A46 Organization

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Diğer
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

A46 Organization Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  100 TL ve üzeri

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

A46 Organization Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

A46 Organization Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Modern, Klasik

A46 Organization Hakkında

2003 yılından bu yana bilfiil faaliyet gösteriyoruz ve benzersiz organizasyonlara imzamızı atıyoruz. A46 Organizasyon Wedding adı ile sayısız özel gece ve günün düzenlenmesini üstlendik. Büyüleyici konseptlere sahip unutulmaz etkinliklerden akıllarda kalan tek şey tasarımlarımız, ince dokunuşlarımız ve seçkin konseptlerimiz oluyor. İşini severek, profesyonelce ve de ustaca yapan harika bir ekibe sahibiz, sektörel tecrübe ve tasarım kabiliyetlerimiz sayesinde büyük bir işbirliği içerisinde çalışıyoruz.

Adımızdan da anlayabileceğiniz üzere A46 olarak biz, düğünler üzerine yoğunlaşmış bir iş yapıyoruz. İstanbul 4. Levent’teki ofisimizi ziyaret eden ve bizimle çalışmak isteyen çiftlerimizi güler yüzlülükle karşılıyoruz. Onlarla tanışıyor, hikayelerini dinliyor ve zevklerine dair en önemli detayları ve incelikleri öğreniyoruz. Sonrasında törenin gerçekleşeceği mekanı da öğrenerek bizden tam olarak ne gibi beklentileri var onları konuşuyoruz. Eğer çiçeklerden konsepte, orkestradan menü tasarımına, renklerden aklınıza gelebilecek herhangi büyük veya küçük detay için kendilerini bize teslim ederlerse onlara unutamayacakları bir düğün düzenleyebiliyoruz.

Elbette ki tüm detaylarla ilgilenecek olmamız her şeyi kafamıza göre yapacağımız anlamına gelmiyor, tüm adımlarda ve küçük kararlarda dahi çiftlerimize danışıyoruz. Onların zevklerine hitap edebileceğimizi düşündüğümüz seçenekler sunarak en doğrusunu buluyor ve ortaklaşa şekilde tasarımları tamamlıyoruz. Her şeyde ilk önceliğimiz dünyaevine girecek olan gelinle damadımız ve onlar için her şeyin kusursuz olmasını sağlamak.

İşte tüm bunlar, profesyonelliğimizden tutunda kalitemiz ve kendimize has tarzımız sayesinde kendimizi Türkiye dışında da kanıtlamayı başardık. Öyle ki İstanbul’dan sonra 2. şubemizi Suudi Arabistan’tanda, 3. şubemizi ise Kırgızistan Bişkek’te açtık. Uluslararası bir organizasyon firması olarak dünya trendlerine yön vermeye ve benzersiz düğünler düzenlemeye devam ediyoruz.

Eğer siz de bir A46 düğününe sahip olmak isterseniz tek yapmanız gereken yandaki formu doldurarak bize ulaşmak.

İletişim

 • Adres:

  Yeşilce Mh. Dalgıç Sk. No:19/4 Gümüşhan Sanayi Mah. 4.Levent

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  A46 Organization Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.