Bloomy Studio

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Bloomy Studio Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  400-500 TL

Bloomy Studio Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bloomy Studio Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Bloomy Studio Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Bloomy Studio Hakkında

Organizasyon şirketleri, özel gün gün davetleri için vazgeçilmez bir unsur halini aldı. Özellikle, çalışıyorsanız ve özel gününüz için her detayı ayrı ayrı düşünmeye vaktiniz yoksa; bu konuda imdadınıza organizasyon şirketleri yetişiyor, omuzlarınızdaki yükü alıyor. Biz de Bloomy Studio olarak, siz değerli çiftlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda özel gününüzü planlamak için büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

Çiçek tasarlamakla başladığımız organizasyon serüvenimize, şimdi düğününüzün bütün detaylarını üstlenerek devam etmekteyiz. Düğününüzde size; kişiye özel tasarlanmış eşsiz güzellikte bir gelin buketi, çeşit çeşit nikah şekerleri arasından seçeceğiniz kişi sayısına göre nikah şekeri, düğün pastası, düğün davetiyesi, dekor, masa ve sandalye temini, catering, ışık ve ses ekipmanları, mekan giydirme ve servis hizmeti gibi düğününüz için gerekli olan belki de sizin aklınıza bile gelmeyecek pek çok hizmet sunuyoruz.

Sunduğumuz bu hizmetlerin kenarına köşesine her zaman çiçekleri sıkıştırmayı unutmuyoruz. Masalarınızın üzerine, buketinizle uyumlu çiçekleri yerleştiriyoruz. Ayrıca nedimeleriniz için çiçek tasarımı da yapıyoruz. Böylece rengarenk çiçeklerle dolu mis gibi kokan bir düğün ile misafirleriniz için asla unutulmayacak bir düğün vaad ediyoruz.

Düğün organizasyonlarının yanında; baby shower, açılışlar, doğum günü partileri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, mezuniyet törenleri ve nişan gibi pek çok organizasyonu da düzenleyebiliyoruz. Oldukça fazla sayıda konsept seçeneğimiz sayesinde, her etkinlik için farklı konsepti seçebiliyorsunuz. Bu sayede herkesin beklentilerini karşılamayı umuyoruz. Organizasyonunu bizimle düzenlemek isteyen herkesin memnuniyetini görmek bizi çok mutlu ediyor.

İstanbul Sarıyer organizasyon şirketleri arasında, yaptığımız işler ve çiftlerimizin olumlu ger dönüşleri sayesinde adımızı duyurduk. Siz de özel günlerinizde bizimler beraber olmak ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.