Bizimle Gel

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Bizimle Gel Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Bizimle Gel Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Bizimle Gel Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Bizimle Gel Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Her stili organizasyonlarımıza uyarlayabiliyoruz.

Bizimle Gel Hakkında

Ben Mahmut Taşdemir olarak 16 senedir organizasyon sektörü içerisinde faaliyet göstermekteyim. 8 yıldır da bu tecrübelerimi kullanarak Bizimle Gel Organizasyon adı altında genişlettiğimiz 13 kişilik ekibimizle birlikte evlenecek çiftlere hizmet veriyoruz.

Düğün organizasyonlarınız için farklı bir yer ve mekân arayışı içerisindeyseniz teknede düğün organizasyonu sizin için iyi bir alternatif olur diye düşünüyoruz.

Aracılık hizmeti sağlayarak anlaşmanızı sağladığımız teknelerde kına ve düğün organizasyonlarınızı tercih ettiğiniz konseptlerde hayata geçiriyoruz.

Tercih ettiğiniz konseptleri istediğiniz renk ve kumaş türünü kullanarak masa, sandalye süslemelerini yaparak beğeninize sunuyoruz.

Özel gecelerinizde kişi sayısına bağlı olarak yuvarlak ve kare masa seçeneklerimiz ile oturma düzeninizi oluşturuyoruz. Masaları tamamlayacak sandalyeler için ise Napolyon ve tiffany sandalye türlerine ek olarak doğal dokunuş isteyenler için hasır sandalye seçeneği de sunuyoruz.

Organizasyonunuzda konuk sandalye ve masalarında kullandığımız canlı çiçekler sayesinde hoş kokulu ve taze bir atmosfer sunuyoruz. Mumluklar, şamdanlar ve balonların da eşliği ile gecenizi bir şölene dönüştürüyoruz.

Davetlilerinize yemekli bir organizasyon sunmak isterseniz catering hizmeti de sunuyoruz. Menülerde geliştirme yaparak istediğiniz damak tadına ulaştırıyoruz. Ayrıca çocuk, vegan ve vejetaryen seçeneklerimiz ile menülerinizi özelleştiriyoruz.

Kokteyl ikramlarınız için talep doğrultusunda profesyonel barmenlerle çalışıyoruz.

Ayrıca evlilik yolunda ilk adım attığınız söz ve nişan törenleriniz için de konseptinizle uyumlu olarak masa hazırlığında da sizlerleyiz.

Çalışma alanımızı İstanbul ile sınırlı tutmuyor yakın illere de hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Eğer siz de bizimle tanışmak istiyorsanız işe formu doldurup bizden randevu alarak başlayabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Cağaloğlu Yokuşu Cemal Nadir Sokak No:25 Nur İş Merkezi Kat:2 Fatih

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bizimle Gel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.