Beyaz Kareler Event

1 Yorum

E-posta Gönder

  • Beykoz, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Beyaz Kareler Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
500-750 TL

Beyaz Kareler Event Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Beyaz Kareler Event Sık Sorulan Sorular

Beyaz Kareler Event düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Beyaz Kareler Event organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 500-750 TL aralığından başlamaktadır.


Beyaz Kareler Event hangi hizmetleri vermektedir?

Beyaz Kareler Event barkovizyon, işık ve ses ekipmanları, sanatçı, havai fişek, kına gecesi, pasta, masa / sandalye temini, kapalı çadır, davetiye, dekor, nikah şekeri, servis ve hizmet elemanı, lcv hizmeti, mekan giydirme, süsleme, catering, dj, çiçek, fotoğraf ve video, araç kiralama hizmetlerini vermektedir.


Beyaz Kareler Event düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Beyaz Kareler Event düğün organizasyonu dışında davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, bayi toplantısı, nişan, açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.


Beyaz Kareler Event ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Beyaz Kareler Event ile 5 hafta önce iletişime geçmelisiniz.


Beyaz Kareler Event şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Beyaz Kareler Event şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Beyaz Kareler Event Hakkında

Düğün sektöründe çeyrek asrı aşkın süredir faaliyet gösteren ekibimizle Beyaz Kareler Event markasını yarattık! Sınırsız hayal gücü, yılların kazandırdığı organizasyon tecrübesi, genç ve dinamik ekibimizle 15 yılı aşkın süredir Beykoz düğün organizasyon firmaları arasında da yer alıyoruz.

Her düğün töreni için ilk günkü gibi heyecanlanıyoruz. Çünkü işimizi çok severek yapıyor ve tüm süreç boyunca yalnızca size odaklanıyoruz. Ürettiğimiz hizmet için gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki her zaman yüksek kalite standartlarımızla dikkat çekiyoruz. Hayal gücümüz, istekleriniz ve aşkınızdan ilham alıyor, geniş hizmet yelpazemizle hayallerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İlk adım, mekan seçimi konusunda destek olarak hazırlıklarınıza yön veriyoruz. İstanbul’daki en şık mekanlar arasında yer alan pek çok firma ile anlaşmamız da var. Elbette tercihinize göre farklı mekanlarda organizasyonunuz için çalışıyoruz. Yaptığımız keşiflerin ardından konseptinizi belirliyoruz.

İkinci aşama ise; tercih ettiğiniz konsepte göre demo masalar tasarlamak oluyor. Şık mekanınıza en uygun renkleri, özel masa ve sandalye düzenini tasarlıyoruz. Ziyafet düzeninde bir gece için masaları hazırlıyor, kilise nikahı ve kokteyl tarzı düğün törenleri için de davet alanını dekore ediyoruz. Nikah töreni alanı, gelin yolu ve dans pistiyle dikkat çekici bir şıklıkla konuklarınızı karşılamak için hazır oluyoruz. Karşılama alanında başlayan özel ilgi ve ikramlarla konuklarınızı yerlerine buyur ediyor, gecenin kusursuz olmasını sağlamak için çalışıyoruz. Organizasyon ve prodüksiyon ekiplerimiz sayesinde, gerekeli teknik alt yapı ile donanımı da sağlıyoruz. Siz hazır mısınız, davet alanı tıpkı masallardaki gibi görünüyor?

Her şey Beyaz Kareler Event tasarımlarıyla eşsiz olduğunda hak ettiğiniz atmosfer sağlanıyor elbette! Ancak davet menüleri için catering hizmeti, prodüksiyon ekibimizin 25 yılı aşkın sürelik tecrübesiyle evlilik seremonisi çekimleri ve yetenekli müzisyenlerimizle eğlence de sizi bekliyor. Bu gecenin bitmesini istemeyeceksiniz… Masallardaki prenses ve düğün töreninizin başrolü olacaksınız!

Siz de İstanbul düğün organizasyon şirketleri arasında bizi tercih ederseniz, asla pişman olmayacaksınız. Beyaz Kareler Event iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında! Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

  • Adres:

    Kanlıca Mahallesi Barış Manço Caddesi No:11/1 Beykoz/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Beyaz Kareler Event Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Berra & Atakan

Düğün Tarihi: 09.08.2020Her nerede düğün yapıyorsanız yapın ama Beyaz Kareler Event Kaan Bey ile çalışın 👍🏼

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.