Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Okmeydanı Düğün Salonları

Okmeydanı; İstanbul’un merkezi bir noktasında bulunması ve çiftlere çok sayıda düğün salonu alternatifi sunması sayesinde oldukça popüler. Şişli, Kağıthane ve Beyoğlu’ndaki çiftlerin büyük bir kısmı Okmeydanı’ndaki düğün salonlarına bakmadan kararını vermiyor. Bölgedeki mekanların uygun fiyatlar talep etmesi de çiftleri cezbeden bir diğer konu oluyor.

Okmeydanı’na metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarıyla çok kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Yani davetlilerinize düğün mekanınızı tarif ederken zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Ayrıca özel aracıyla gelecek olanlar için de gayet rahat. Bir de anlaşacağınız düğün salonunun otoparkı varsa, değmeyin davetlilerinizin keyfine!

Şişli Okmeydanı düğün salonlarında kalabalık organizasyonları da butik etkinlikleri de yapabiliyorsunuz. Mekanların davetli kapasiteleri 300 kişiden başlıyor ve bu rakam 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor. Özellikle davetli sayısı çok olan çiftler, genel olarak mekan bulmakta zorlanabiliyor. Ama Okmeydanı’ndaki düğün salonlarında bu zorluğu yaşamanız mümkün değil.

Okmeydanı’ndaki düğün salonlarında çiftin dinlenmesi ve gelinin hazırlanması için özel odalar bulunuyor. Dilerseniz düğün saatinizden önce mekana giderek, bu odalarda saç ve makyajınızı yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca düğün başlangıcına kadar odanızda dinlenirken, servis personelleri tarafından size özel ikramlarda bulunulacağını da bilmenizde fayda var. Yani çiftlerin memnuniyeti için titizlikle çalıştıklarını söyleyebiliriz.

Sayfada listelediğimiz Okmeydanı düğün salonları isimlerine tıklayarak tüm detaylarına göz atabilirsiniz. Özellikle mekan fotoğrafları fikir edinmenize çok yardımcı olacak.

Okmeydanı Düğün Salonlarının Hizmetleri

Okmeydanı’ndaki düğün salonlarında gündüz veya akşam saatlerinde organizasyonlarınızı yapabiliyorsunuz. Çoğunlukla akşam saatleri tercih edilse de hafta sonu için gündüz organizasyonları da ilgi görebiliyor.

Düğün salonlarında, çiftlerle birebir çalışan organizasyon ekipleri bulunuyor. Bu ekipler tarafından çiftin talepleri dinleniyor; istekler doğrultusunda planlama yapılıyor. Çift de onayladıktan sonra onlara uygun bir düğün akışı oluşturuyorlar. Düğüne kadar birkaç toplantı yapıyor ve tüm detayları kendileriyle konuşuyorsunuz. Düğün esnasında da sizi akış doğrultusunda yönlendiriyorlar.

Okmeydanı düğün salonlarının hazır konseptleri oluyor. Sandalye giydirmelerinden gelin-damat masası süslemelerine kadar her detayını önceden belirledikleri konseptlerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Çoğu mekan, çiftlere renk alternatifleri sunuyor. Kullanılacak runnerların, tüllerin ve diğer bazı aksesuarların rengini siz seçebiliyorsunuz. Mekanın süslemelerini beğenmediğiniz takdirde tamamen size ait bir konsept oluşturmalarını da talep edebiliyorsunuz. Ancak bu ekstraya giriyor ve ayrıca ücretlendiriliyor.

İstanbul Okmeydanı düğün salonlarının standart paketleri dahilinde; davetlilere kuru pasta, çerez gibi atıştırmalıklar sunuluyor. Ancak tercih edebileceğiniz bir diğer alternatifleri daha var: Yemek servisi! Düğününüzü yemekli yapabiliyor ve bütçenize en uygun menüyü seçebiliyorsunuz. Menüler başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşuyor. Davetlilere sınırsız meşrubat ikramıysa, her pakette bulunuyor.

Okmeydanı Düğün Salonu Seçerken Dikkat Edilecekler

Okmeydanı’nda Uygun Fiyatlı Düğün

Okmeydanı düğün salonu fiyatları, Şişli ve Kağıthane’deki diğer düğün salonlarının sunduğu rakamlarla birebir gidiyor. Yemeksiz bir düğün yapacaksanız, seçeceğiniz paket üzerinden toplam fiyat alacağınızı bilmelisiniz. Paket içeriğindeki hizmetlerin kalitesine, düğün tarihinize, davetli sayınıza ve diğer kriterlere göre verilen toplam fiyatı öderken çiftlere sunulan kolaylıklardan faydalanabiliyorsunuz. Mesela sözleşme esnasında sadece kaparo vermeniz yeterli oluyor. Geri kalan bakiyeyi ise düğün gününüze kadar taksitlendirerek ödeyebiliyorsunuz.

Yemekli organizasyon yapmayı düşünen çiftler içinse düğün salonları fiyatlarında durumlar değişiyor. Bu defasında kişi başı fiyat alıyorsunuz. Öncesinde bir menü seçiyorsunuz. Bu menünün içeriğine göre size her davetliniz için ödemeniz gereken kişi başı fiyat veriliyor. Davetli sayınızla verilen fiyatı çarparak da toplam tutara ulaşabiliyorsunuz.

Okmeydanı düğün salonlarından istediğiniz havai fişek gösterisi, dansöz/zenne gibi ekstra talepleriniz için ayrıca ödeme yapmanız gerekiyor. Mekan yetkilileri bu hizmetler için anlaşmalı firmalarıyla görüşüyor ve size birim fiyatı veriyorlar.

Düğün salonları çiftlere kredi kartıyla ödeme imkanı da sunabiliyor. Elden taksitli ödemek yerine karttan taksitlendirme de yapabiliyorsunuz. Tabii bunu önceden mekanla konuşmalısınız.

Okmeydanı’ndaki beğendiğiniz düğün salonlarından net bir fiyat almak isterseniz, firma sayfalarındaki formu doldurabilirsiniz. Ücretsiz olarak yapacağınız bu işlem sonrasında, mekanlar size kısa süre içerisinde dönüş yapacaktır. Böylelikle yerinizden kalkmadan istediğiniz tüm mekanlarla bir nevi görüşmüş sayılacaksınız.