• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Wow Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Wow Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Wow Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Wow Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Wow Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Wow Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Wow Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Wow Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Wow Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Wow Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Wow Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Wow Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Wow Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Wow Wedding Hakkında

Yaşanan tüm o güzel anıları size yıllar sonra bile tekrar hatırlatan, sevdiklerinizle beraber izlemeye doyamayacağınız düğün anıları için işinizi şansa bırakmayıp, en özel anılarınızı profesyonel bir ekibe teslim etmeniz oldukça önemlidir. Biz Wow Wedding Photography olarak bu çok özel anılarınıza hak ettiği özeni gösteriyor, size her detayıyla kusursuz düğün fotoğrafları ve videoları sunuyoruz. Şimdi dilerseniz size kendimizden ve hizmetlerimizden kısaca bahsedelim:

Güler yüzlü, dinamik ve profesyonel bir ekiple çekimlerinizi yapıyoruz. İşimize duyduğumuz aşkın enerjisi çektiğimiz karelere fazlasıyla yansıyor. Düğün fotoğrafçılığı içinde barındırdığı tüm özel duygularla bizim için oldukça önemli bir yer tutuyor. Mutluluklarına ortak olduğumuz çiftlerden aldığımız güzel referanslar da işimize her gün daha büyük bir şevkle sarılmamızı sağlıyor.

Çekimlerinize başlamadan önce sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu ön görüşmede sizi tanıyor, düğün fotoğraflarınıza dair tüm isteklerinizi ve beklentilerinizi öğreniyoruz. Ardından bu isteklerinizi iyi bir şekilde analiz ederek beklentilerinizin çok ötesinde kareler ortaya çıkarıyoruz.

Düğün fotoğraflarınızın ve videolarınızın her detayıyla sizi ve aşkınızı yansıtmasına çok özen gösteriyoruz. Yapay pozlardan uzak durarak çekimlerinizde doğalı yakalıyoruz. En içten bakışlarınızın ve gülüşlerinizin güzellik kattığı düğün fotoğrafları ve videoları çekiyoruz. Her baktığınızda içinizi ısıtan, sizi o güzel duyguları tekrar tekrar yaşatan karelerle albümünüzü hazırlıyoruz.

Düğün gününüzü henüz hazırlık aşamasından bitimine kadar kaydedebiliyoruz. Belgesel tarzdaki çekimlerle düğün gününüzden yaşayan anılara sahip olmanızı sağlıyoruz. Yaşadığınız tüm o duygusal ve coşkulu anları tüm enerjisiyle kaydedebiliyoruz.

Siz de en özel gününüzde yaşadığınız tüm o özel anları aşkınız gibi sonsuza taşımak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Wow Wedding Sakarya düğün fotoğrafçısı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Mah. Basık Sok. No:13 D:4 Adapazarı/Sakarya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.