• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın


  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Stüdyo Ada Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Stüdyo Ada Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Ada Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Ada düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Ada düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Stüdyo Ada ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Ada ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Stüdyo Ada şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Ada şehir dışında hizmet veriyor.

Stüdyo Ada düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Ada düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Stüdyo Ada hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Ada aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, düğün hikayesi / klibi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Stüdyo Ada Hakkında

Sakarya’da özel dış çekimler tasarlayarak büyük bir düğün arşivine sahip olmak isteyen çiftlerimize, uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Yılların getirdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile sahip olmak istediğiniz arşivi benzersiz kılıyoruz. Çünkü Stüdyo Ada ailesi olarak sevginizi, aşkınızı ve hissettiğiniz tüm güzel duyguları fotoğraf karelerine yansıtıyoruz.

Hayatınızın en güzel gününde anılarınızı kaliteli bir şekilde belgelemek için her karede mutluluğa odaklanıyoruz. Bu yüzden fotoğraf ve video çekimleriniz için son teknoloji ekipmanları tercih ediyoruz. Gerekli teknik alt yapı ve alanında uzman çekim ekibimizle doğal ışığın en iyi şekilde kullanıyoruz. Zaten Sakarya dış çekim yerlerini de bu sebeple daha önceden keşfediyor, doğru çekim açılarını ve çalışmalarımız için uygun saat aralıklarını belirliyoruz. Hazırlıklarımızı; save the date, trash day, düğün hikayesi, sosyal medya klipleri ve detay çekimleri için konsepti tasarlayarak tamamlıyoruz. Renkleri belirliyor, en güzel anlarınızı belgelemek için deklanşöre basıyoruz.

Sizden istediğimiz ise; mutluluğunuzu dışa vurmanız, sarılın özgürce poz vermeniz ve konseptinizle uygun aksesuarları da kullanarak rahat hareket etmeniz. Bir araya geldiğinde aşk hikayenizi oluşturan kareler için en içten kahkahalarınızı atın…

İstediğiniz dış mekan ve düğün hikayesi çekimleriniz tamamlandığında sıra Adapazarı’ndaki stüdyomuzda dijital ortamda yaptığımız çalışmalara geliyor. Rötuş işlemleri yapılan fotoğraf kareleri; panoramik, aile ve cep albümüne dönüşüyor. Ahşap kutu içerisinde teslim ettiğimiz panoramik albümün yanında bir de USB bellek yer alıyor. USB’de tüm orijinal fotoğraf çalışmaları ve montajlı videolar bulunuyor. Dilerseniz, duvarlarınızı süsleyerek fotoğraf kareleri poster ve kanvas tablolara da dönüştürülüyor.

Siz de Stüdyo Ada iletişim formunu doldurarak Sakarya düğün fotoğrafçısı olarak ekibimizi tercih edebilirsiniz. Formu doldurmadan önce; şehir dışı ve özel mekanlarda da çekimler tasarladığımızı unutmayın!

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet mh. Dr. Nuri Bayar cd. No:39 B Adapazarı/Sakarya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.