bugünü size daha da özel hissettirmek için her ayrıntıyı titiz bir şekilde düzenliyoruz. Ayrıca açılış, doğum günü, nişan ve sünnet düğünü gibi birçok organizasyonu da dilediğiniz şekilde düzenleyebiliriz.

Bütün bunlar için bizimle ne kadar süre önce iletişime geçmelisiniz?

Dilediğiniz organizasyonu size özel tasarlamamız için 3 ay önceden iletişime geçmeniz yeterli. Düğün organizasyonu İstanbul’da ya da başka şehirde olsun isteyenler bizden fikir almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilir ve sormak istediklerini sorabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bütün olanağı size sunuyoruz ve kaliteli bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Yavuz Sultan Selim Mahallesi Serhalife Sokak No:1 Fatih

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bosphorus Wedding Organization Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.