Aşkın Organizasyon

E-posta Gönder

Aşkın Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

75-100 TL

Min. Fiyat

Pendik, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 75-100 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Dekor, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Esra Gencer Event
152 7 22

Kadıköy

Esra Gencer Event

100 TL ve üzeri
Rose Events İstanbul
105 4 8

Kadıköy

Rose Events İstanbul

75-100 TL
Dream More Event
1

Maltepe

Dream More Event

50-75 TL

Hakkında

2014 yılında başlayan maceramız bugün hala yola ilk çıktığımız günkü heyecanımızla devam ediyor. Aşkın Organizasyon olarak bulunduğumuz konum itibariyle Pendik Bahçelievler düğün organizasyon firmaları arasında bulunuyoruz. Ancak tabii ki bu bölge ile sınırlı kalmıyor, İstanbul’un tamamına hizmet verebiliyoruz. Yaptığımız işi çok seviyor ve saygı duyuyoruz, bu sayede hem hiç yorulmuyor hem de kendimizi sürekli olarak geliştirip daha iyiye ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Güler yüzlü, samimi, çalışkan ve profesyonel ekibimizle birlikte harika organizasyonlara imza atıyoruz.

Çok yönlü bir firmayız ve aklınıza gelebilecek hemen her özel gün ve geceyi kendi dinamiklerine uygun olarak düzenleyebiliyoruz. Örnek vermek gerekirse; düğünler, söz ve nişan merasimleri, konsept doğum günü kutlamaları, kına geceleri, bekarlığa veda partileri, 1 yaş partileri, sünnet törenleri, baby shower ve cinsiyet partileri, mevlitler ve daha nicelerini sayabiliriz. Organizasyonun türü ne olursa olsun kesinlikle kişiye özel tasarımlar yaparak konseptler oluşturmak suretiyle çalışıyoruz. Her bir çift veya ailemiz için kendi zevkleri, tarzları ve isteklerine özel olarak hazırlanıyoruz.

“Hayallerinizi aşka dönüştürüyoruz.” sloganımızdan da hareketle söyleyebiliriz ki düğün ve nikah törenlerini çok seviyor, hayatlarının en mutlu gününü yaşayan çiftlerin hayatlarını paylaşmaktan zevk duyuyoruz. Birbirlerine duydukları aşktan yola çıkıyor, bize anlattıkları ve paylaştıkları tüm detayları göz önünde bulundurarak düğün konseptlerini yaratıyoruz. Özel isteklerine, davetli sayılarına ve tarih mevsim gibi konulara göre düğünü düzenliyoruz.

Çiftimiz hangi mekanı seçmek isterse karalarına saygı duyuyor; otel, düğün salonu, kır bahçesi veya özel mülk fark etmeksizin düğünü düzenleyebiliyoruz. Fiyatlandırmayı da organizasyon türüne, konsepte, kişi sayısına, isteklere, tarihe ve mekana göre belirliyoruz.

Aşkın Organizasyon olarak size hayallerinden de ötede bir düğünü yaşatmayı çok isteriz. Pendik düğün organizasyon şirketleri arasında yapacağınız seçiminizde gönlünüz bizden yanaysa yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Nil & Aşkın Kaplan

  • Adres: Şehit Fethi Caddesi Pendik/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!