Düğün Fotoğrafçıları Sakarya

Sapanca Foto Sentez

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Sapanca Foto Sentez Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Sapanca Foto Sentez Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Sapanca Foto Sentez Sıkça Sorulan Sorular

Sapanca Foto Sentez düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sapanca Foto Sentez düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Sapanca Foto Sentez ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sapanca Foto Sentez ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Sapanca Foto Sentez şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sapanca Foto Sentez şehir dışında hizmet veriyor.

Sapanca Foto Sentez düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Sapanca Foto Sentez düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Sapanca Foto Sentez hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Sapanca Foto Sentez aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi, trashday, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Sapanca Foto Sentez Hakkında

Düğün fotoğraflarınız, yıllar sonra çocuklarınıza ve sevdiklerinize göstereceğiniz size hayatınızın en özel ânlarını hatırlatacak en güzel hatırlardan biri. Bu yüzden çekimlerinizin; işini seven, anılarınıza değer veren ve gerekli tüm ekipmanlara sahip profesyoneller tarafından yapılması gerektiğini düşünüyoruz. Foto Sentez Sapanca firması olarak tüm bu saydığımız özelliklere sahibiz ve aşkınızın en iyi şekilde ifade bulduğu düğün fotoğraflarınızı çekerek mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz.

Öncelikle biraz kendimizden bahsedelim: 2015 Yılından beri fotoğrafçılık yapıyoruz. 4 kişiden oluşan ve her ihtiyacınıza yaratıcı çözümler üreten bir ekibe sahibiz. Sizi önemsiyoruz ve değişen zamana ayak uydurarak kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Hayalleriniz bizim için çok önemli! Bu yüzden fotoğraf çekimlerinizden önce istek ve beklentilerinizi öğrenebileceğimiz ön görüşmeler yapıyoruz. Hangi ekipmanları kullanacağımızı, hangi çekim türlerini tercih etmek istediğinizi belirleyerek düğün tarihinize bir randevu oluşturuyoruz.
Tarihi bir mekânın eşsiz atmosferinden mevsim tonlarının tümünü içinde bulunduran doğal bir alana ya da günbatımının romantik ortamına kadar pek çok farklı ortamda çekimler yapıyoruz. Çekim mekânlarımız bu saydıklarımızla sınırlı da değil, başka alternatifimiz de bulunuyor. Dış çekimlerde zaman kaybetmek istemeyen çiftlerimiz için de konsept fotoğraf çekimleri yapabildiğimiz, yeterli ışığa ve ekipmanlara sahip bahçemiz de var.


Peki, hangi tür çekimler yapıyoruz?

Düğününüze çağırmak istediğiniz sevdiklerinize adeta bir davetiye niteliğinde olacak save the date çekimleri yapıyoruz. Düğün tarihinizi çekimde kullanılan aksesuarlara iliştiriyor, mutluluğunuzu ve heyecanınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Son zamanlarda birçok çift tarafından çokça tercih edilen trash day çekimleri de romantik olduğu kadar eğlenceli geçiyor. Bu çekim türünü düğün sonrasında kesinlikle tercih etmenizi öneririz.

Eşinizi gördüğünüz ilk an, bir anda patlayan konfetiler arasından beliren gülen yüzler ve düğün tarihinizde orada yaşanan tüm ayrıntılar… Sadece fotoğrafla yetinmek istemiyorsanız size düğün hikâyesi de hazırlayabiliriz.
Profesyonel ekibimizle en doğal anlarınızı, sevincinizi ve işinizle olan büyük aşkınızı ölümsüzleştirerek geleceğinize güzel anılar armağan etmeyi istiyoruz. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve ‘’Sakarya’da düğün fotoğrafçısı’’ arayışınıza bir son vermek istiyorsanız sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Rüstempaşa Mah. Atatürk Cad. No:16/3 Sapanca / Sakarya

  • Haritadaki Konumu

    Sapanca Foto Sentez Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.