Foto Atak
  • Min. Paket Fiyatı
    10.000-15.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Foto Atak Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
10.000-15.000 TL

Foto Atak Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Foto Atak Sıkça Sorulan Sorular

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 10.000-15.000 TL aralığındadır.

Foto Atak hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Türkiye çapında uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla her bölgede çekim yapıyoruz. Birçok başarılı işbirliğimiz sayesinde Trabzon dış çekim mekanlarına hakim durumdayız. Çok çeşitli albüm ve baskı çeşitlerimizle size avantajlı paketler sunuyoruz. Dilerseniz sosyal medya için size özel düğün içerikleri oluşturuyoruz. Tüm çekimlerinizi orijinal kopyalarıyla usb veya dijital ortamda teslim ediyoruz."

Foto Atak ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Foto Atak ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Foto Atak şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Foto Atak şehir dışında hizmet veriyor.

Foto Atak ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Sehrimizin güzel dokusu olan Doğa ve denizi terçih ediyoruz."

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Foto Atak düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Foto Atak hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Foto Atak aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"trashday, konsept çekim, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Çekim türü

Foto Atak Hakkında

Trabzon düğün fotoğrafçısı arayışında olan siz değerli çiftimize çok güzel bir haberimiz var. Sizi uzun yıllardır düğün fotoğrafçılığı mesleğine gönül vermiş harika bir çiftle tanıştırmak isteriz. Alev ve Kemal Kırmacı çifti, Foto Atak’la sizin de en güzel gününüze özel dokunuşlarıyla renk ve mutluluk katmak için hazırlar. Siz de yüksek kalitede hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

Deneyim

Düğün fotoğrafçılığı mesleğine uzun yıllar önce başlayan Kırmacı Çifti, işlerine en az birbirlerine oldukları kadar özenli ve aşkla bağlılar. Birlikte oluşturdukları muhteşem sinerjiyle; her çekim günü hem gelin hanımın hem de damat beyin tarafından bakarak bugünü keyif dolu bir deneyime dönüştürmeyi çok iyi biliyorlar. Uzman bir kadroyu yanlarına alan Kırmacı çifti, işlerinde emin adımlarla ilerliyorlar.

Çekim Türleri / Mekanlar

Yüzlerce hatta binlerce çiftin gözündeki ışığı albümlere yansıtan ekibimiz, en doğal en rahat pozları almakta oldukça usta. Çekim türlerinden düğün hikayesi, düğün belgeseli, düğün klibi ve konsept çekimlerini büyük bir ustalıkla gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz Save the Date ve Trash Day çekimlerini zevkle yapıyoruz. Düğün dışında nişan, söz ve kına çekimleri konusunda da iddialıyız. Ayrıca yenidoğan çekimleri yapıyoruz.

Çekim mekanları için alternatiflerimiz oldukça fazla, doğru ışığa ve kompozisyona çok önem veriyoruz. Tüm karelerimizde bu doğallığı yakalamayı amaçlıyoruz. Muhteşem bir deniz kenarı, yemyeşil bir kır bahçesi, gürül gürül akan bir dere kenarı bizim çekim platomuz olabilir. Tarihi yerlerde çekim yapmayı ayrıca seviyoruz. Profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla her koşulda harika kareler vadediyoruz.

Ek Hizmetler

Türkiye çapında uzman ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla her bölgede çekim yapıyoruz. Birçok başarılı işbirliğimiz sayesinde Trabzon dış çekim mekanlarına hakim durumdayız. Çok çeşitli albüm ve baskı çeşitlerimizle size avantajlı paketler sunuyoruz. Dilerseniz sosyal medya için size özel düğün içerikleri oluşturuyoruz. Tüm çekimlerinizi orijinal kopyalarıyla usb veya dijital ortamda teslim ediyoruz.

Çift olarak çıktığımız düğün fotoğrafçılığı yolunda; birçok özel insanla tanışmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Çiftlerimizden aldığımız güzel dönüşler, övgü ve teşekkürler işimizi her gün daha büyük bir aşkla yapmamızı sağlıyor. Siz de bizimle beraber bu yolculuğa çıkmak ve Trabzon düğün fotoğrafçısı fiyatları hakkında bilgi almak için sayfada bulunan numaralardan ya da formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Trabzon

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.