Foto Kemal

E-posta Gönder

Foto Kemal

Foto Kemal Hakkında

Trabzon Akçaabat’ta, Orta Caddesi adresinde hizmetinizde olan firmamız Foto Kemal için müşterilerimizin ortak bir yorumu var. Düğün çekimlerimizi bir sürü değişik mekanda yaptık ve hiç sıkılmadık, çok eğlenceli oldu diye yazan çiftler o mutlu günlerini hep gülerek hatırlayacaklar. Düğün sırasında yapılan çekimlerden başka sizin özel fotoğraf albümünüzü oluşturacak dış mekan çekimleri için de hizmetinizdeyiz. Hatta son yıllarda biz de giderek yaygınlaşan trash day – çöp günü çekimlerini de birlikte yapabiliriz. Düğünden sonraki bir gün gelin ve damat yeniden giyiniyorlar ve bu kez kirlenme tehlikesine aldırmadan istedikleri yerde fotoğraf çektiriyorlar. Trash day çekimlerinde kıyafetler belki çöpe benziyor ama unutulmaz anılar yaşanıyor.

İletişim

  • Adres:

    Orta Cad. No:14 / AKÇAABAT Meydan Cad. No:2/C / AKÇAABAT

  • E-posta

    E-posta Gönder

Foto Kemal Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Ya

Yasin

Düğün Tarihi: 22.08.2015


Hd kalitesinde olan çekimlerimiz için bir kaç mekan değişmi yaptık ve düğünün en eğlenceli kısmıydı. Ayrıca bir de asistanı vardı. Sürekli gelinin duvağını tutarak çiçeğini tutarak yardımcı oldu. Çok memnun kaldık.

Ce

Cemal

Düğün Tarihi: 22.08.2015


Bizim çekimlerimiz çok eğlenceliydi. Düğün günü çekim yapmak istemedik ve düğünden sonra arefe gününü tercih ettik ve etrafta sakindi bu yüzden rahat rahat çekimlerimizi yaptık. 5 ayrı mekan gezdik çekimler için ve fotoğrafçı arkadaşta çekimler sırasında hiç sıkmadı. Çok memnun kalmış olduğumuz bir... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.