Seher Ocaklı Photography

1 Yorum

E-posta Gönder

  • Merkez, Trabzon.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Seher Ocaklı Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Seher Ocaklı Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekibiniz var mı?
Hayır

Seher Ocaklı Photography Sıkça Sorulan Sorular

Seher Ocaklı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Seher Ocaklı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Seher Ocaklı Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Seher Ocaklı Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi".


Seher Ocaklı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Seher Ocaklı Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Seher Ocaklı Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Seher Ocaklı Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Seher Ocaklı Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Seher Ocaklı Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Seher Ocaklı Photography Hakkında

Aşkınızı ölümsüzleştireceğiniz o muhteşem düğün gününüzde, o güzel günden en özel anlarınızı ölümsüzleştirmesi için bir düğün fotoğrafçısına ihtiyacınız var. Ekipmanlarından, iletişim becerilerine hayallerinizi gerçekleştirecek düğün fotoğrafçısını bulmak zor olabilir. Ancak size iyi bir haberimiz var. Seher Ocaklı Photography Artvin düğün fotoğrafçısı bir düğün fotoğrafçısında aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunuyor ve sizi hayallerinizdeki düğün fotoğraflarına ulaştırıyor.

Öncelikle düğün fotoğrafçılığında çiftleri anlamak ve heyecanlarına ortak olmak bizim için çok değerli. Bunun için düğün attığımız her adımda sizin düğün telaşınızı göz önünde bulunduruyor, sizi en rahat ettirecek planı çiziyoruz. Çekimlerde rahat edeceğiniz bir ortam sağlıyor, fotoğraf çekimlerinizin sizin için düğün telaşınız içinde rahatlayacağınız bir eğlenceye dönüşmesini sağlıyoruz. Sizi anlayan ve işini severek bir fotoğrafçıyla çekimlerin sizin için ne kadar keyifli geçeceğini göreceksiniz.

Düğününüzün hangi mevsimde olduğu önemli değil, her türlü hava koşulunda çekimlerimizi yapıp, mevsimin tüm güzelliklerini yansıttığımız kareler çekebiliyoruz. Son baharın romantizmini, yazın cıvıl cıvıl aydınlık havasını düğün fotoğraflarına ustalıkla yansıtıyor, yıllar sonra bile o anı tekrar hissedeceğiniz fotoğraflar çekiyoruz.

Genellikle doğal ve sade çekimler yapmayı seviyoruz. Bu şekilde yapay pozlardan uzak durarak aşkınızı tüm saflığıyla kaydedebiliyoruz. Dış mekan fotoğraf çekimlerimizin yanında dilerseniz kuaför çekimlerinden, davetlilerinizle doyasıya eğlendiğiniz dakikalara kadar düğün gününüzün tüm güzelliklerini fotoğraflıyoruz.

Her ne kadar Artvin merkezli bir düğün fotoğrafçısı olsak da, çiftlerin mutluluklarına ortak olmak için Trabzon, Rize, Hopa, Kemalpaşa, Sarp ve Batum’da hizmet sunuyoruz.

Tüm bu hizmetlerimizin hem göze hem de bütçeye uygun olmasına özen gösteriyoruz. Bunun için de birbirinden avantajlı düğün paketlerimiz bulunuyor. Tüm avantajlı paketlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve Seher Ocaklı Artvin düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz tüm ekipmanlarımız ve enerjimizle size muhteşem anılar bırakmak için hazırız.

İletişim

Seher Ocaklı Photography Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Mehtap & Özgür

Düğün Tarihi: 15.07.2019Biz cok keyifli ve eğlenceli bir çekim yaptık seher ile herşeyden önce bizim istediklerimize göre hareket edip çekimi ona göre planlayarak güzel bir çekim ve harika bir albüm yaptık kendisiyle . Herşey için çok çok teşekkürler. Bu çekim sayesinde bir arkadaş sahibi daha olduk. Bir fotoğraf... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.