Düğün Fotoğrafçıları Sakarya

Melek Başkalyoncu Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Melek Başkalyoncu Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Melek Başkalyoncu Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Melek Başkalyoncu Photography Sıkça Sorulan Sorular

Melek Başkalyoncu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Melek Başkalyoncu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.

Melek Başkalyoncu Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Melek Başkalyoncu Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Melek Başkalyoncu Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Melek Başkalyoncu Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Melek Başkalyoncu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Melek Başkalyoncu Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Melek Başkalyoncu Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Melek Başkalyoncu Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Melek Başkalyoncu Photography Hakkında

Ben Melek Başkalyoncu. Sakarya Hendek’te düğün fotoğrafları çeken ve küçük yaşlardan beri fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteren bir fotoğrafçıyım. Fotoğrafçılığın bir hayat tarzı olduğunu savunanlardanım. Aşık olduğum bu işte en önemli hedefim, en önemli günde beni tercih eden çiftlerin memnuniyetlerini her konuda sağlamak!

Kendimi bu sektöre girdiğimden beri sürekli geliştiriyorum. Hep daha bir kalite standardına sahip olmak istiyor, bunun için de canla başla çalışıyorum. Çektiğim fotoğraflar ve beni tercih edenlerin yüzündeki mutluluk, benim en önemli referansım! Sakarya’da düğün fotoğrafçısı denildiğinde akla ilk gelen isim olmak için ilk günkü hevesimi tecrübelerimle birleştiriyor ve telafisi olmayan bugünleri en iyi şekilde hatırlatmak için titizlikle çalışıyorum.

Samimiyetim ve doğallığımı hissedeceğinizden eminim. Bu da çekimlerinizde sizleri de rahatlatıyor ve çok daha natürel pozlara sahip olabiliyorsunuz. Çekim boyunca aldığımı eğitim ve sahip olduğum bilgileri paylaşıyorum. Poz, duruş, gülüş ve bakış konusunda çiftlerimi bilgilendiriyor ve aşkınızı çok daha net belli ettiğiniz fotoğraflar çekiyorum.

İsterseniz stüdyo çekimi, isterseniz de dış mekân çekimi gerçekleştirebiliyorum. Stüdyo çekimleri için dilediğiniz konsepti hazırlayabiliyorum. Dış mekân çekimi için de Sakarya düğün fotoğraf mekânlarını öneriyor, nerede isterseniz orada oluyorum. Başta Sakarya olmak üzere İstanbul ve Türkiye’nin pek çok şehrinde bugüne kadar sayısız çiftin mutluluğunu ölümsüzleştirdim. Neden sıradaki çift siz olmayasınız?

Düğün fotoğrafları dışında yeni doğan çekimi, 1 yaş çekimi, doğum çekimi ve çocuk çekimi de yapıyorum. Aynı zamanda sadece düğünlerde değil, kına geceleri, doğum günleri, söz ve nişan organizasyonları için de çekimler gerçekleştirebiliyorum. Detaylı planlama ve eksiksiz bir hazırlık için benimle en az 3 hafta önceden iletişime geçmek yeterli olacaktır. Tecrübelerimi sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Düğün fotoğraflarınız için tüm imkânlarımı seferber etmek ve birbirinden güzel fotoğraf karelerine sahip olmanızı sağlamak için ben hazırım! Yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşmak.

İletişim

  • Adres:

    Hendek/Sakarya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.