Ac Organization

Ac Organization

Düğün Organizasyon

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

İstanbul’un öne çıkan organizasyon firmalarından biri olan Ac Organization düğün, sünnet, kına gecesi, doğum günü, söz ve nişan gibi özel gün ve davetlerinizi organize ediyor, bu özel günde sizlere unutamayacağınız bir düğün gecesi yaşatıyor. Düğün gününüz yaklaşırken hala bir organizasyon firmasından yardım almadınız mı? Elinizi çabuk tutun. Düğüne sayılı günler kaldıysa geç kalmayın. Organizasyon firmamıza gelen çiftlerimizle ön görüşmeler yapıyor ve nasıl bir düğün konsepti düşündükleri hakkında fikir sahibi oluyoruz. Düğün konseptinizi tespit ettikten sonra hemen çalışmalara başlıyoruz. Özel bir ekibimizi sizin düğününüz için yönlendiriyor ve aralıksız olarak çalışmalara başlıyoruz. Düğününüzü dilediğiniz gibi yemekli veya yemeksiz olarak özel bir şekilde organize ediyoruz.

  • Adres: Ahmet Fetgari Sok.No:21 D:1


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ac Organization firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.