Konser Tadında Bir Düğün İçin Jolly Joker Vadistanbul

Belgin Yetiş tarafından yazılmıştır.

5:02 dakika

12.09.2022

Müzik tutkunu çiftler burada mı? Çok hoşunuza gideceğini tahmin ettiğimiz alternatif bir düğün mekanı ile tanıştırmak istiyoruz sizi: Jolly Joker Vadistanbul. Yıllardır unutulmaz konserlere ev sahipliği yapan Jolly Joker’de, sevdiğiniz sanatçının sahne aldığı muhteşem bir düğün yapabilirsiniz. Üstelik bir de sürprizleri var! Mekanda evlenecek çiftleri sezon boyunca 10 farklı konserde misafir ediyorlar. Sizi de heyecan sardıysa, yazıyı okumaya devam!

10 yılı aşkın bir süreye birçok konser ve etkinlik deneyimini sığdıran ünlü mekanda düğün yaparak, siz ve misafirleriniz kaliteli müziğe doyabilirsiniz. Çünkü diyelim ki hayranı olduğunuz bir sanatçının düğününüzde sahne almasını istiyorsunuz. Normal şartlarda bunu sağlamanız çok kolay olmaz öyle değil mi? Ancak Jolly Joker gibi bir marka ile birlikte çalışırsanız, hayalinizdeki düğünü hem zahmetsiz hem de bütçeniz için daha uygun şekilde yapabilirsiniz.

Mekan Tam Olarak Nerede?

Vadistanbul AVM’nin teras katında Ocak 2018’de açılan, eğlence sektörünün önemli aktörlerinden Jolly Joker, toplam 1375 m2’lik açık ve kapalı alanında konser tadında düğünlere de imza atmaya başladı.

TEM’den direkt otoban bağlantısı olan Vadistanbul AVM, İstanbul Ayazağa’da bulunuyor. Ayrıca mekana, Kağıthane ve Maslak da dahil üç farklı noktadan ulaşılabiliyor.

Şehir merkezine yaklaşık 10-15 dakikalık bir mesafede bulunan mekana toplu taşıma ile de kolayca ulaşmak mümkün. Yenikapı-Hacıosman metrosunun, Sanayi durağında inip, ücretsiz bir şekilde Havaray ile AVM’ye gidilebiliyor.

Eğlenceye Sınır Yok!

Jolly Joker Vadistanbul’da düğün yaptığınızı düşünsenize! Sabaha kadar oturmak yok. Sabaha kadar diyoruz çünkü, mekanda hem düğün hem after parti için müzik bitiş saatinde herhangi bir sınırlama bulunmuyor.

konser tadında bir düğün i̇çin jolly joker vadistanbul

Jolly Joker, pek çok dizi ve filme de ev sahipliği yapan bir mekan. Bunun en yakın örneği Çukur dizisi. Hatırlarsanız dizinin ilk bölümünün açılış sahneleri burada gerçekleşmişti.

İster Kapalı Alanında İster Açık Alanında Eğlenin

Mekanın açık ve kapalı olmak üzere iki farklı alanı bulunuyor. Düğünler 1100 metrekarelik ana konser alanı olan kapalı mekanda gerçekleşiyor. Sahnesinin teknik alt yapısının, Türkiye’nin önde gelen sanatçılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede olduğunu belirtelim.

Mekan, bir konser alanı olduğu için, sevdiklerinizle istediğiniz gibi dans edip eğlenebileceğiniz, oldukça büyük bir pist alanı da var. Yani bir konser alanında evlenmenin tüm avantajlarından yararlanabiliyorsunuz.

Bu etkinlik alanına bağlı olan bir de üstü açılıp, kapanabilen 275 metrekarelik bir teras mevcut. Bu iki alan birleştirilip, büyük bir alan olarak da kullanılabiliyor. Ayrıca mekanın 5 farklı konsept barı, 3 farklı kulisi ve vestiyeri bulunuyor. Bu arada özel misafirlerinizi mekanın locasında da ağırlayabilirsiniz.

konser tadında bir düğün i̇çin jolly joker vadistanbul

Peki Kişi Kapasitesi Yeterli mi?

