Aşkın Organizasyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Aşkın Organizasyon
 • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Aşkın Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  500-750 TL

Aşkın Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Aşkın Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Aşkın Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Aşkın Organizasyon Hakkında

2014 yılında başlayan maceramız bugün hala yola ilk çıktığımız günkü heyecanımızla devam ediyor. Aşkın Organizasyon olarak bulunduğumuz konum itibariyle Pendik Bahçelievler düğün organizasyon firmaları arasında bulunuyoruz. Ancak tabii ki bu bölge ile sınırlı kalmıyor, İstanbul’un tamamına hizmet verebiliyoruz. Yaptığımız işi çok seviyor ve saygı duyuyoruz, bu sayede hem hiç yorulmuyor hem de kendimizi sürekli olarak geliştirip daha iyiye ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz. Güler yüzlü, samimi, çalışkan ve profesyonel ekibimizle birlikte harika organizasyonlara imza atıyoruz.

Çok yönlü bir firmayız ve aklınıza gelebilecek hemen her özel gün ve geceyi kendi dinamiklerine uygun olarak düzenleyebiliyoruz. Örnek vermek gerekirse; düğünler, söz ve nişan merasimleri, konsept doğum günü kutlamaları, kına geceleri, bekarlığa veda partileri, 1 yaş partileri, sünnet törenleri, baby shower ve cinsiyet partileri, mevlitler ve daha nicelerini sayabiliriz. Organizasyonun türü ne olursa olsun kesinlikle kişiye özel tasarımlar yaparak konseptler oluşturmak suretiyle çalışıyoruz. Her bir çift veya ailemiz için kendi zevkleri, tarzları ve isteklerine özel olarak hazırlanıyoruz.

“Hayallerinizi aşka dönüştürüyoruz.” sloganımızdan da hareketle söyleyebiliriz ki düğün ve nikah törenlerini çok seviyor, hayatlarının en mutlu gününü yaşayan çiftlerin hayatlarını paylaşmaktan zevk duyuyoruz. Birbirlerine duydukları aşktan yola çıkıyor, bize anlattıkları ve paylaştıkları tüm detayları göz önünde bulundurarak düğün konseptlerini yaratıyoruz. Özel isteklerine, davetli sayılarına ve tarih mevsim gibi konulara göre düğünü düzenliyoruz.

Çiftimiz hangi mekanı seçmek isterse karalarına saygı duyuyor; otel, düğün salonu, kır bahçesi veya özel mülk fark etmeksizin düğünü düzenleyebiliyoruz. Fiyatlandırmayı da organizasyon türüne, konsepte, kişi sayısına, isteklere, tarihe ve mekana göre belirliyoruz.

Aşkın Organizasyon olarak size hayallerinden de ötede bir düğünü yaşatmayı çok isteriz. Pendik düğün organizasyon şirketleri arasında yapacağınız seçiminizde gönlünüz bizden yanaysa yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Aşkın Organizasyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Tugce & Gurkan

Düğün Tarihi: 21.08.2021Dugun mekanimizin organizasyon şirketiyle anlasamayinca birkac gunde hizlica bir ekip bulmaya calistik ve askin organizasyonla tanistik istedigimiz her seyi cok guzel yaptilar harikaydi. Herkesin tercih etmesini tavsiye ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.