Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
BG Events

BG Events Hakkında

Hayal etmek ve üretmek ilkeleri ile başladı her şey. 2009 yılında kurduğumuz BG Events isimli markamız ile organizasyon sektöründe faaliyet göstermeye soyunduk. Yıllar içerisinde edindiğimiz ciddi seviyedeki bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde emin adımlarla ilerliyor ve ilk günkü heyecanımızı da koruyoruz. Bizi biz yapan tüm özelliklerimiz sayesinde İstanbul’un en iyi düğün organizasyon şirketleri arasına girdik ve sadece yukarı doğru ilerliyoruz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimizin hayalini kurdukları organizasyonları hayata geçirmek ve hem onları hem de davetlilerini memnun etmek misyonu ile çalışıyoruz.

BG Events olarak düğünler başta olmak üzere çok sayıda ve türde organizasyonun planlanmasını üstlenebiliyoruz. Bu anlamda hem Türk cemiyet hayatının sevgili gelin ve damatlarının hem de yurtdışında Ortadoğu ve Avrupa’dan seçkin ailelerin organizasyonları için tercih edildik. Bu sayede hem sektörde tanındık ve adımızdan söz ettirmeye başladık hem de dünya çapında hedef kitlemizi çokça artırdık. İşini severek ve de bir o kadar profesyonelce yapan 10 kişilik özel ekibimiz sayesinde bu başarıları elde ettik. Hep birlikte kol kola çalışıyor ve muhteşem fikirler üreterek organizasyonlarımızda uygulamaya geçiriyoruz.

Değerli çiftlerimizin düğünleri için her detayı biz düşünüyor ve zevkleri ile beklentilerini ortak paydada buluşturuyoruz. Peki, tam olarak neler yapıyoruz? Davet konsepti yaratıyor ve seçilen mekana göre uyguluyoruz. Dekorasyonu incelikle tasarlıyor, mekanın dinamiklerine ve türüne uygun olacak şekilde süslüyoruz. Masa ve oturma planı oluşturuyoruz. Davetiyeden menü kartlarına kadar tüm baskıları yapıp gönderiyoruz. Davetlilerin transferi ve konaklamalarını, LCV hizmetlerini yürütüyoruz. Ses ışık sistemleri kurarak sanatçı, DJ performansı veya görsel şovlar için teknik destek sunuyoruz. Üstelik tüm bunları koordineli bir şekilde eksiksiz olarak takip ediyoruz.

Eğer başka yerde rastlamadığınız size özel ve de kusursuz bir düğüne sahip olmak isterseniz BG Events olarak sizin için buradayız. İstanbul düğün organizasyon şirketleri arasında en doğru tercih için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

BG Events Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır

BG Events Sıkça Sorulan Sorular

BG Events şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, BG Events şehir dışında hizmet vermiyor.

BG Events ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

BG Events ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

BG Events organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Modern , Klasik"

BG Events düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

BG Events düğün organizasyonu dışında piknik, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı, parti, davet ve resepsiyon, doğum günü, mezuniyet törenleri, baby shower, nişan organizasyonlarında hizmet vermektedir.

BG Events hangi hizmetleri vermektedir?

BG Events fotoğraf ve video, davetiye, kına gecesi, süsleme, kapalı çadır, servis ve hizmet elemanı, çiçek, havai fişek, mekan giydirme, sanatçı, işık ve ses ekipmanları, barkovizyon, nikah şekeri, masa / sandalye temini, dekor, dj, lcv hizmeti hizmetlerini vermektedir.

BG Events düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

BG Events organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.