Mekanda yemekli bir düğün yapmak isterseniz, 750 kişilik kapasitesi olduğunu belirtelim. Kokteyl vermek isterseniz de bu sayı artıyor ve yaklaşık 1500-2000 kişiye kadar çıkabiliyor. Mekanda genelde yüksek bistro masa ve sandalyeler kullanılıyor. Ancak sizin talep edeceğiniz farklı oturma düzenlerine de cevap verebiliyorlar.

Bu arada düğün sonrasında after party vermek isterseniz, üzeri açılıp kapanabilen teras alanı bunun için çok müsait. Bu alanda 500 kişilik parti yapabiliyorsunuz.

konser tadında bir düğün i̇çin jolly joker vadistanbul

Mekanın 5000 kişilik devasa bir kapalı ücretsiz otoparkı da mevcut. Dilerseniz ekstra vale hizmeti de alabiliyorsunuz.

Aynı Güne Tek Etkinlik

Jolly Joker’in VIP ve AVM girişi olmak üzere iki farklı girişi var. Kapılarda da konukları karşılayacak hostesler görevlendiriliyor. Yani aynı anda iki farklı düğün ya da etkinlik yapılabilecek bir mekan. Ancak mekan sahipleri verilen hizmetin kalitesini düşürmemek adına bunu tercih etmiyor ve aynı gün içerisinde tek etkinlik düzenliyorlar. Düğününüz varken, mekanda bir konser ya da etkinlik gerçekleşmiyor sizin anlayacağınız.

konser tadında bir düğün i̇çin jolly joker vadistanbul

Jolly Joker, klasik düğün mekanlarından farklı özelliklere sahip. Yani sıradan bir düğün yerine, konsept bir düğün yapmak isteyen çiftler için ideal. Mesela bu mekanda çektirdiğiniz birbirinden farklı düğün fotoğraflarını bir düşünsenize! Dev sahnesinde müstakbel eşinizle şarkı söylerken, pistte tüm sevdiklerinizle çılgınlar gibi dans ederken, barında bir şeyler içerken... Bu kareler, sizin ve birlikte çalışacağınız fotoğrafçının yaratıcı önerileri ile çoğaltılabilir elbette. Ancak hepsinde çok farklı ve tarz görüneceğinize eminiz.

Hazır konu fotoğrafçıdan açılmışken şunu da belirtelim. Siz mekana istediğiniz düğün fotoğrafçısını getirebiliyorsunuz. Mekanın bu konuda herhangi bir yaptırımı yok.

Bu durum sadece fotoğrafçı için de geçerli değil üstelik. Organizasyon firması, catering şirketi, pastacı gibi diğer ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetler için de aynı durum söz konusu. Düğününüz için sadece düğün mekanını kiralayıp, diğer hizmetleri ayrıca alabileceğiniz gibi; mekan ile anlaşarak, her şeyi onların organize etmesini de isteyebiliyorsunuz. Mekanın çiftlere bu özgürlük alanını sunmaları çok hoş!

Dolayısıyla, diğer düğün mekanlarındaki gibi bir düğün paketi ile gelmiyorlar. Siz, taleplerinizi iletiyorsunuz, tüm bu talepleri sizin istekleriniz doğrultusunda yerine getiriyorlar.

Mesela, dilerseniz sizin yerinize catering firması ile anlaşıp, istediğiniz menü seçeneğine göre bir organizasyon yapabiliyorlar. Ya da anlaşmalı oldukları organizasyon firması ile iletişime geçip, sizin istediğiniz düğün konseptinde mekanı süsletebiliyorlar.

konser tadında bir düğün i̇çin jolly joker vadistanbul

Düğününüzü dilediğiniz gibi kendiniz de organize edebiliyorsunuz dedik. Dışarıdan istediğiniz düğün pastasını getirebileceğiniz gibi, mekan ile anlaşmanıza göre, maket düğün pastası da kullanabilirsiniz.

Düğününüzü Onlar Planlasın!

Gerek düğün öncesi doğru yönlendirmeler ile planlama yapmanıza yardımcı olacak, gerekse de düğün günü organizasyonla ilgili her konuda size destek sağlayacak profesyonel bir düğün planlama ekipleri de mevcut. Dilerseniz anlaşmanız dahilinde bu hizmeti de alabiliyorsunuz.

