Aisha Weddings & Events

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Aisha Weddings & Events Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  750 TL'den fazla

Aisha Weddings & Events Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta

Aisha Weddings & Events Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Aisha Weddings & Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Renklerin, dokuların, desenlerin, çiçeklerin, enerjinin limitsiz olduğu, yeniliklerin ve dinamizmin hiç bitmediği bir stil.

Aisha Weddings & Events Hakkında

Aisha Weddings & Events, Swissotel’in Chaler bahçesinde Vintage tarzında tasarladığı bir masa hazırladı. Bu düğün masası Suna Akar Çapan için düzenlendi. Masanın kimlikli, özgür, renkli ve detayları kuvvetli tasarım muzip bir tavrı da oluşu dikkat çeksin istendi. Dekorasyonda bahar dalları, olgun pembe tonlu güller, porselen sürahiler, çaydanlık ve çiçekli çay fincanları, cupcakeler, orkideler, teneke kutular ve benzeri objeler tercih edilmiş ama örtü kullanılmamıştır.

Masalar masif ağaç bir masa ve sandalyelerde kahverengi Tiffany stilindedir. Kusursuz bir düzende, davetlilerin sıkışık oturmaması, masa ortası çiçeği olarak konan vazo veya benzer bir objenin görüşü kesmemesi, yenen yemeklerin görünebileceği türden bir masa aydınlatması olması gerekir. Gecenin akışının detaylı takip edilmesi, dekorun zarafeti, yemeğin sunumu ve eğlencenin temposu da düğün atmosferinin ince hesapları arasındadır.

Aisha'da 500 kişilik bir düğün de yapılıyor, sevimli bir çocuk doğum günü de, şirket lansmanı da, ürün tanıtımı da, yılbaşı partisi de, okul balosu da. Aisha, genç, dinamik ve kreatif bir ekibin ve en stresli anlarda horlayarak uyuyan Ceku'nun bir arada çalıştığı "ev gibi" bir yer.

Özel mekan tasarımı, mimari projelendirme, çiçek tasarımı, iç dizayn, reklam & grafik tasarım & davetiye & hediyelik eşya & kişiye özel tasarımlar & styling, hatta müzik yapımcılığı gibi birçok alanda hizmet veren Aisha, içinden tavşan ve bilimum tuhaflık çıkan sürprizli bir şapka gibidir.

İletişim

 • Adres:

  Hüsrev Gerede Cad. Fırın Sok. No:16 Teşvikiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Aisha Weddings & Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.