Düğün Organizasyon İstanbul

4 Mevsim Organizasyon

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

4 Mevsim Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

4 Mevsim Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

4 Mevsim Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

4 Mevsim Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, 4 Mevsim Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

4 Mevsim Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

4 Mevsim Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

4 Mevsim Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

4 Mevsim Organizasyon düğün organizasyonu dışında doğum günü, nişan, açılışlar organizasyonlarında hizmet vermektedir.

4 Mevsim Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

4 Mevsim Organizasyon süsleme, dj, çiçek, davetiye, pasta, nikah şekeri, dekor hizmetlerini vermektedir.

4 Mevsim Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

4 Mevsim Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 750 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

4 Mevsim Organizasyon Hakkında

Özel günlerinizin mimari olmak istiyoruz! Biz 4 Mevsim Organizasyon olarak hayallerinizi gerçekleştirmek istiyoruz. Siz de gününüzü bize emanet etmeye ne dersiniz?

Kimi çiftler söz ve nişan merasimleri için bizi tercih ediyor kimi gelin adayları ise kına geceleri için! Bazen ise kurumsal etkinliklerinizde yer alıyor, mezuniyet törenlerinizi unutulmaz hale getiriyoruz. Farklı organizasyon türlerinde yer alsak da hep daha iyisini başarmayı amaç ediniyoruz. Özel günlerinizi gerçekleştirmek için beraber çalışabiliriz. Organizasyon öncesinde bize isteklerini söyleyin, hayallerinizi gerçekleştirelim.

Örnek verecek olursak; kına geceleri için birçok konseptte hizmet verebiliyoruz. Hint, Roman, prenses ya da Osmanlı konseptinde bir gece arzu ediyorsanız organizasyon sorumlumuzla iletişime geçmeniz yeterli. Kına tahtı, kına cibinliği, davetli sandalyesi süslemeden başlayarak birçok alanda beraber güzel işler başarabiliriz. Kına mumu, kına sepeti ya da kına sepetini de istediğiniz renklere göre dizayn edebilir, özenle oluşturduğumuz kına masanızın üstüne konumlandırabiliriz.

Nişan törenlerinde de bizi tercih ettiğinizde farklı konsept ve arka plan seçenekleriyle yanınızda oluyoruz. Çiçek aranjmanlarıyla süslediğimiz masalarda gösterişli mumluk ve şamdanlara yer veriyor, dilediğiniz gibi bir geceye sahip olmanızı sağlıyoruz.

Arka planınıza konumlandırdığımız bembeyaz tül ve ışıklandırma sistemleriyle de fotoğraf ve videolarınızın daha güzel çıkmasını sağlıyor, eşsiz bir görünüm elde ediyoruz. Organizasyonlarınızda her şeyi size özel olarak hazırlıyoruz. Bazı çiftler için isimlerini aydınlatma olarak konumlandırıyoruz. Bazen ise çiftler isimleri için aynalı pleksi tercih ediyor.

Gün sonunda tüm organizasyonlardaki amacımız aynı oluyor. Çiftimizin ağzından “İyi ki” duyabilmek! Memnuniyetinizi sağlamak amacıyla çok çalışıyoruz. Bizi İstanbul kına organizasyon firmalarından ayıran da bu!

Gelin, özel günlerinizi gönül rahatlığıyla bize emanet edin. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren deneyimli ekibimiz tüm süreci sizin adınıza yönetsin.

Sayfa üzerinde yer alan formu doldurarak “Ücretsiz teklifi al” butonuna tıklarsanız 4 Mevsim Organizasyon ekibine ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Şişli/İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    4 Mevsim Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.