• Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Gülistan İlhan Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Gülistan İlhan Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Gülistan İlhan Sıkça Sorulan Sorular

Gülistan İlhan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Gülistan İlhan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Gülistan İlhan hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Dinamik ve profesyonel ekibimizle birçok farklı bölgede hizmet verebiliyoruz. Gelişmiş ve kaliteli çekim ekipmanlarımızla siz nerede olmak isterseniz orada yüksek kalitede işler çıkartıyoruz. Düğün albüm paketlerimizi hazırlarken modayı takip ediyor, hem şık hem dayanıklı materyalleri size sunuyoruz. Sosyal medya için size dikkat çekici video içerikleri de hazırlayabiliyoruz. Çekimlerinizi size dijital ortamda orijinal kopya olarak teslim ediyoruz."

Gülistan İlhan ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Gülistan İlhan ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Gülistan İlhan şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Gülistan İlhan şehir dışında hizmet veriyor.

Gülistan İlhan ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Tarihi mekanlar, park ve bahçeler, kandıra kumsallarında"

Gülistan İlhan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Gülistan İlhan düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Gülistan İlhan hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Gülistan İlhan aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, trashday, konsept çekim, düğün belgeseli, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Gülistan İlhan Hakkında

Mutlu birlikteliğinizin keyifli bir düğünle taçlanmasına sayılı günler kaldı. Birçok hazırlık yanında sıra bu anların sonsuza kadar kayıt altına alınması için seçilecek Sakarya düğün fotoğrafçısına geldi. Görsel sanatlara her zaman ilgi duyan ve mesleğinin okulunu okuyan Gülistan İlhan ve ekibi olarak, samimi, sıcak yaklaşımımız ve profesyonel hizmet anlayışımızla sizin için de deklanşöre basmaktan mutluluk duyacağız.

Deneyim

Ben Gülistan İlhan, 1984 doğumluyum. 2004 yılında Kocaeli Üniversitesi’nden Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Bölümü’nden mezun oldum. Akabinde uzmanlaşmak istediğim iki alan belirledim. Biri doğum diğeri de düğün fotoğrafçılığıydı. İnsan hayatının en unutulmaz ve mucizevi bu iki olayı beni her zaman derinden etkiledi. Şu ana kadar sayısız çiftle çalışarak bu telaşlı günü rahat, keyifli ve kahkaha dolu bir deneyime dönüştürdüm.

Çekim Türleri / Mekanlar

Birlikte çalışmaya karar verdiğimizde sizinle sohbet ederek çekim için beklentinizi öğreniyoruz. Özel gün çekimlerinin tümü için keyifle size hizmet verebiliyoruz. Dilerseniz düğün öncesi, sırasında veya sonrasında çekimler yapabiliyoruz. Sizin için düğün klibi, düğün hikayesi, düğün belgeseli çekebiliriz. Yaratıcı konsept çekimlerini de ayrıca seviyoruz. Düğün davetiyenizi öne çıkaracak dış mekan Save The Date veya eğlenceli ve rahat Trash Day çekimleri yapabiliriz.

Birçok çekim deneyimimize istinaden etkileyici Sakarya dış çekim yerlerine oldukça hakimiz. Size en güzel anları yaşatacak deniz kenarında, kumsal alanlarında, yemyeşil kır bahçelerinde veya favorilerimizden olan ekili tarlalarda enfes kareler elden ediyoruz. Göl ve nehir kenarları, orman alanları, doğal bir güzelliğe sahip tarihi ve coğrafi alanlar da çekim platomuz olabiliyor.

Ek Hizmetler

Dinamik ve profesyonel ekibimizle birçok farklı bölgede hizmet verebiliyoruz. Gelişmiş ve kaliteli çekim ekipmanlarımızla siz nerede olmak isterseniz orada yüksek kalitede işler çıkartıyoruz. Düğün albüm paketlerimizi hazırlarken modayı takip ediyor, hem şık hem dayanıklı materyalleri size sunuyoruz. Sosyal medya için size dikkat çekici video içerikleri de hazırlayabiliyoruz. Çekimlerinizi size dijital ortamda orijinal kopya olarak teslim ediyoruz.

Gülistan İlhan ve ekibi olarak, hayallerine kavuşan siz güzel çiftimizin yüzlerindeki gülümsemeyi ve ışıldayan gözlerini fotoğraf karelerine yansıtmak en büyük motivasyonumuz. Şu ana kadar sayısız çiftimizden övgü dolu teşekkürler alan ekibimiz, her yeni güne işini layıkıyla yapmanın gayretiyle başlıyor. Siz de şanslı çiftlerimizden olmak isterseniz bize sayfada bulunan numaralardan ulaşabilir Sakarya dış çekim fiyatları bilgisini formu doldurarak alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Sakarya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.