Düğün Fotoğrafçıları Sakarya

Stüdyo Tayfun

Stüdyo Tayfun
  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Stüdyo Tayfun Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Tayfun Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Stüdyo Tayfun Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Tayfun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Tayfun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Tayfun ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Tayfun ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Tayfun şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Tayfun şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Tayfun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Tayfun düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Tayfun hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Tayfun aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Tayfun Hakkında

Aradan yıllar geçse bile aynı heyecanla bakacağınız düğün fotoğraflarına sahip olmak için Stüdyo Tayfun ekibiyle tanışın! Hayatınızda bir kez yaşayacağınız o değerli anları ölümsüzleştirmek, isteklerinizi yerine getirmek ve tamamen içinize sinen bir süreç yönetmek için buradayız! Bunu nasıl yapacağımızı merak ediyorsanız, hemen açıklayalım!

Öncelikle hayallerinize önem veren bir anlayışla size yardımcı olduğumuzu söyleyelim. Hem sizi daha yakından tanımak hem de hizmetlerimiz hakkında bilgi vermek için bizimle iletişime geçtiğiniz anda hemen bir ön görüşme yapıyoruz. Sayfanın üst kısmında yer alan fotoğraflara bakıp aklınızda bir fikir oluştuğunda konsept seçimi yapmak için hazırlara başlıyoruz.

Siz değerli çiftlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak düğün paketlerine sahibiz. Çekim türlerine, saatine ve teslim edeceğimiz pozların sayısına göre fiyat değişikliği bulunan bu paketlerimizden hayallerinizi dikkate alarak dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Sakarya düğün fotoğrafçı olarak, seçtiğiniz çekim türlerini belli bir konsepti dikkate alarak gerçekleştiriyoruz. Ancak bu durum söylendiği kadar kolay olmuyor. Bu nedenle her detayı önceden planlıyor, kusursuz bir çekim süreci geçirmeniz için hassas davranıyoruz. Dış mekan çekimleri için yer seçimini size bırakıyor, isterseniz stüdyo ve gece çekimleri de gerçekleştirebiliyoruz.

Düğün günü gelip çattığında belirlediğimiz saatte çekim mekanında oluyoruz. Zaman kaybetmeden hazırlıklara başlıyor, en doğru pozlar için sizi doğru bir şekilde yönlendiriyoruz. Şu önemli tavsiyeyi de sizinle paylaşalım; düğün fotoğraflarınızın çekimini genellikle düğünden önce veya sonra yapmayı tercih eden bir ekibiz. Bunun nedeni zaman kısıtlaması olmadan rahat bir çekim süreci geçirebilmek. Tabii eğer çekimlerinizi düğün günü yaptırmak isterseniz, buna da uyacağımızı bilmenizi isteriz.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Merkez Tekirdağ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.