AdanZye Organizasyon ve Danışmanlık

AdanZye  Organizasyon ve Danışmanlık


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. AdanZye Organizasyon ve Danışmanlık sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Sorular

  • Verilen Hizmetler , Nikah şekeri, , , Servis ve hizmet elemanı, Havai fişek, , , Davetiye, , Fotoğraf ve video, , , Catering, , , , ,

Hakkında

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde, pirelerin berber, develerin tellal olduğu masallarda sürüp giden, bir sürü peri kızının bir sürü padişah oğullarının evlenip, dillere destan olup masallara konu olan yaşamlarını hem gördük hem okuduk. Hepsinde ayrı bir öykünün sevginin sımsıcak olduğu anlatımlar vardı...

Biz AdanZye Organizasyon ve danışmanlık firması olarak sizlerin masalında yer almayı, sizin en güzel anınızı kendi masalınızı renklendirmeyi ilke edindik.

Prenslerle prenseslerin düğünlerinden bugüne, sizi bu büyülü dünyaya taşıyacak attığınız her adımla coşkunuza ortak olacak bir ekibe ve donanıma ihtiyacınız olduğu bir gerçektir. Günümüzde teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, zaman ve mekanlar ne kadar değişikliğe uğrarlarsa uğrasın, değişmeyen tek şey düğünlerdir.

Kimi bir köyde, kimi kentte, kimi uzak ülkelerde... Her düğünün bir dili, rengi, sıcaklığı ve içinde barındırdığı sımsıcak sevgisi vardır.

Yaşamanın bir tutku, asıl olanın sevgi olduğu bilinciyle, sizlere enerji, sıcaklık, coşku dolu bir dünyanın kapılarını açıyoruz. Kurulduğundan bu yana gerek bireysel gerek kurumsal etkinliklerde yaptığımız tüm organizasyonlarda yaratıcı çözümlerle özgün tasarımlarımızla AdanZye imzamızı sizin sevginize sevgimizi katarak devam ediyoruz.

Rüyalarınızın gerçeğe dönüşmesi dileklerimizle...

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Murat Goz, Dilek Simsir Adres Dellazade Sok. Balmumcu Mah. 12/1-A, Balmumcu, Beşiktaş
Beşiktaş,
Evleneceklere Destek Hareketi
AdanZye Organizasyon ve Danışmanlık ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için AdanZye Organizasyon ve Danışmanlık hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap