• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Serçe Medya Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Serçe Medya Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Serçe Medya Sıkça Sorulan Sorular

Serçe Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Serçe Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Serçe Medya ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Serçe Medya ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Serçe Medya şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Serçe Medya şehir dışında hizmet veriyor.

Serçe Medya ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Her türlü mekanda çekim yapıyoruz"

Serçe Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Serçe Medya düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Serçe Medya hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Serçe Medya aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Serçe Medya Hakkında

Düğün fotoğrafı çektirme süreci sizi anlayan, profesyonel bir ekiple düğün hazırlıklarınızın en eğlenceli ve rahat aşamasına dönüşebilir. Biz Serçe Medya olarak öncelikle çiftleri anlıyor, ardından hayallerindeki düğün fotoğraflarını çiftlerle buluşturuyoruz. Grafikerlikten fotoğrafçılığa geçerek hobimizi işimiz olarak yapmaya başladık. Yaptığımız işlerin sonucunda çiftlerin yüzündeki gülümsemeleri gördüğümüz zaman doğru yolda olduğumuzu anladık. Bu yüzden onların mutlu anlarını özel kılmak için fotoğraf makinesinin yanında kamerayı da tercih etmeye başladık. Güler yüzlü ve yaratıcı çözümler üreten bir ekibe sahibiz, ayrıca baskı teknolojileri alanında deneyimli ve yetkiniz. Size en uygun tasarımı sağlayabiliyoruz. 2010 yılında büyük bir heyecanla girdiğimiz fotoğraf sektörüne 2013 yılından bu yana aynı heyecanla firma olarak devam ediyoruz. Yenilikçi, özverili ve güvenilir bir firma anlayışını benimsiyoruz.

Peki size ne tür hizmetler veriyoruz?

Yemyeşil doğası ve şelalelerinin arasında aşkınızı harika Düzce düğün fotoğraflarıyla ölümsüzleştirebileceğimiz gibi, Düzce’ye yakın illerde de sizin için dilediğiniz çekimi gerçekleştirebiliyoruz. Stüdyo çekimi isteyen çiftler için de hizmet verebiliyoruz. Ayrıca kendi özel bahçemizde de çekim yapma imkanımız var. Düğün fotoğrafı pozlarınızı birlikte özgün bir şekilde çekebiliriz. Düğün belgeseli, trashday, nişan çekimi gibi birçok türle düğün gününüzün her dakikasında sizinle olabiliyoruz. Konsept çekimlerle düğün kliplerinizi oluşturuyor, düğün hikasiyle kısa videolar oluşturabiliyoruz. Çekimlerimizin montajı, kurgusu, retouchu yapıldıktan sonra orjinal kopyalarıyla beraber size teslim ediyoruz.

Çekimleriniz için 4 hafta önceden bizimle iletişime geçerseniz, çekimleriniz boyunca her ayrıntının kusursuz olması için hazırlıklarımızı tamamlayabiliyoruz. Çekimlerden 3 hafta sonra da düğün fotoğraflarınızı teslim ediyoruz.

Sizin için uygun fiyata kaliteli çekimler yapmayı hedefliyoruz. Hakkımızda daha fazlasını öğrenmek, fiyat teklifi almak ve aklınıza takılan soruları sormak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Merkez

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.