Arz Event

Mesaj Gönder

0216 706 25 74

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Biz Arz Event ailesi, yaklaşık yirmi yıldır düğün, davet, kına ve organizasyon... devam 

Arz Event Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-500 TL

Arz Event Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Arz Event Hakkında

Arz Event olarak, dans, müzik ve organizasyon alanlarında uzun yıllardır sektörde öncü bir şekilde hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimizi doğru anlamaya ve isteklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye büyük bir özen gösteriyoruz. Her düğün için özgün ve yenilikçi tasarımlarımızla fark yaratıyor, olağanüstü deneyimler sunmayı hedefliyoruz. Sahip olduğumuz zengin dekorasyon envanteri ile her türlü ihtiyaca ve konsepte uygun çözümler sunabiliyoruz. Çiftimizin talepleri doğrultusunda düzen ve kurgu oluşturarak tam memnuniyet kazanıyoruz.

Deneyim

Arz Event olarak müzik sektöründe 14, kına organizasyonunda 11, dans alanında 20 ve düğün organizasyonunda ise 2 yıldır hizmet veriyoruz. Ürdün Kralı'nın kızının etkinliklerini başarıyla gerçekleştirmiş olmamız ve Binali Yıldırım gibi önemli isimlerle iş birliği yapmış olmamız da referanslarımız arasında yer alıyor. Yıllardır sektörün her alanında yer almamız sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza tek bir çatı altında ve en kaliteli şekilde yanıt verebiliyoruz.

Müzik alanında, talebe göre değişkenlik gösteren ekip sayımızla, her etkinliğe özel olarak uygun kadroyu oluşturuyoruz. Çekirdek ekibimizde 35 yetenekli müzisyen bulunurken, ihtiyaçlara göre ekip sayımız esneklik gösterebilmektedir. Kına organizasyonlarında ise 50 kişilik bir ekip ile hizmet vererek, kusursuz bir atmosfer yaratıyoruz. Düğün organizasyonlarında ise en son yenilikleri takip ederek, 40 kişilik özgün bir ekip ile çalışıyoruz. Yılların tecrübesiyle İstanbul en iyi düğün organizasyon şirketleri arasında yerimizi alıyoruz.

Hizmetler

Düğün organizasyonunda ses, ışık ve fotoğraf hizmetleri de sunuyoruz. Ekstra olarak video çekimi de gerçekleştirilebiliyoruz. Konsept durumlarına göre düğün organizasyonlarını tasarlayabiliyoruz. Temin sürecimiz genellikle 40 günlük bir süreci kapsıyor. Ayrıca, şehir dışı ve hatta yurt dışı düğün organizasyonlarını da başarıyla gerçekleştirme yeteneğine sahibiz. Arz Event olarak, her detayı özenle planlayarak, müşterilerimize unutulmaz bir düğün deneyimi sunmak için çalışıyoruz.

2 ayrı catering firmamız ile yeme içme konusunda geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Müşterilerimize kaliteli yiyecek ve içecek seçenekleri sunmanın yanı sıra, isteğe bağlı olarak içki servisi de gerçekleştirebilmekteyiz. Müzik alanında da geniş bir yelpazeye sahibiz. Halk müziği, Balkan, Türk sanat müziği, Kafkas halk müziği, davul zurna, orkestra, batı ve doğu müziği, DJ hizmeti, karşılama triosu, yemek müziği, sufi müziği gibi çeşitli tarzlarda müzikal eşlik sağlayabilmekteyiz.

Dekorasyon / Süsleme

İstanbul düğün organizasyonlarında, çiftlerimizin hayallerindeki konsepti gerçeğe çeviriyoruz. Zengin ürün envanterimizle müşterilerimize özel olarak bir demo masa sunuyoruz. Bu süreçte, deneyimli bir isim olan By Mustafa'dan da destek alıyoruz. Canlı ve cansız çiçeklerle dekorasyonumuzu zenginleştiriyoruz. Işıklandırmaları, müşteri talepleri doğrultusunda özenle ayarlıyoruz ve fotoğraflara dayanarak atmosfer oluşturuyoruz. Suplalar, masalar, sandalyeler ve diğer detaylar da özenle düzenleniyor.

Arz Event olarak, geniş bir ağa sahip olduğumuzdan, sektördeki birçok önemli kişi ve kuruluşla yakın ilişkiler kurarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekteyiz. Müşterilerimize A plus kalitesinde hizmet sunmaktan büyük gurur duyuyoruz ve "Sizin için buradayız ve en özel geceyi unutulmaz bir deneyime dönüştürmek bizim işimiz" ilkesini benimsiyoruz. İstanbul düğün organizasyon fiyatları ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için, sayfamızdaki iletişim bilgilerinden ekibimize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0216 706 25 74
 • Adres:

  Altıntepe Mahallesi Değirmenyolu caddesi Demirtaş apartmanı 11A Maltepe

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Arz Event Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.