Papyon Ajans

E-posta Gönder

Papyon Ajans Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Papyon Ajans Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Papyon Ajans Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Çekim türü


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Doğal ağaçlık alanlar, mimari, gün doğumu - batımı, deniz kenarı, şelale vs.

Papyon Ajans Hakkında

Aşkınızın tüm detaylarını yansıtan, içinize sinen bir fotoğraf albümüne sahip olmak ister misiniz? Trabzon düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Papyon Ajans isimli fotoğraf stüdyomuzda size profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Alanında uzman kadromuzla birlikte uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe başarıyla faaliyet gösteriyoruz. En büyük mutluluğumuzun ise çalıştığımız çiftlerin yüzlerindeki memnuniyet ifadesi olan gülümseme olduğunu söyleyebiliriz. Özgün çalışmalar yapmaya her zaman özen gösterdiğimiz stüdyomuzda fotoğrafçılığa dair aklınıza gelen tüm hizmetleri alabilirsiniz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi ve save the date gibi kategorilerde hem video hem de fotoğraf çekimleri yapıyoruz.

Birbirinden güzel konseptler oluşturmak kadar gelişen teknolojiyi yakından takip etmek de işimizin bir parçası olduğu için çalışmalarımızda kaliteli ekipmanlar kullanıyoruz. Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Edindiğimiz bilgileri tecrübelerimizle harmanlayarak tarzınızı en iyi yansıtan konsepti oluşturuyoruz. İster stüdyo ortamında isterseniz seçtiğiniz dış çekim mekanlarında çekimlerinizi yapabiliyoruz. Trabzon düğün fotoğraf mekanları arasında yer alan şelale, gün batımı manzarası, ormanlık alanlar, deniz kenarları, mimari olarak göz kamaştıran binalarda çekimlerinizi yapabiliyoruz. Ücretlendirme ise alacağınız çekim ücretine göre belirleniyor.

Çekimler esnasında içinizden geldiği gibi davranmanızı ve doğal olmanızı istiyoruz. Yaklaşık olarak 4 ila 6 saat süren çekimlerde ekibimizle size eşlik ediyoruz. Bakış, poz, duruş gibi estetik konularda sizi yönlendiriyoruz. Farklı kameralar ve açılar kullandığımız çekimlerinizde zengin bir fotoğraf albümüne kavuşmanızı sağlıyoruz. Çekimler bittiğinde ise elde ettiğimiz tüm görüntüleri bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Hazırlıklarını kısa sürede bitirdiğimiz albümünüzü size teslim ederek eşinizle bir ömür mutlu olmanızı diliyoruz.

Siz de sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler hakkında bilgi almak ve kampanyalarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.