Boğazgezi

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Boğazgezi Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  400-500 TL

Boğazgezi Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Boğazgezi Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Boğazgezi Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Klasik bir organizasyon stili

Boğazgezi Hakkında

İstanbul Boğazı’nda 20 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Eski firmalardan biri olduğumuz için bu anlamda yeterli tecrübeye sahibiz. İstanbul Boğazı’nda yer alan yalı ve sarayları denizden görerek düğün, nişan, bayi toplantısı gibi etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Muhteşem bir manzara eşliğinde düğünüzü yapmak hem siz hem de misafirleriniz için muhteşem bir deneyim olacaktır.

Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun olarak çalışıyoruz. Bu yüzden organizasyonlarınız için aylar öncesinde bizimle iletişime geçerseniz daha iyi olacaktır. Organizasyonlarımızda dikkat ettiğimiz noktalardan biri yapay çiçek kullanmamak. Boğazgezi olarak canlı çiçek kullanımına önem veriyoruz. Böylece daha doğal bir organizasyon olduğuna inanıyoruz. Ayrıca belirli paketler çerçevesinde ürünlerimizi kiralama şansına da sahipsiniz. Organizasyonunuzu kendiniz düzenleyip malzeme ihtiyacı duyuyorsanız bizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ancak şunu belirtmek isteriz ki belirli bir malzeme adedi ışığında bu kiralamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyon esnasında muhtemelen ilk defa düğün yapıyor olduğunuz için o anlarınızı telaşlı bir şekilde geçirmek istemezsiniz. Hazır bir halde geldiğiniz mekanınıza panik halinde gününüzü geçirmenize izin vermiyoruz. Organizasyon sorumlumuz sizi asiste etmek amacıyla organizasyon süresince yanınızda oluyor. Size destek olarak gününüzü rahatlatmaya yardımcı oluyor.

Klasik bir organizasyon stilimiz var. Sadelikten yanayız. O gün sadece parlayanın siz ve manzaranız olmasını istiyoruz. Ama tabii ki farklı konseptlerle de çalışıyoruz. Aslında düğününüz öncesi bir araya gelerek bir plan belirliyoruz. İstediğiniz konseptler ve süslemeler hakkında fikir birliği yaptıktan sonra tüm olay bize dönüyor. Bizde bu süreçte sizin mutlu olacağınız şekilde düzenlemelerimizi yapıyoruz. Önemli olan düğün organizasyon işi sonrası bu sürecin içinize sinmesidir. Sizden olumlu yorumlar aldıkça biz daha büyük bir şevkle işimizi yapıyoruz.

Evet. Manzaramıza oldukça güveniyoruz. Alternatif bir düğün organizasyonu deneyimlemek isterseniz Boğazgezi olarak sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Mah. Asya Sok. Yakut Sitesi B blok Daire:4

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Boğazgezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.