Art Organizasyon

E-posta Gönder

Art Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Verilen Hizmetler

    Catering, Davetiye, Havai fişek, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı

Art Organizasyon Hakkında

Şirket kuruluşu


2001 yılında temellerinin atıldığı şirketimiz 2004 Yılında düğün organizasyonları, davet organizasyonları açılış organizasyonları, süsleme ve dekorasyon hizmetleri, müzik organizasyonları, temalı organizasyonlar, ses-ışık sahne ve görüntü sistemleri, hava-i fişek ve görsel show organizasyonları, ürün lansmanları, kongre, seminer organizasyonları, bayii toplantıları ve gala yemekleri, Konser, Festival, Road Show organizasyonları, Alışveriş Merkezi Etkinlikleri ve Outdoor etkinlikler konularında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Kurumsallaşma konusunda da zaman içerisinde yol alan firmamız vizyonunu genişleterek birçok önemli projeye imza atarak yapılanma sürecini de tamamlamıştır.

Verdiğimiz hizmetlerin bir çoğunda birinci el olmayı hedefleyen firmamız ses-ışık, sahne ve görüntü sistemleri, süsleme ve dekorasyon hizmetleri için gerekli olan malzemeleri de satın alarak ayrı bir departman altında 2004 yılı itibarıyla kiralama hizmetleri de vermeye başlamıştır.

Her zaman birinci elden, güvenilir, kaliteli, sorunsuz hizmet vermeyi amaç edinen firmamız gerçekleştirdiği birçok organizasyonda müşterilerine yeni fikirler sunmakta ve müşterilerinin dimağlarında kalıcı organizasyonlara imza atmaktadır.

Art Organizasyon Düğün Organizasyonları
Çiftlerin hayatı boyunca unutamayacağı bu en özel günlerinde onların yanında bulunmak ve onların çözüm ortağı olmak bizi çok gururlandırmaktadır. Onların hayal ettiklerini biz gerçekleştiriyoruz. Düğün organizasyonlarınızda; mekan seçiminden süsleme ve dekorasyon hizmetlerine, gelin yolu, nikah masasından, hava-i fişek, volkan, şelale ve konfeti gibi görsel showlarına, ses ışık sahne sistemlerinden, D.J. Orkestra ve Sanatçı hizmetlerine kadar bir düğünde hayal ettikleri tüm hizmetleri çiftlerimize sunuyor ve onların bu en mutlu günlerinde unutamayacakları, yıllar sonrada hatırlayabilecekleri kusursuz bir hizmet veriyoruz.

Kısacası;
Siz Hayal Ediyorsunuz. Biz Gerçekleştiriyoruz…

İletişim

  • Adres:

    Ayazma Dere Cad. Aliye Meriç Konak İş Merkezi No:3 D:20 Gayrettepe-Beşiktaş

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.