4 Mevsim Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Nişan

Önerilen Firmalar

Miness Davet & Organizasyon
59 4 26

Şişli

Miness Davet & Organizasyon

75-100 TL
She Wedding & Events
98 3

Şişli

She Wedding & Events

75-100 TL
Alpares Organizasyon
33 1 1

Bakırköy

Alpares Organizasyon

75-100 TL

Hakkında

Özel günlerinizin mimari olmak istiyoruz! Biz 4 Mevsim Organizasyon olarak hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Siz de gününüzü bize emanet etmeye ne dersiniz?

Kimi çiftler söz ve nişan merasimleri için bizi tercih ediyor kimi gelin adayları ise kına geceleri için! Bazen ise kurumsal etkinliklerinizde yer alıyor, mezuniyet törenlerinizi unutulmaz hale getiriyoruz. Farklı organizasyon türlerinde yer alsak da hep daha iyisini başarmayı amaç ediniyoruz. Özel günlerinizi gerçekleştirmek için beraber çalışabiliriz. Organizasyon öncesinde bize isteklerini söyleyin, hayallerinizi gerçekleştirelim.

Örnek verecek olursak; kına geceleri için birçok konseptte hizmet verebiliyoruz. Hint, Roman, prenses ya da Osmanlı konseptinde bir gece arzu ediyorsanız organizasyon sorumlumuzla iletişime geçmeniz yeterli. Kına tahtı, kına cibinliği, davetli sandalyesi süslemeden başlayarak birçok alanda beraber güzel işler başarabiliriz. Kına mumu, kına sepeti ya da kına sepetini de istediğiniz renklere göre dizayn edebilir, özenle oluşturduğumuz kına masanızın üstüne konumlandırabiliriz.

Nişan törenlerinde de bizi tercih ettiğinizde farklı konsept ve arka plan seçenekleriyle yanınızda oluyoruz. Çiçek aranjmanlarıyla süslediğimiz masalarda gösterişli mumluk ve şamdanlara yer veriyor, dilediğiniz gibi bir geceye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Arka planınıza konumlandırdığımız bembeyaz tül ve ışıklandırma sistemleriyle de fotoğraf ve videolarınızın daha güzel çıkmasını sağlıyor, eşsiz bir görünüm elde ediyoruz. Organizasyonlarınızda her şeyi size özel olarak hazırlıyoruz. Bazı çiftler için isimlerini aydınlatma olarak konumlandırıyoruz. Bazen ise çiftler isimleri için aynalı pleksi tercih ediyor.

Gün sonunda tüm organizasyonlardaki amacımız aynı oluyor. Çiftimizin ağzından “İyi ki” duyabilmek! Memnuniyetinizi sağlamak amacıyla çok çalışıyoruz. Bizi İstanbul kına organizasyon firmalarından ayıran da bu!

Gelin, özel günlerinizi gönül rahatlığıyla bize emanet edin. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren deneyimli ekibimiz tüm süreci sizin adınıza yönetsin.

Sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklifi al” butonuna tıklarsanız 4 Mevsim Organizasyon ekibine ulaşabilirsiniz.

İletişim

4 mevsim

  • Adres: Şişli/İstanbul

4 Mevsim Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!