3el Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

20-30 TL

Min. Fiyat

Bahçelievler, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 20-30 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Dekor, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Nikah şekeri, Pasta
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Önerilen Firmalar

Mis Organizasyon
107 2 11

Başakşehir

Mis Organizasyon

20-30 TL
Exenwedding Decoration
180 14 6

Sarıyer

Exenwedding Decoration

30-40 TL
Succe Life Organizasyon
36 14

Sarıyer

Succe Life Organizasyon

30-40 TL

Hakkında

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde düzenleyeceğiniz düğün, kına gecesi gibi organizasyonlarda hayal ettiğiniz ortamı oluşturacak bir organizasyon firması arıyorsanız sizi 3el Organizasyon’un ayrıcalıklı hizmetlerinin kalitesini yaşamaya davet ediyoruz!

Organizasyon düzenleme konusu bizim için bir tutku. Bunu bir iş görmek yerine hobimizi gerçekleştirme fırsatı olarak kabul ettiğimizden dolayı işimizi severek yapıyoruz. Düğün ve kına geceleri genelde çiftlerin uzun süre plan yaptıkları belki de uzun yıllardan beri hayallerini kurdukları organizasyonlar oluyor. Bu derece öneme sahip bir daveti düzenlemenin ne gibi bir sorumluluk olduğunun farkındayız ve bu bilinçle çalışıyoruz. Bahçelievler nişan organizasyonu yapan firmalar arasında da bulunan 3el Organizasyon olarak hayallerinizi gerçeğe çeviriyoruz!

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren organizasyon sorumlumuz tüm planlama süreçlerinde yanınızda oluyor. Düğün ve kına gecesi organizasyonları planlama sürecinde farklı etmeni bir arada göz önünde bulundurmanız gereken davetler. Bu yüzden bu süreçte size danışmanlık yapmak ve düşüncelerinizi öğrenmek adına organizasyon sorumlumuz hep yanınızda! Düğününüzü belirli bir konseptte düzenlemek istiyorsanız bu konsepti uygulamak adına gerekli tüm aksesuar ve dekorları bir araya getiriyoruz. Masa ve sandalyelerimizde ve aynı zamanda örtü ve giydirmelerinde de bu konsepte en uygun renk ve desenleri tercih ediyoruz ki istediğiniz görünüme ulaşabilelim. Masa düzenlerinde organizasyonunuza katılacak davetli sayısına özel oturma düzenleri, nikah masasında da yine sizi en iyi yansıtan aksesuarlar ile güzel düzenler kuruyoruz. Bahçelievler kına organizasyonu konusunda iyi bir itibara sahip olan 3el Organizasyon olarak kına tahtı ve cibinliği, kına takımı ve kına süslemeleri gibi hizmetler sunabiliyoruz.

Sevdiğiniz kişi ile yeni bir hayata adım atacağınız davetlerinizi düzenleme konusunda bize güveniyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonu yardımıyla fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Sena Hanım

  • Adres: Bahçelievler/İstanbul

3el Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!