BG Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Diğer
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

BG Events Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  100 TL ve üzeri

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

BG Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme

BG Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Modern , Klasik

BG Events Hakkında

Hayal etmek ve üretmek ilkeleri ile başladı her şey. 2009 yılında kurduğumuz BG Events isimli markamız ile organizasyon sektöründe faaliyet göstermeye soyunduk. Yıllar içerisinde edindiğimiz ciddi seviyedeki bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde emin adımlarla ilerliyor ve ilk günkü heyecanımızı da koruyoruz. Bizi biz yapan tüm özelliklerimiz sayesinde İstanbul’un en iyi düğün organizasyon şirketleri arasına girdik ve sadece yukarı doğru ilerliyoruz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin hayalini kurdukları organizasyonları hayata geçirmek ve hem onları hem de davetlilerini memnun etmek misyonu ile çalışıyoruz.

BG Events olarak düğünler başta olmak üzere çok sayıda ve türde organizasyonun planlanmasını üstlenebiliyoruz. Bu anlamda hem Türk cemiyet hayatının sevgili gelin ve damatlarının hem de yurtdışında Ortadoğu ve Avrupa’dan seçkin ailelerin organizasyonları için tercih edildik. Bu sayede hem sektörde tanındık ve adımızdan söz ettirmeye başladık hem de dünya çapında hedef kitlemizi çokça artırdık. İşini severek ve de bir o kadar profesyonelce yapan 10 kişilik özel ekibimiz sayesinde bu başarıları elde ettik. Hep birlikte kol kola çalışıyor ve muhteşem fikirler üreterek organizasyonlarımızda uygulamaya geçiriyoruz.

Değerli çiftlerimizin düğünleri için her detayı biz düşünüyor ve zevkleri ile beklentilerini ortak paydada buluşturuyoruz. Peki, tam olarak neler yapıyoruz? Davet konsepti yaratıyor ve seçilen mekana göre uyguluyoruz. Dekorasyonu incelikle tasarlıyor, mekanın dinamiklerine ve türüne uygun olacak şekilde süslüyoruz. Masa ve oturma planı oluşturuyoruz. Davetiyeden menü kartlarına kadar tüm baskıları yapıp gönderiyoruz. Davetlilerin transferi ve konaklamalarını, LCV hizmetlerini yürütüyoruz. Ses ışık sistemleri kurarak sanatçı, DJ performansı veya görsel şovlar için teknik destek sunuyoruz. Üstelik tüm bunları koordineli bir şekilde eksiksiz olarak takip ediyoruz.

Eğer başka yerde rastlamadığınız size özel ve de kusursuz bir düğüne sahip olmak isterseniz BG Events olarak sizin için buradayız. İstanbul düğün organizasyon şirketleri arasında en doğru tercih için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Abdullahağa Cad. Beylerbeyi Konakları C Blok Beylerbeyi

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  BG Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.