Zirve Fotoğrafçılık

1 Yorum

E-posta Gönder

Zirve Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Zirve Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Zirve Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  4 Farklı Konsept Doğa , Su , Güneş Ve Özel Konseptler

Zirve Fotoğrafçılık Hakkında

Zirve Fotoğrafçılık, profesyonel ekibimizin özenli çalışmalarıyla en mutlu günlerinizi ölümsüzleştirmek için yıllar önce faaliyete girdi. Üstün hizmet kalitesi, profesyonel ekipman desteği ve her geçen gün kendimizi geliştirme isteğimiz sayesinde kısa sürede Sakarya’da tanınan bir marka haline geldik. Çünkü Adapazarı’ndaki stüdyomuzda, yaptığımız düğün çekimleriyle sınırlı kalmadık! Gelin, sizin evlilik sürecinizdeki çekimlerinizi planlayarak sunduğumuz hizmetlerden söz edelim:

Öncelikle çekimlerde pek çok önemli detay var. Bu yüzden hazırlıklara yaklaşık bir hafta önceden başlamayı tercih ediyoruz. Sizinle bir görüşme düzenliyor, isteklerinizi öğreniyoruz. Düğün günü nasıl bir çekim yapacağımızı, dış çekim türlerini ve çekim türlerini konuşuyoruz. Konsept hazırlıkları da yaparak eğlenirken çalışmayı tercih ediyoruz. Bu bizim, sizi stresten uzaklaştırma ve güzel anılar tasarlama yöntemimiz… Bu arada konseptlerimizi, çekimlerde güzelliğini kullandığımız mekânın özelliğine göre adlandırıyoruz. Doğa, su, güneş ve tarzınızı yansıtan özel konseptlerle hazırlıklarımızı tamamlıyoruz.

Düğün öncesi save the date, düğün sabahı başlayarak after partinin sonuna kadar düğün hikâyesi ve sonrasında trash day çekimini gerçekleştiriyoruz. Daha pek çok çekim türü ve Zirve Fotoğrafçılık Sakarya stüdyosunda yaptığımız görüşmede belirleyeceğimiz çalışma seçeneği de var. Ancak şimdilik söyleyebileceğimiz; aşkınız ve bu çok değerli ânlar bize emanet! Hazır olun, yemyeşil doğanın içinde, Türkiye’nin farklı şehirlerinin güzelliğiyle, deniz ve tarih ile iç içe olacaksınız.

Tüm çekimler tamamlandığında, yaptığımız çalışmaların orijinal kopyalarınızı teslim ediyoruz. Bunun sizin için yeterli olmadığını da biliyoruz. İsteğinize bağlı olarak dijital baskı, montajlı video kayıtları ve albümlerinizi de hazırlıyoruz. Yaklaşık 4 haftalık bir teslim süremiz oluyor. Çünkü her ân olduğu gibi yine büyük bir özenle çalışıyoruz.

En mutlu günlerinizi ölümsüzleştirmek için Zirve Fotoğrafçılık Adapazarı düğün fotoğrafçıları arasında sizin de tercihiniz oluyorsa; iletişim bilgileri sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

 • Adres:

  Tığcılar Mah. Karaosman Sk. No: 37 / C Adapazarı Sakarya

 • E-posta

  E-posta Gönder

Zirve Fotoğrafçılık Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

S&Y

Sarah & Yıldıırm

Düğün Tarihi: 08.08.2020Zirve fotoğrafçılık ve ekibi Sakarya/Masal Garden'ın anlaşmalı olduğu düğün fotoğraf ekibi olduğu için tanıştık. Düğünümüzde çok ilgilelerdi ve harika fotoğraflarımızı çektiler. hepsine tekrar tekrar teşekkür ediyorum :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.