Eğer iddialı bir sahne, ses ve ışık sistemi olan Jolly Joker gibi bir mekanda evleniyorsanız, düğününüzde hayranı olduğunuz sanatçı sahne almalı bizce. Bunun organizasyonunu, bağlantılarını kullanarak mekan yapabiliyor. Ama dilerseniz, siz kendi istediğiniz, orkestra ya da DJ’i de mekana getirebiliyorsunuz. Bunda da herhangi bir sınırlama yok.

Peki gelin, damat ve yakın akrabalar düğün günü nerede hazırlanacak? Mekan bir konser alanı olduğu için, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek 3 farklı büyük kulisi bulunuyor. Burada düğün günü tüm hazırlıklarınızı yapabilir, dilerseniz makyöz ve kuaförünüzü de getirebilirsiniz.

Düğün Gecesi Nerede Kalacağız Derdi Olmasın!

Mekanın bir diğer avantajından daha bahsetmek istiyoruz. Diyelim düğününüzü burada gerçekleştirdiniz ve eğlenceli bir gecenin ardından bir an önce konaklayacağınız yere gitmek istiyorsunuz. Ancak bunun için o yorgunluğun üzerine araca binip, kilometrelerce yol gitmek gözünüzde büyüyor. İşte bu durum için de mekanın artısı, Radisson Sas Otel’in hemen bitişiğinde olmaları. Firma yetkilileri, otel ile bağlantıya geçip, ekstraya girecek şekilde sizin için balayı odası ayarlayabiliyorlar.

Aynı şekilde şehir dışından gelen konuklarınızın da konaklama yeri düşünmeleri gerekmiyor. Onlar da mekanın yanındaki bu otelde konaklayabiliyorlar.

Şimdi biraz da gelelim maddi konulara! Jolly Joker’i sadece mekan olarak kullanacak, diğer hizmetleri dışarıdan alacaksanız, mekan kira bedeli ödemeniz gerekiyor. Eğer menü dahil tüm ekstra hizmetleri mekanın ayarlamasını istiyorsanız, bunların ücretini de mekana ayrıca ödüyorsunuz.

konser tadında bir düğün i̇çin jolly joker vadistanbul

Mekanda düğün yapmanın maliyeti, hafta için ya da hafta sonuna göre farklılaşıyor. Cuma ve cumartesi günleri daha farklı bir fiyat uyguluyorlar. Bir gün içerisinde tek bir etkinlik gerçekleşiyor demiştik. Gündüz düğünü ile akşam düğünü arasında bir fiyat farkları bulunmuyor.

Eğer catering hizmetini mekanın ayarlamasını istiyorsanız, menü fiyatlarını da şuraya koyalım:

Minimum Fiyat (TL) Hafta İçi Hafta Sonu
Kokteyl 50-80 80-100
Yemekli 200-300 300-400

Peki ödemeyi ne şekilde yapmanız gerekiyor? Firma ile anlaşma sağladığınız anda, mekanın kira bedelinin yüzde 70’ini ödemenizi istiyorlar. Eğer tüm düğün organizasyonunuzu da mekana yaptırmak istiyorsanız, düğünden 2 hafta önce geri kalan tüm ödemeyi firmaya yapmanız gerekiyor.

Jolly Joker’de evlenirseniz müziğe doyacaksınız diyebiliriz. Çünkü burada evlenen çiftlere, mekan çok hoş bir jest sunuyor: Sezon içerisinde mekanda gerçekleşecek 10 farklı konsere eşiniz ile birlikte ücretsiz katılabiliyorsunuz.

konser tadında bir düğün i̇çin jolly joker vadistanbul

Jolly Joker’in bu müthiş atmosferinde, rüya gibi bir düğün yapma fikri hoşunuza gitti mi? Eğer düğününüzü burada yapmaya karar verdiyseniz, mekanda sürekli bir etkinlik gerçekleştiği ve programları yoğun olduğu için düğünden minimum 2 ay önce firma yetkilileriyle görüşmeniz gerekiyor. Eğer sevdiğiniz bir sanatçının düğününüzde konser vermesini de istiyorsanız biraz daha önceden mekan ile iletişime geçmenizde fayda var.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap