Mustafa İnan Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Mustafa İnan
  İşletme Sahibi

  Biz “O” anın şahidi geleceğin hatırasıyız.
  İnsanın hayatında iki dönüm...
  devamı 

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Mustafa İnan Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Mustafa İnan Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim

Mustafa İnan Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Mustafa İnan Wedding Hakkında

Mustafa İnan Wedding adı ile kendi markamı kurarak, severek yaptığım mesleğimi bir adım ileri taşıdım. Fotoğrafçılığa dair pek çok alanda çalışmalar yapsam da ilgimin büyük çoğunluğunu düğün fotoğrafçılığına ayırıyorum. Kocaeli menşeili ancak sınır tanımayan bir fotoğrafçı olarak farklı şehirlerde de hizmet veriyorum. Özellikle de Sakarya ve çevresinden çok sayıda talep alıyorum.

Deneyim

Sakarya düğün fotoğrafçıları arasında öne çıkmamı sağlayan en önemli özelliklerimden bir tanesi hem tecrübeli hem de eğitimli bir fotoğraf sanatçısı olmam. Kocaeli Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’ni kazanarak Fotoğrafçılık bölümünde işin tekniğini ve inceliklerini öğrendim. Ayrıca portre, doğa, moda ve karanlık oda fotoğrafçılığı ile prodüksiyon konularında da eğitimler aldım. Çalışmalarımla ödüller kazanıp sergiler açtım.

Çekim Türleri / Mekanlar

Düğün ve nişan merasimleri başta olmak üzere çiftleri ilgilendiren özel günlerin tamamına hizmet veriyorum. Düğün günü uzun saatler süren fotoğraf çekimlerini organizasyon mekanında veya dış mekanda gerçekleştiriyorum. Save the date ve trashday çekimleri de yapıyorum. Fotoğrafın yanı sıra düğün belgeseli ve hikayesi gibi video içerikleri de üretiyorum.

Çekim mekanı olarak sınır tanımıyor, çiftlerin dilediği her il veya ilçeye hizmet verebiliyorum. Yakınlık ve talep yoğunluğu sebebiyle Sakarya ve Malatya illerine çokça gidiyorum. Genellikle orman ve sahil gibi gözlerden uzak bir şekilde rahatça çekim yapabileceğim mekan ve yerler tercih ediyorum. Böylelikle çiftlerin en doğal hallerini yakalıyorum. Bu 3’lü haricindeki çevre iller için 150 TL yol ücreti alıyorum.

Baskı Hizmetleri

Çektiğim fotoğrafların doğallığını bozmadan küçük rötuşlarla renklerini ayarlıyorum. Ardından çiftlere yılın en iyi albüm modellerinden örnekler sunuyorum. Fotoğrafları baskı firmasına yolluyor, albümleri 2 hafta içerisinde teslim alıyorum. Ayrıca 2 tane aile ve 1 tane cep albümü de çıkartıyorum. Fotoğraflara ek olarak dileyen çiftlere uzun veya 1’er dakikalık sinematik klipler kurguluyorum. Talep olursa seçilen bir fotoğrafı büyük boy poster halinde çifte teslim ediyorum.

Çiftlere sunduğum en büyük avantajlardan bir tanesi de oluşturduğum düğün çekim paketleri. Bu paketlerin içerisinde tek bir fiyat politikası ile pek çok hizmeti bir arada sunuyorum. Bu sayede çiftler birlikte çalıştığımız takdirde ne gibi hizmetlerden yararlanacaklarını ve bunun maliyetini bilerek kararlarını daha kolay verebiliyorlar. Sakarya düğün fotoğrafçısı arayışınıza bir son vermek isterseniz sayfa üzerindeki numara veya form yolu ile bana hemen ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.