Akgül Davet Organizasyon

Akgül Davet Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, isteklerine ve bütçene uygun 5 organizasyon firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Yaklaşan düğün günü etkinliğiniz için hala seçiminizi yapmadınız mı? Sizler için bu süreçte en doğru karar organizasyon firmasıyla anlaşmak. Gelin ve damat adayları düğün günü yaklaşırken pek çok detayla uğraşmak zorunda kalır. Oldukça yorucu bir sürecin içerisinde kendini bulan çiftler birde düğün organizasyon işleriyle uğraşmak istemez. İşte bu aşamada karşınıza Akgül Davet Organizasyon çıkıyor. Her türlü davet ve organizasyon için bizleri tercih edebilirsiniz. Her ayrıntı özenle düşünen ve gerçekleştiren ekibimiz sizleri mutlu etmek için elinden geleni yapıyor. Düğün gününüzde kullanılacak olan tüm malzemeleri çiftlerimizle birlikte seçiyoruz. Yemekli veya yemeksiz düğünler organize ediyor, sizleri mutlu etmek için aralıksız bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz.

  • Adres: Orta Bahar Sokak No:22/A Merdiven Köy Göztepe Kadıköy


1 yorum

Kübra

Düğün Tarihi: 23.09.2015

Biz gittiğimizde 2- 3 yıllık bir firma olduklarını söylediler başta bu yüzden pek güvenememiştim ama işlerini kesinlikle hakkıyla hatta daha fazlasıyla yaptılar. Çok memnun kaldık. Planlama aşamasında ne söz verdiyseler düğünde fazlasıyla gerçekleşmişti. Herşeyden önce çok ilgililerdi. Yeni bir... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Akgül Davet Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.