Beyaz Saray Organizasyon

E-posta Gönder

 • Fatih, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Beyaz Saray Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  300-400 TL

Beyaz Saray Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Beyaz Saray Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Beyaz Saray Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Beyaz Saray Organizasyon Hakkında

Düğün konseptinize hitap eden süslemelerimizle mekânınızı baştan yaratıyoruz. Beyaz Saray Organizasyon olarak profesyonel ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyor özel gün kutlamalarında mekân süslemesi için birçok seçenek sunuyoruz. Profesyonel ekibimizle birlikte sadece organizasyonlarda hizmet vermiyor, oteller, restoran ve kafeler için de iç mekân tasarımları yapıyoruz.

Şık ve modern tasarımlarımız olan dekor ve aksesuarlarımızla davet alanınızı istediğiniz konseptte hazırlıyoruz. İstanbul’da düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda kutlaması, aile ve arkadaşlarınızla birlikte gerçekleştireceğiniz nikâh sonrası yemeği etkinliklerinizi süslemelerimizle ihtişamlı bir davete dönüştürüyoruz. Deneyimli ekibimizle birlikte tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için özenle çalışıyor, memnuniyetinizi ve mutluluğunu amaçlıyoruz.

Organizasyonlarınız profesyonel kişiler tarafından planlanırken siz kendi hazırlıklarınızla ilgilenebilirsiniz. Öncelikle düğün öncesi birçok kez buluşup hayallerinizdeki kutlamayı öğreniyoruz. Ardından beğenebileceğiniz tarzlarda süslemeleri beğeninize sunuyor ve size tavsiyelerde bulunuyoruz.

Kokteyl ve yemek etkinlikleriniz ihtişamlı bir masa düzeni oluşturuyoruz. Bohem, vintage ve modern tarzda, mevsim çiçeklerinin göz kamaştırdığı dekorlar hazırlıyoruz. Varak kadife, dantel ve püsküllü masa örtülerini size özel olarak tasarlıyor, birçok renk ve model seçeneği sunuyoruz. Masa üstlerine yerleştireceğimiz iri vazo ve şamdanlarla gösterişli bir sunum gerçekleştiriyoruz. Canlı çiçekleri çok seviyor genellikle tüm detaylarda kullanıyoruz.

Nikâh ve nişan masanızın arkasına çiçeklerle süslenmiş tak hazırlayarak fotoğraflarınızda arka plan olarak kullanabileceğiniz bir dekor oluşturuyoruz. Kına ve bekârlığa veda kutlamanızda kullanacağınız otantik kına hazırlıyoruz. Tüm ürünlerimiz el yapımı olacağından dolayı da istediğiniz tasarımı gerçekleştirebiliyoruz.

Beyaz Saray Organizasyon İstanbul’da eşsiz davetlere imza atmaya devam ediyor. Hayatınızın en özel günlerinde siz de profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sururi Mah. Kaputcular Sok.No:14 Sultanhamam Eminönü/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.