Beyaz Kareler Event

E-posta Gönder

1 yorum

Düğün Organizasyon

Kategori

75-100 TL

Min. Fiyat

Beykoz, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 75-100 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 5 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Fotoğraf ve video, Araç kiralama, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Davetiye, Havai fişek, LCV hizmeti, Pasta, Barkovizyon, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Sanatçı, Catering, DJ, Kapalı çadır, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Parti, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Davet ve resepsiyon, Nişan, Sünnet düğünü

Önerilen Firmalar

Esra Gencer Event
122 4 22

Kadıköy

Esra Gencer Event

100 TL ve üzeri
Flamin Event
37 1

Kadıköy

Flamin Event

100 TL ve üzeri
Dream More Event
1

Maltepe

Dream More Event

50-75 TL

Hakkında

Düğün sektöründe çeyrek asrı aşkın süredir faaliyet gösteren ekibimizle Beyaz Kareler Event markasını yarattık! Sınırsız hayal gücü, yılların kazandırdığı organizasyon tecrübesi, genç ve dinamik ekibimizle 15 yılı aşkın süredir Beykoz düğün organizasyon firmaları arasında da yer alıyoruz.

Her düğün töreni için ilk günkü gibi heyecanlanıyoruz. Çünkü işimizi çok severek yapıyor ve tüm süreç boyunca yalnızca size odaklanıyoruz. Ürettiğimiz hizmet için gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki her zaman yüksek kalite standartlarımızla dikkat çekiyoruz. Hayal gücümüz, istekleriniz ve aşkınızdan ilham alıyor, geniş hizmet yelpazemizle hayallerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. İlk adım, mekan seçimi konusunda destek olarak hazırlıklarınıza yön veriyoruz. İstanbul’daki en şık mekanlar arasında yer alan pek çok firma ile anlaşmamız da var. Elbette tercihinize göre farklı mekanlarda organizasyonunuz için çalışıyoruz. Yaptığımız keşiflerin ardından konseptinizi belirliyoruz.

İkinci aşama ise; tercih ettiğiniz konsepte göre demo masalar tasarlamak oluyor. Şık mekanınıza en uygun renkleri, özel masa ve sandalye düzenini tasarlıyoruz. Ziyafet düzeninde bir gece için masaları hazırlıyor, kilise nikahı ve kokteyl tarzı düğün törenleri için de davet alanını dekore ediyoruz. Nikah töreni alanı, gelin yolu ve dans pistiyle dikkat çekici bir şıklıkla konuklarınızı karşılamak için hazır oluyoruz. Karşılama alanında başlayan özel ilgi ve ikramlarla konuklarınızı yerlerine buyur ediyor, gecenin kusursuz olmasını sağlamak için çalışıyoruz. Organizasyon ve prodüksiyon ekiplerimiz sayesinde, gerekeli teknik alt yapı ile donanımı da sağlıyoruz. Siz hazır mısınız, davet alanı tıpkı masallardaki gibi görünüyor?

Her şey Beyaz Kareler Event tasarımlarıyla eşsiz olduğunda hak ettiğiniz atmosfer sağlanıyor elbette! Ancak davet menüleri için catering hizmeti, prodüksiyon ekibimizin 25 yılı aşkın sürelik tecrübesiyle evlilik seremonisi çekimleri ve yetenekli müzisyenlerimizle eğlence de sizi bekliyor. Bu gecenin bitmesini istemeyeceksiniz… Masallardaki prenses ve düğün töreninizin başrolü olacaksınız!

Siz de İstanbul düğün organizasyon şirketleri arasında bizi tercih ederseniz, asla pişman olmayacaksınız. Beyaz Kareler Event iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında! Siz hâlâ neyi bekliyorsunuz?

İletişim

Kaan Oygur

  • Adres: Kanlıca Mahallesi Barış Manço Caddesi No:11/1 Beykoz/İstanbul


1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


B&A

Berra & Atakan

Düğün Tarihi: 09.08.2020

Her nerede düğün yapıyorsanız yapın ama Beyaz Kareler Event Kaan Bey ile çalışın 👍🏼

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.