Düğün Organizasyon İstanbul

AdanZye Organizasyon ve Danışmanlık

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi

AdanZye Organizasyon ve Danışmanlık Sıkça Sorulan Sorular

AdanZye Organizasyon ve Danışmanlık hangi hizmetleri vermektedir?

AdanZye Organizasyon ve Danışmanlık nikah şekeri, davetiye, servis ve hizmet elemanı, havai fişek, fotoğraf ve video, catering hizmetlerini vermektedir.

AdanZye Organizasyon ve Danışmanlık Hakkında

Evvel zaman içinde kalbur saman içinde, pirelerin berber, develerin tellal olduğu masallarda sürüp giden, bir sürü peri kızının bir sürü padişah oğullarının evlenip, dillere destan olup masallara konu olan yaşamlarını hem gördük hem okuduk. Hepsinde ayrı bir öykünün sevginin sımsıcak olduğu anlatımlar vardı...

Biz AdanZye Organizasyon ve danışmanlık firması olarak sizlerin masalında yer almayı, sizin en güzel anınızı kendi masalınızı renklendirmeyi ilke edindik.

Prenslerle prenseslerin düğünlerinden bugüne, sizi bu büyülü dünyaya taşıyacak attığınız her adımla coşkunuza ortak olacak bir ekibe ve donanıma ihtiyacınız olduğu bir gerçektir. Günümüzde teknoloji ne kadar ilerlerse ilerlesin, zaman ve mekanlar ne kadar değişikliğe uğrarlarsa uğrasın, değişmeyen tek şey düğünlerdir.

Kimi bir köyde, kimi kentte, kimi uzak ülkelerde... Her düğünün bir dili, rengi, sıcaklığı ve içinde barındırdığı sımsıcak sevgisi vardır.

Yaşamanın bir tutku, asıl olanın sevgi olduğu bilinciyle, sizlere enerji, sıcaklık, coşku dolu bir dünyanın kapılarını açıyoruz. Kurulduğundan bu yana gerek bireysel gerek kurumsal etkinliklerde yaptığımız tüm organizasyonlarda yaratıcı çözümlerle özgün tasarımlarımızla AdanZye imzamızı sizin sevginize sevgimizi katarak devam ediyoruz.

Rüyalarınızın gerçeğe dönüşmesi dileklerimizle...

İletişim

  • Adres::

    Dellazade Sok. Balmumcu Mah. 12/1-A, Balmumcu, Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    AdanZye  Organizasyon ve Danışmanlık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.