Stüdyo Tayfun

E-posta Gönder

Stüdyo Tayfun
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Tayfun Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Stüdyo Tayfun Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Stüdyo Tayfun Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Stüdyo Tayfun Hakkında

Aradan yıllar geçse bile aynı heyecanla bakacağınız düğün fotoğraflarına sahip olmak için Stüdyo Tayfun ekibiyle tanışın! Hayatınızda bir kez yaşayacağınız o değerli anları ölümsüzleştirmek, isteklerinizi yerine getirmek ve tamamen içinize sinen bir süreç yönetmek için buradayız! Bunu nasıl yapacağımızı merak ediyorsanız, hemen açıklayalım!

Öncelikle hayallerinize önem veren bir anlayışla size yardımcı olduğumuzu söyleyelim. Hem sizi daha yakından tanımak hem de hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek için bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme yapıyoruz. Sayfanın üst kısmında yer alan fotoğraflara bakıp aklınızda bir fikir oluştuğunda konsept seçimi yapmak için hazırlara başlıyoruz.

Siz değerli çiftlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak düğün paketlerine sahibiz. Çekim türlerine, saatine ve teslim edeceğimiz pozların sayısına göre fiyat değişikliği bulunan bu paketlerimizden hayallerinizi dikkate alarak dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Sakarya düğün fotoğrafçı olarak, seçtiğiniz çekim türlerini belli bir konsepti dikkate alarak gerçekleştiriyoruz. Ancak bu durum söylendiği kadar kolay olmuyor. Bu nedenle her detayı önceden planlıyor, kusursuz bir çekim süreci geçirmeniz için hassas davranıyoruz. Dış mekan çekimleri için yer seçimini size bırakıyor, isterseniz stüdyo ve gece çekimleri de gerçekleştirebiliyoruz.

Düğün günü gelip çattığında belirlediğimiz saatte çekim mekanında oluyoruz. Zaman kaybetmeden hazırlıklara başlıyor, en doğru pozlar için sizi doğru bir şekilde yönlendiriyoruz. Şu önemli tavsiyeyi de sizinle paylaşalım; düğün fotoğraflarınızın çekimini genellikle düğünden önce veya sonra yapmayı tercih eden bir ekibiz. Bunun nedeni zaman kısıtlaması olmadan rahat bir çekim süreci geçirebilmek. Tabii eğer çekimlerinizi düğün günü yaptırmak isterseniz, buna da uyacağımızı bilmenizi isteriz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.