Bir Organizasyon

E-posta Gönder

Bir Organizasyon

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Bir Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  75-100 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Bir Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Bir Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Çizgilerin dışında bir organizasyon stilimiz var.

Bir Organizasyon Hakkında

20 yıllık sektörel deneyimimizi kullanarak yaklaşık 8 aydır Bir Organizasyon çatısı altında hizmet veriyoruz. Yenilikçi fikirlerimiz ve deneyimli kadromuzla tasarlamalarımızı yapıp beğeninize sunuyoruz. Gelen talepleri geri çevirmek istemediğimizden ilk olarak kurumsal organizasyonlar ile başladığımız bu sektöre düğün, nişan gibi özel günler ile devam ediyoruz. Profesyonelliği ve kaliteyi esas alarak hizmet veriyoruz. 7 kişilik ekibimiz ve çözüm ortaklarımız söz konusu. Buradan hareketle organizasyonun en önemli parçası planlama ve yönetme kısmında kaliteli işler ortaya koyuyoruz. İstanbul’da düğün organizasyon firmaları arasında iyi kalite ve profesyonel hizmetlerimizle karşınızdayız.

Peki bu hizmetlerimiz neler?

-Kurumsal toplantı etkinlikleriniz gibi ciddi organizasyonlar içinde hizmet veriyoruz.
-Kurumsal kimliğinizin yanında gerçekleştireceğiniz fuar ve sergi organizasyonlarınız, kongre organizasyonlarınız için de hizmet vermeye hazırız.
-Firmanızın ilk izlenimi oluşturacak açılış organizasyonlarınız, gala ve ödül törenleri, happy our partileri gibi organizasyonlarınızda da profesyonel ekibimizle birlikte yanınızdayız.
-İnsanları bir araya getirmek için yapılan konser, yeni yıl, piknik gibi etkinlikler için de geniş envanterimiz ve planlama tecrübemizi yansıtmak için çalışıyoruz.
-Son olarak da nişan, düğün gibi özel gün organizasyonlarınızda hayalinizdekini yaşatmak için buradayız.

Kontrolümüz altında olması gereken önemli organizasyonlardan endişe duyuyoruz. Evet, bu anlar gerçekten de çok zordur. Hem baş etmesi hem gerçekleşmesi. Bu noktada, Bir Organizasyon olarak biz devreye giriyoruz. Profesyonelliğimizden lezzete, hizmetlerimizden müşteri memnuniyetine kadar sizinle birlikteyiz. Kendinizi değerli hissetmeniz için yanınızdayız.

Siz planlanması ve yönetilmesi gereken gün için yanımıza geliyorsunuz. Biz de bugünü tasarlayıp hizmetinize sunuyoruz.

Tüm bunlar için yapmanız gereken iletişime geçmek. Çizgilerin dışında bir organizasyon için formumuzu doldurun gerisini bize bırakın!

İletişim

 • Adres:

  Ihlamur Kuyu Mah. Ateş cad. No:25/a

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bir Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.