Düğün Organizasyon İstanbul

A46 Organization

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Diğer

A46 Organization Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

A46 Organization Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

A46 Organization Sıkça Sorulan Sorular

A46 Organization şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, A46 Organization şehir dışında hizmet veriyor.

A46 Organization ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

A46 Organization ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.

A46 Organization organizasyon stilini nasıl tanımlamaktadır?

"Modern, Klasik"

A46 Organization düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

A46 Organization düğün organizasyonu dışında sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet törenleri, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, parti, nişan, piknik, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı organizasyonlarında hizmet vermektedir.

A46 Organization hangi hizmetleri vermektedir?

A46 Organization kına gecesi, çiçek, dekor, süsleme, mekan giydirme, catering, barkovizyon, fotoğraf ve video, havai fişek, pasta, servis ve hizmet elemanı, davetiye, lcv hizmeti, işık ve ses ekipmanları, masa / sandalye temini, kapalı çadır hizmetlerini vermektedir.

A46 Organization düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

A46 Organization organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

A46 Organization Hakkında

2003 yılından bu yana bilfiil faaliyet gösteriyoruz ve benzersiz organizasyonlara imzamızı atıyoruz. A46 Organizasyon Wedding adı ile sayısız özel gece ve günün düzenlenmesini üstlendik. Büyüleyici konseptlere sahip unutulmaz etkinliklerden akıllarda kalan tek şey tasarımlarımız, ince dokunuşlarımız ve seçkin konseptlerimiz oluyor. İşini severek, profesyonelce ve de ustaca yapan harika bir ekibe sahibiz, sektörel tecrübe ve tasarım kabiliyetlerimiz sayesinde büyük bir işbirliği içerisinde çalışıyoruz.

Adımızdan da anlayabileceğiniz üzere A46 olarak biz, düğünler üzerine yoğunlaşmış bir iş yapıyoruz. İstanbul 4. Levent’teki ofisimizi ziyaret eden ve bizimle çalışmak isteyen çiftlerimizi güler yüzlülükle karşılıyoruz. Onlarla tanışıyor, hikayelerini dinliyor ve zevklerine dair en önemli detayları ve incelikleri öğreniyoruz. Sonrasında törenin gerçekleşeceği mekanı da öğrenerek bizden tam olarak ne gibi beklentileri var onları konuşuyoruz. Eğer çiçeklerden konsepte, orkestradan menü tasarımına, renklerden aklınıza gelebilecek herhangi büyük veya küçük detay için kendilerini bize teslim ederlerse onlara unutamayacakları bir düğün düzenleyebiliyoruz.

Elbette ki tüm detaylarla ilgilenecek olmamız her şeyi kafamıza göre yapacağımız anlamına gelmiyor, tüm adımlarda ve küçük kararlarda dahi çiftlerimize danışıyoruz. Onların zevklerine hitap edebileceğimizi düşündüğümüz seçenekler sunarak en doğrusunu buluyor ve ortaklaşa şekilde tasarımları tamamlıyoruz. Her şeyde ilk önceliğimiz dünyaevine girecek olan gelinle damadımız ve onlar için her şeyin kusursuz olmasını sağlamak.

İşte tüm bunlar, profesyonelliğimizden tutunda kalitemiz ve kendimize has tarzımız sayesinde kendimizi Türkiye dışında da kanıtlamayı başardık. Öyle ki İstanbul’dan sonra 2. şubemizi Suudi Arabistan’tanda, 3. şubemizi ise Kırgızistan Bişkek’te açtık. Uluslararası bir organizasyon firması olarak dünya trendlerine yön vermeye ve benzersiz düğünler düzenlemeye devam ediyoruz.

Eğer siz de bir A46 düğününe sahip olmak isterseniz tek yapmanız gereken yandaki formu doldurarak bize ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Yeşilce Mh. Dalgıç Sk. No:19/4 Gümüşhan Sanayi Mah. 4.Levent

  • Haritadaki Konumu

    A46 Organization Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.