Firma kapanmıştır
  • Min. Fiyat
    100-200 TL

Baraka Köyü Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Baraka Köyü Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Baraka Köyü Sıkça Sorulan Sorular

Baraka Köyü şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Baraka Köyü şehir dışında hizmet veriyor.

Baraka Köyü ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Baraka Köyü ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Baraka Köyü organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"düğün Organizasyonu"

Baraka Köyü düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Baraka Köyü düğün organizasyonu dışında piknik, nişan, doğum günü, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri, açılışlar, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Baraka Köyü hangi hizmetleri vermektedir?

Baraka Köyü pasta, servis ve hizmet elemanı, davetiye, dj, havai fişek, kına gecesi, sanatçı, fotoğraf ve video, dekor, kapalı çadır, barkovizyon, catering, işık ve ses ekipmanları, masa / sandalye temini, süsleme, nikah şekeri, çiçek, mekan giydirme hizmetlerini vermektedir.

Baraka Köyü düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Baraka Köyü organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Baraka Köyü Hakkında

Yeni hayatınızın ilk gününe ev sahipliği yapmak ve yüzünüzdeki tebessümün kaynağı olmak istediğimiz Baraka Köyü’nde hayalini kurduğunuz atmosferi düğünlerinizde oluşturuyoruz. İstanbul’da hizmet verdiğimiz yerimizde beklentilerinizi daima karşılıyor ve akılda kalıcı içeriklere sahip bir organizasyona imza atıyoruz.

Düğün sektörüne giriş yaptığımız günden beri kendimizi devamlı olarak geliştirmeyi hedefleyen profesyonel bir ekibiz. Düğün organizasyonlarına ek olarak kına gecesi, nişan ve sünnet gibi etkinliklere de başarıyla hizmet veriyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeleri de göz önünde bulundurarak her geçen gün kalite standardımızı artırmak ve sizi daha iyi bir hizmet ile ağırlamak için çabalıyoruz. Gerek hizmet kalitemiz gerek de aksesuar ve ekipmanlarımızla en iyi konsepti sunmak için faaliyetlerimize devam ediyoruz. Amacımız sizin gibi kıymetli çiftlere sorunsuz, nezih ve keyifli bir eğlence sunmak.

Düğün organizasyonunuz öncesi nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşmak için sizinle bir araya geliyoruz. Konseptlerimiz ve temalarımız hakkında sizi bilgilendirerek yaptığımız çalışmalara dair aklınızda bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Yemekli bir düğün daveti verecekseniz demo masa kurulumu yaparak önceden sunumlarımızı görmenizi istiyoruz. Örnek mekan süslemesi aksesuarlarımızı ve kullandığımız kumaşlarımızı da beğeninize sunuyoruz. Hazırlıklar esnasında daima size fikir danışıyor ve son kararı sizin vermenizi istiyoruz.

Süsleme aşamasında önce düğün konseptinizin rengine karar veriyoruz. Tüllü şamdanlar, inciler, cam görünümlü mumluklar, çiçek aranjmanları, gelin ve damat için özel olarak hazırlanan nikah kürsüsüyle mekan içerisinde etkileyici bir ambiyans yaratıyoruz. Tüm bunlara ek olarak da müzik ve catering hizmetleri de vererek düğün organizasyonuna dair aklınıza gelen tüm detaylarla yakından ilgileniyoruz.

Siz de İstanbul düğün organizasyonu firmaları arasında yer alan mekanımız Baraka’nın ayrıcalıklı imkanlarını öğrenmek ve fiyat tekliflerini duymak için sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla bize ulaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.