Düğün Organizasyon İstanbul

Boğazgezi

  • Min. Fiyat
    800-1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Boğazgezi Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
800-1.000 TL

Boğazgezi Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Hayır
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Boğazgezi Sıkça Sorulan Sorular

Boğazgezi şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Boğazgezi şehir dışında hizmet veriyor.

Boğazgezi ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Boğazgezi ile 1 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Boğazgezi organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Klasik bir organizasyon stili"

Boğazgezi düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Boğazgezi düğün organizasyonu dışında bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan, açılışlar, kurumsal etkinlikler, parti, davet ve resepsiyon organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Boğazgezi hangi hizmetleri vermektedir?

Boğazgezi dekor, çiçek, lcv hizmeti, servis ve hizmet elemanı, masa / sandalye temini, dj, fotoğraf ve video, süsleme, sanatçı, catering, barkovizyon, işık ve ses ekipmanları, mekan giydirme, kına gecesi hizmetlerini vermektedir.

Boğazgezi düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Boğazgezi organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 800-1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Boğazgezi Hakkında

İstanbul Boğazı’nda 20 yıldır faaliyet gösteriyoruz. Eski firmalardan biri olduğumuz için bu anlamda yeterli tecrübeye sahibiz. İstanbul Boğazı’nda yer alan yalı ve sarayları denizden görerek düğün, nişan, bayi toplantısı gibi etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Muhteşem bir manzara eşliğinde düğünüzü yapmak hem siz hem de misafirleriniz için muhteşem bir deneyim olacaktır.

Özellikle yaz aylarında oldukça yoğun olarak çalışıyoruz. Bu yüzden organizasyonlarınız için aylar öncesinde bizimle iletişime geçerseniz daha iyi olacaktır. Organizasyonlarımızda dikkat ettiğimiz noktalardan biri yapay çiçek kullanmamak. Boğazgezi olarak canlı çiçek kullanımına önem veriyoruz. Böylece daha doğal bir organizasyon olduğuna inanıyoruz. Ayrıca belirli paketler çerçevesinde ürünlerimizi kiralama şansına da sahipsiniz. Organizasyonunuzu kendiniz düzenleyip malzeme ihtiyacı duyuyorsanız bizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ancak şunu belirtmek isteriz ki belirli bir malzeme adedi ışığında bu kiralamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyon esnasında muhtemelen ilk defa düğün yapıyor olduğunuz için o anlarınızı telaşlı bir şekilde geçirmek istemezsiniz. Hazır bir halde geldiğiniz mekanınıza panik halinde gününüzü geçirmenize izin vermiyoruz. Organizasyon sorumlumuz sizi asiste etmek amacıyla organizasyon süresince yanınızda oluyor. Size destek olarak gününüzü rahatlatmaya yardımcı oluyor.

Klasik bir organizasyon stilimiz var. Sadelikten yanayız. O gün sadece parlayanın siz ve manzaranız olmasını istiyoruz. Ama tabii ki farklı konseptlerle de çalışıyoruz. Aslında düğününüz öncesi bir araya gelerek bir plan belirliyoruz. İstediğiniz konseptler ve süslemeler hakkında fikir birliği yaptıktan sonra tüm olay bize dönüyor. Bizde bu süreçte sizin mutlu olacağınız şekilde düzenlemelerimizi yapıyoruz. Önemli olan düğün organizasyon işi sonrası bu sürecin içinize sinmesidir. Sizden olumlu yorumlar aldıkça biz daha büyük bir şevkle işimizi yapıyoruz.

Evet. Manzaramıza oldukça güveniyoruz. Alternatif bir düğün organizasyonu deneyimlemek isterseniz Boğazgezi olarak sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres::

    Mehmet Akif Mah. Asya Sok. Yakut Sitesi B blok Daire:4

  • Haritadaki Konumu

    Boğazgezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.