• Min. Fiyat
    400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Bizimle Gel Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Bizimle Gel Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Bizimle Gel Sıkça Sorulan Sorular

Bizimle Gel şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Bizimle Gel şehir dışında hizmet veriyor.

Bizimle Gel ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Bizimle Gel ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

Bizimle Gel organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Her stili organizasyonlarımıza uyarlayabiliyoruz."

Bizimle Gel düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Bizimle Gel düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, parti, mezuniyet törenleri, nişan, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, baby shower organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Bizimle Gel hangi hizmetleri vermektedir?

Bizimle Gel kına gecesi, masa / sandalye temini, işık ve ses ekipmanları, çiçek, dj, fotoğraf ve video, lcv hizmeti, sanatçı, catering, mekan giydirme, nikah şekeri, dekor, havai fişek, barkovizyon, kapalı çadır, davetiye, süsleme, servis ve hizmet elemanı, pasta hizmetlerini vermektedir.

Bizimle Gel düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Bizimle Gel organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Bizimle Gel Hakkında

Ben Mahmut Taşdemir olarak 16 senedir organizasyon sektörü içerisinde faaliyet göstermekteyim. 8 yıldır da bu tecrübelerimi kullanarak Bizimle Gel Organizasyon adı altında genişlettiğimiz 13 kişilik ekibimizle birlikte evlenecek çiftlere hizmet veriyoruz.

Düğün organizasyonlarınız için farklı bir yer ve mekân arayışı içerisindeyseniz teknede düğün organizasyonu sizin için iyi bir alternatif olur diye düşünüyoruz.

Aracılık hizmeti sağlayarak anlaşmanızı sağladığımız teknelerde kına ve düğün organizasyonlarınızı tercih ettiğiniz konseptlerde hayata geçiriyoruz.

Tercih ettiğiniz konseptleri istediğiniz renk ve kumaş türünü kullanarak masa, sandalye süslemelerini yaparak beğeninize sunuyoruz.

Özel gecelerinizde kişi sayısına bağlı olarak yuvarlak ve kare masa seçeneklerimiz ile oturma düzeninizi oluşturuyoruz. Masaları tamamlayacak sandalyeler için ise Napolyon ve tiffany sandalye türlerine ek olarak doğal dokunuş isteyenler için hasır sandalye seçeneği de sunuyoruz.

Organizasyonunuzda konuk sandalye ve masalarında kullandığımız canlı çiçekler sayesinde hoş kokulu ve taze bir atmosfer sunuyoruz. Mumluklar, şamdanlar ve balonların da eşliği ile gecenizi bir şölene dönüştürüyoruz.

Davetlilerinize yemekli bir organizasyon sunmak isterseniz catering hizmeti de sunuyoruz. Menülerde geliştirme yaparak istediğiniz damak tadına ulaştırıyoruz. Ayrıca çocuk, vegan ve vejetaryen seçeneklerimiz ile menülerinizi özelleştiriyoruz.

Kokteyl ikramlarınız için talep doğrultusunda profesyonel barmenlerle çalışıyoruz.

Ayrıca evlilik yolunda ilk adım attığınız söz ve nişan törenleriniz için de konseptinizle uyumlu olarak masa hazırlığında da sizlerleyiz.

Çalışma alanımızı İstanbul ile sınırlı tutmuyor yakın illere de hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Eğer siz de bizimle tanışmak istiyorsanız işe formu doldurup bizden randevu alarak başlayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cağaloğlu Yokuşu Cemal Nadir Sokak No:25 Nur İş Merkezi Kat:2 Fatih

  • Haritadaki Konumu

    Bizimle Gel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.